X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szpital Ujastek w Krakowie
Odpowiedz

Szpital Ujastek w Krakowie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 2 lutego 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn, które rodziły w szpitalu Ujastek w Krakowie, jakie macie opinie o tym szpitalu, o personelu itp. Każda opinia będzie dla mnie ważna:)

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1347

    Wysłany: 28 listopada 2020, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do pytania, zwłaszcza w obecnych czasach.

    Monika123 lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Monika123 Przyjaciółka
    Postów: 66 40

    Wysłany: 30 listopada 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja rodziłam w czerwcu w Ujastku, mąż mógł być przy porodzie. Mój lekarz wystawił mi skierowanie na indukcję porodu, więc udałam się na izbę przyjęć, na której czekałam 4 godz na przyjęcie. Trafiłam na oddział patologii ciąży, gdzie czekałam na termin indukcji. Na tym oddziale, położne i lekarze w porządku. Można się było bez problemu czegoś dowiedzieć. Wszyscy naprawdę bardzo mili. Jeśli chodzi o poród to ocena nie będzie obiektywna, gdyż wykupiłam usługę położnej z Ujastka, więc wszystko przebiegło cudownie. Jeśli chodzi o opiekę po porodzie to tu pojawia się problem, gdyż tak naprawdę nikt się Tobą nie interesuje... Jest się zdanym tylko na siebie, ewentualnie na koleżankę z sali. Rodziłam swoje pierwsze dziecko, więc nie wiedziałam praktycznie nic (szkoła rodzenia została odwołana z powodu COVID). Położne strasznie niemiłe, strach o cokolwiek zapytać... Lekarze interesują się tylko dzieckiem, matką nie interesuje się nikt (poza 1 usg trwającym 2 sekundy czy macica się dobrze oczyszcza). Panowało ogólne zamieszanie i dezinformacja. Najgorsze odczucia mam w kwestii laktacji, gdy jeszcze nie miałam pokarmu, a położne na sile kazały mi karmić dziecko, w końcu jedna się zlitowała i pozwoliła podać butelkę (na szczęście później laktacja się rozkręciła i karmie do tej pory). Myślę, ze sytuacja w tym szpitalu wyglada tak, a nie inaczej ze względu na to, ze rodzi się tam strasznie dużo dzieci. Z tego co się dowiedziałam w szpitalu w czasach COVID ok. 500 dzieci miesięcznie, wcześniej ok. 300.

    Jeśli masz jakiś pytania, możesz śmiało pisać tu lub na priv :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 19:28

    j45n7fc.png
  • legusta Autorytet
    Postów: 863 839

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Monika123 a chodzilas do lekarza prowadzacego z Ujastku czy jakiegos innego? :)

    Synek ❤️ 05.2024
    Synek ❤️ 06.2022
  • Klawa Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 września 2024, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ma ktoś doświadczenie z cesarskie cięcie w Ujastku? Czy były problemy żeby je zrobic np. Z zaświadczeniem od psychiatry?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ