X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 1 @ po lyzeczkowaniu jak wygladala? jak sie zaczela? czy czulyscie ze nadchodzi ona?
Odpowiedz

1 @ po lyzeczkowaniu jak wygladala? jak sie zaczela? czy czulyscie ze nadchodzi ona?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny czekam na pierwsza @ i nie wiem jak ona bedzie wygladac itp wiem ze kazda ma inna ale chcialabym wiedziec jak to u was bylo. Szczerze boje sie jak ona bedzie wygladac czy boli brzuch jak sie zaczyna ile leci

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Hejka dziewczyny czekam na pierwsza @ i nie wiem jak ona bedzie wygladac itp wiem ze kazda ma inna ale chcialabym wiedziec jak to u was bylo. Szczerze boje sie jak ona bedzie wygladac czy boli brzuch jak sie zaczyna ile leci
    Hej! Ja pierwszą @ po zabiegu miałam po 34 dniach, nie odczuwałam, że się zbliża. Za to była bardzo, bardzo obfita, ze skrzepami i trwała 7 dni, tyle, że dni poboczne były mniej obfite. Jednak pamiętaj,że każda z nas jest inna, inny organizm i Ty też możesz inaczej przechodzić pierwszą @ pp

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Hej! Ja pierwszą @ po zabiegu miałam po 34 dniach, nie odczuwałam, że się zbliża. Za to była bardzo, bardzo obfita, ze skrzepami i trwała 7 dni, tyle, że dni poboczne były mniej obfite. Jednak pamiętaj,że każda z nas jest inna, inny organizm i Ty też możesz inaczej przechodzić pierwszą @ pp
    Dziekuje bardzo za odpowiedz wlasnie wiem ze kazda inaczej ale bardzo mnie to ciekawi u mnie juz 37 dni po zabiegu i nie mam pojecia jak dlugo bede czekac

  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja natomiast miałam dokładnie 34 dni po zabiegu. @ była około 5 dni i pamiętam że bolał mnie brzuch (chociaż nigdy tego objawu nie było). Przy drugiej już znowu czekałam aż 38 dni ale krwawienie było mniejsze.
    Pewnie wiele zależy od tego w którym tygodniu i od organizmu.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bylam 11/12 tydz

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    ja bylam 11/12 tydz
    To tak jak ja... @ może przyjść 4-6 tygodni od poronienia, pewnie na dniach się zjawi, kolejne też miałam "cienkie" w porównaniu do 1, tak jak pisała canton. Ale przy tej pierwszej to słaba była, brzuch mnie ciągnął, ale to dlatego, że właśnie duża @ była

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    To tak jak ja... @ może przyjść 4-6 tygodni od poronienia, pewnie na dniach się zjawi, kolejne też miałam "cienkie" w porównaniu do 1, tak jak pisała canton. Ale przy tej pierwszej to słaba była, brzuch mnie ciągnął, ale to dlatego, że właśnie duża @ była
    to w tym tyg juz powinna byc ale czy bedzie to sie okaze tak bardzo bym chciala znow zajsc i urodzic zdrowe dzieciatko ajaj

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ