X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szpital Karowa—Warszawa
Odpowiedz

Szpital Karowa—Warszawa

Oceń ten wątek:
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zrobione:) możesz pisać.

    PixiDixi lubi tę wiadomość

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam :)

  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny rodziłam w końcu w Bielańskim i jestem mega zadowolona zarówno z położnictwa jak i patologii ciąży:)

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • Olala :) Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo :)) Gratuluję! :) aż Ci zazdroszczę, że poród masz za sobą :) Dużo zdrówka dla Was :*

    Dzisiaj na karowej miałam KTG... i przez większość czasu towarzyszyła mi jedna myśl "wyjść!" :)

    uwo93e3kqlvyjjfg.png
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala dzięki teraz trzymamy kciuki za Was!!!! Byle szybko i bezboleśnie, u mnie szybko było bo cc ale bezboleśnie zdecydowanie nie:(

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ