Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Swissmed Gdańsk?
Odpowiedz

Swissmed Gdańsk?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hortensja Przyjaciółka
    Postów: 99 121

    Wysłany: 26 października 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras mamusia rodziła w Swissmedzie i może podzielić się opinią? Jak tam jest z kwalifikacja do cesarskiego cięcia?

    Eiu9p2.png
    ckzJp2.png
  • Ewelina85 Autorytet
    Postów: 398 229

    Wysłany: 27 października 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję tam rodzić, będę miała najprawdopodobniej cc. Pytałam się dziewczyn na innym forum o to i opinii było sporo. Część pisała, że mogła bez skierowania umówić cc, inne, że było ono wymagane. Jeśli oczywiście o to pytasz.

    Hortensja lubi tę wiadomość

    09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
    16.11.2018 operacja żylaków
    12.2018 wyleczona ureaplasma
    04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%, późno zoperowane obustronne wnętrostwo
    U mnie brak powodu niepowodzeń (według lekarzy), mnie osobiście niepokoją plamienia 8-9 dni po owulacji, krótkie cykle.

    Naturalne starania do 12.2021, później in vitro.
  • Hortensja Przyjaciółka
    Postów: 99 121

    Wysłany: 28 października 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina85 wrote:
    Ja planuję tam rodzić, będę miała najprawdopodobniej cc. Pytałam się dziewczyn na innym forum o to i opinii było sporo. Część pisała, że mogła bez skierowania umówić cc, inne, że było ono wymagane. Jeśli oczywiście o to pytasz.
    Tak o to mi chodzi. Poprzednią ciążę miałam zakończoną cc i zastanawiam się czy potrzebne są jakieś dodatkowe zaświadczenia.

    Ewelina85 lubi tę wiadomość

    Eiu9p2.png
    ckzJp2.png
  • Ewelina85 Autorytet
    Postów: 398 229

    Wysłany: 28 października 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensja wrote:
    Tak o to mi chodzi. Poprzednią ciążę miałam zakończoną cc i zastanawiam się czy potrzebne są jakieś dodatkowe zaświadczenia.
    Nie wiem czy wczoraj byłaś na targach Mamaville, bo Swissmed rozdawał 5% zniżki na poród. Może jak napiszesz do nich, że nie mogłaś dotrzeć ale zależy Ci na zniżce to coś wymyślą.
    Niestety jeśli chodzi o informacje, to ja akurat trafiłam tam na Pana, który obsługiwał stoisko, miałam 4 pytania i na żadne z nich nie znał odpowiedzi:) np mam już zrobione badania, ale mają one 4 miesiące i które z nich muszę ponowić, a które są ważne rok itd
    Niestety jego wiedza skończyła się na podaniu mi numeru na porodówkę i prośbie, żebym tam dzwoniła :D
    Pomijając ten fakt, zniżkę dostałam, jest ważna bezterminowo.

    Hortensja lubi tę wiadomość

    09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
    16.11.2018 operacja żylaków
    12.2018 wyleczona ureaplasma
    04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%, późno zoperowane obustronne wnętrostwo
    U mnie brak powodu niepowodzeń (według lekarzy), mnie osobiście niepokoją plamienia 8-9 dni po owulacji, krótkie cykle.

    Naturalne starania do 12.2021, później in vitro.
  • Hortensja Przyjaciółka
    Postów: 99 121

    Wysłany: 30 października 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina85 wrote:
    Nie wiem czy wczoraj byłaś na targach Mamaville, bo Swissmed rozdawał 5% zniżki na poród. Może jak napiszesz do nich, że nie mogłaś dotrzeć ale zależy Ci na zniżce to coś wymyślą.
    Niestety jeśli chodzi o informacje, to ja akurat trafiłam tam na Pana, który obsługiwał stoisko, miałam 4 pytania i na żadne z nich nie znał odpowiedzi:) np mam już zrobione badania, ale mają one 4 miesiące i które z nich muszę ponowić, a które są ważne rok itd
    Niestety jego wiedza skończyła się na podaniu mi numeru na porodówkę i prośbie, żebym tam dzwoniła :D
    Pomijając ten fakt, zniżkę dostałam, jest ważna bezterminowo.
    Niestety nie byłam na targach :(

    Eiu9p2.png
    ckzJp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ