X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Rzeszów 2023
Odpowiedz

Poród Rzeszów 2023

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Go0cha Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 25 września 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie, opinie...

  • Go0cha Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 25 września 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra w czerwcu tego roku rodziła w profamilii, bardzo zadowolona, miała super opiekę. W listopadzie otwierają na szopena, jestem ciekawa jak tam będzie, ja.mam.yermin na listopad ale póki co to stawiam na profamilie. Chodzę do lekarki co przyjmuje na lwowskiej to mówi że tam
    problem że znieczuleniem ze względu na braki kadrowe

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 3 października 2023, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja mam termin na listopad ale prawdopodobnie będzie cc pod koniec października i wybrałam Profamilie.

  • Go0cha Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 3 października 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Witam ja mam termin na listopad ale prawdopodobnie będzie cc pod koniec października i wybrałam Profamilie.

  • Go0cha Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 3 października 2023, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie dowiemy się opinii, jak będzie po rozwiazaniu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ