X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szpital Karowa—Warszawa
Odpowiedz

Szpital Karowa—Warszawa

Oceń ten wątek:
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 27 maja 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,wpadam tam czasem, u mnie 3 dziewczyny w domku :)

    Edit: spojrzalam w Twoja sygnaturke i moje wielkie wow :) przy takim AMH to wow :) gratuluję Cię!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2018, 16:06

  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 29 maja 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapisałam się na wizytę kwalifikacyjna do IMID.Tez mam mieć CC a na zwirkach podobno nie ma zapisów tylko przyjmują z akcją.

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 29 maja 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, a co w przypadku kiedy jest k9niecznosc zrobienia wczesniej cc ze względów zdrowotnych ? Ja mam takie i nie ma opcji czekania na akcję?

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się dowiedziałam, że na Żwirkach nie zapisują na planowe w ogóle.
    Jeśli chodzi o cc, to spoko było na Madalińskiego - tata może być na sali operacyjnej, może kangurować, może do 2 godzin spędzić na pooperacyjnej. Dziecko jest cały czas z którymś z rodziców, ani na minutę nigdzie mi córki nie zabrano.

    PixiDixi lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 30 maja 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PixiDixi wrote:
    Tak,wpadam tam czasem, u mnie 3 dziewczyny w domku :)

    Edit: spojrzalam w Twoja sygnaturke i moje wielkie wow :) przy takim AMH to wow :) gratuluję Cię!
    PixiDixi dzięki, walka o tą ciąże była trudna, ale nasz upór jeszcze wiekszy:)
    U mnie też 3 dziewczyny, powodzenia Kochana, a może do zobaczenia:) na szlaku poporodowym.
    Leticia, a na Madalińskiego ile wcześniej zapisy na cc i w którym tygodniu miałaś robioną??

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klarunia1978 wrote:
    PixiDixi dzięki, walka o tą ciąże była trudna, ale nasz upór jeszcze wiekszy:)
    U mnie też 3 dziewczyny, powodzenia Kochana, a może do zobaczenia:) na szlaku poporodowym.
    Leticia, a na Madalińskiego ile wcześniej zapisy na cc i w którym tygodniu miałaś robioną??

    Powodzenia Klarunia !!!moja gib odradzila mi Zwirki i skierowala mnie do Instytutu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 19:21

  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, czyli nie Karowa tylko Instytut to Starynkiewicza??? A można było szybko na cc się zapisać czy już wcześniej byłaś zapisana? Dobrze bo już wiesz przynajmniej na czym stoisz;) a na kiedy cc?? Ściskam.

    PixiDixi lubi tę wiadomość

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 31 maja 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie gin mi powiedziala,ze na Żwirki jest ekipa ze Starynkiewicza i stanowczo mowi nie. Mam na skierowaniu Instytut Matki i dziecja na Kasprzaka na Woli.Póki co na patoligipatologii ,nie zapisuje sie na cc bo troche jyz pozno takze z patologii mam trafic w pewnym momencie na cc. Tez Cie sciskam i daj znaka co u Ciebie:)

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 31 maja 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klarunia1978 wrote:
    Leticia, a na Madalińskiego ile wcześniej zapisy na cc i w którym tygodniu miałaś robioną??

    Miałam robioną w 39+5, a zapisywałam się 10 dni wcześniej.

    PixiDixi, moja przyjaciółka rodziła SN w IMID i na Żwirkach. Mówiła, że na Żwirkach bez porównania lepsze traktowanie pacjentki niż w IMID.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PixiDixi to super jesteś w dobrych rękach,
    Ciekawe która z nas będzie pierwsza:)
    Leticia dziękuję za info, czyli Ty z pewnie też tym razem Madalińskiego??

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarunia, no właśnie waham się jeszcze :) Przeprowadziliśmy się i teraz na Mokotów niezbyt mi po drodze. Myślę o Żwirkach albo Zośce, tym bardziej, że planuję próbę vbac :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi napisz potem coś o Instytucie, mam tam wizytę kwalifikacyjna na 26 czerwca, a Ty już będziesz po. Warunki opieka itd będę wdzięczna.

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolza_ wrote:
    Pixi napisz potem coś o Instytucie, mam tam wizytę kwalifikacyjna na 26 czerwca, a Ty już będziesz po. Warunki opieka itd będę wdzięczna.

    Oki, nie ma sprawy :)

  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia wrote:
    Klarunia, no właśnie waham się jeszcze :) Przeprowadziliśmy się i teraz na Mokotów niezbyt mi po drodze. Myślę o Żwirkach albo Zośce, tym bardziej, że planuję próbę vbac :)

    Jak vbaca to Zoska jest wiodąca w takuch przypadkach. Personel jest b.doswiadczony w vbacach.

    Leticia lubi tę wiadomość

  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia Zośkę polecam z całego serca, ja jednak muszę zostać na Karowej, mam nadzieję że będę zadowolona napiszę po...
    PixiDixi jeszcze w dwupaku, jakie plany wobec Was mają lekarze??? Jak się czujesz.
    Mi szwankuje psychiką ta końcówka jest trudna dla mnie, a na dodatek na Karowej remonty i nie wiadomo czy nie zmienia mi terminu cc:( nie znoszę takiej niepewności. Mam nadzieję, że u Ciebie ok:)

    PixiDixi lubi tę wiadomość

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak, w Instytucie mnie nie przyjeli na patoligie bo brak miejsc dodatkowo moge dodac od siebie,ze tego dnia chyba zle trafilam bo spefzilam prawie caly dzien czekajac na ktg a pizniej na lekarza a pacjentow byla garstka. Personel bardzo obrazony byl jak sie zapytalam kiedy sie doczekam lekarza. Druga zmiana sie mna zajela. Jutro ide na Karowa bo juz nie chce nawet myslec o Instutucie.

    Edit: dzieki Klarunia ,ze pytasz...u mnie tez doly bo wiem,ze ciaza musi sie skonczyc w 37tc a tu takie kwiatki , bardzo licze,ze Karowa zachowa sie przyzwoiciej zresztą tam bylam e spraeie cukrzycy ,a i jutro jestem tam umowiona na zaplanowanie terminu dla cc mam wielka nadzieje,ze mnie zostawia...odzywaj sie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2018, 18:56

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj przymusowo odwiedziłam izbę przyjęć na Żelaznej i wyszłam z pozytywnymi odczuciami :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaurunia co u Ciebie?, ja jestem na Karowej i czekam na CC.

    klarunia1978 lubi tę wiadomość

  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, załamana zgłosiłam się 8 i odesłał mnie na za tydzień, mimo dwóch kwalifikacji i interwencji mojego lekarza stamtąd, bardzo niemiły personel, lekceważenie ogólne. A ja mam problem z krzepliwiscia i zaawansowana cukrzycą stwierdzili że jeszcze wytrzymam tydzień. Mam swoje podejrzenia o których nie chce pisać na otwartym forum, straciłam zaufanie i boję się o ciąże. Ryczeć ni się chce z bezsilności i leku o Malutką. Zasłania Li się tym że u mnie nie skończony 39 tydzień, a że wskazań neuuro i cukrxycowych miało być wcześniej chamstwo i tyle. Od 2 miesięcy mój mąż miał urlop na ten tydzień i sprawa starszych dzieci ustawiona była tak się nie robi.
    Ciesze się że u Ciebie ok wszystko mam nadzieję że dobrze Wami się zajmują. Jak tam kiedy cc u Ciebie trzymam mocno kciuki
    Za Was :) Buziaki.

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu to masz jak ja miałam w Instytucie... Mnie właśnie przyjęli na patologie bo leżałem na trakcie porodowym bo nie było miejsc. Powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona teraz. Położne mile i jedzenie spoko a pokój mam teraz 2 osobowy z łazienką full wypas. Wiesz co daj mnie do przyjaciółek bo chce Ci coś napisać co nie jest dla innych...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2018, 08:15

    klarunia1978 lubi tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ