X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szpital Ujastek w Krakowie
Odpowiedz

Szpital Ujastek w Krakowie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 2 lutego 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn, które rodziły w szpitalu Ujastek w Krakowie, jakie macie opinie o tym szpitalu, o personelu itp. Każda opinia będzie dla mnie ważna:)

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 28 listopada 2020, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do pytania, zwłaszcza w obecnych czasach.

    Monika123 lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Monika123 Przyjaciółka
    Postów: 66 40

    Wysłany: 30 listopada 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja rodziłam w czerwcu w Ujastku, mąż mógł być przy porodzie. Mój lekarz wystawił mi skierowanie na indukcję porodu, więc udałam się na izbę przyjęć, na której czekałam 4 godz na przyjęcie. Trafiłam na oddział patologii ciąży, gdzie czekałam na termin indukcji. Na tym oddziale, położne i lekarze w porządku. Można się było bez problemu czegoś dowiedzieć. Wszyscy naprawdę bardzo mili. Jeśli chodzi o poród to ocena nie będzie obiektywna, gdyż wykupiłam usługę położnej z Ujastka, więc wszystko przebiegło cudownie. Jeśli chodzi o opiekę po porodzie to tu pojawia się problem, gdyż tak naprawdę nikt się Tobą nie interesuje... Jest się zdanym tylko na siebie, ewentualnie na koleżankę z sali. Rodziłam swoje pierwsze dziecko, więc nie wiedziałam praktycznie nic (szkoła rodzenia została odwołana z powodu COVID). Położne strasznie niemiłe, strach o cokolwiek zapytać... Lekarze interesują się tylko dzieckiem, matką nie interesuje się nikt (poza 1 usg trwającym 2 sekundy czy macica się dobrze oczyszcza). Panowało ogólne zamieszanie i dezinformacja. Najgorsze odczucia mam w kwestii laktacji, gdy jeszcze nie miałam pokarmu, a położne na sile kazały mi karmić dziecko, w końcu jedna się zlitowała i pozwoliła podać butelkę (na szczęście później laktacja się rozkręciła i karmie do tej pory). Myślę, ze sytuacja w tym szpitalu wyglada tak, a nie inaczej ze względu na to, ze rodzi się tam strasznie dużo dzieci. Z tego co się dowiedziałam w szpitalu w czasach COVID ok. 500 dzieci miesięcznie, wcześniej ok. 300.

    Jeśli masz jakiś pytania, możesz śmiało pisać tu lub na priv :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 19:28

    j45n7fc.png
  • legusta Autorytet
    Postów: 797 687

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Monika123 a chodzilas do lekarza prowadzacego z Ujastku czy jakiegos innego? :)

    preg.png

    Synek ❤️ 06.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ