X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Badania po utraconej ciazy
Odpowiedz

Badania po utraconej ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzia91pn Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mam pytanie czy ma znaczenie kiedy się wykona badania hormonalne takie jak prolaktyna testosteron tsh? W którym dniu cyklu najlepiej je zrobić. Wiecie coś na ten temat?

    +(26tc) Kubuś 6 listopada 2015
  • Madzia91pn Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie moja dr powiedziała że mam się zgłosić do 10 dnia cyklu i byłam ciekawą czy to ma znaczenie dzięki bardzo

    +(26tc) Kubuś 6 listopada 2015
  • reni86 Autorytet
    Postów: 643 108

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyne i testosteron robilam w 3dc. TSH chyba nie ma znaczenia kiedy bo to hormon tarczycy a nie plciowy.

    Amelka[*] - 17.03.13 (10tc)
    Franio[*]- 16.06.14 (9tc)
    Karolek[*]- 13.12.14 (10tc)

    niedoczynność tarczycy, NK, MTHRF C667T homozygota - metylofolin 0,8mg, B6, B12, D3, eutyrox, acard,...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ