X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Wywołanie porodu
Odpowiedz

Wywołanie porodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cicha90 Koleżanka
    Postów: 61 34

    Wysłany: 20 sierpnia 2023, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy drugie wywoływanie porodu jest tak samo bolesne i długie jak pierwsze. U mnie wywołanie pierwszego porodu trwało dwa dni. Jak to wyglądało u was? Czy drugi poród z oxytocyna poszedl szybciej niż pierwszy. Opiszcie swoje doświadczenie z wywoływaniem drugiego porodu.

  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2384 2371

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2x miałam oksytocynę. Pierwszy poród 8h od podłączenia kroplówki, drugi niecałe 2h od podłączenia kroplówki. Wcześniej żadnych skurczów w obu przypadkach. Bolało tak samo mocno, ale dużo krócej i parcie było dużo, dużo krótsze. Trzymam kciuki za to, żebyś miała dobry poród ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2023, 20:36

    🤰06.07.2022 bhcg 1471
    🤰30.06.2022 bhcg 73,58
    🤰28.06.2022 II kreski
    👧02.2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane - 8 tydz. ciąży

    Hashimoto
    Hiperprolaktynemia przed pierwszą ciążą potem prolaktyna ok
  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 284 203

    Wysłany: 5 października 2023, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam jedno wywoływanie z powodu małowodzia. Rozwarcie robiło się przez ok 16 godzin, ból przeokrutny. Skurczów partych brak, spadek tętna dziecka i skończyło się cc.

    age.png

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ