X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie beta hcg po wczesnym poronieniu
Odpowiedz

beta hcg po wczesnym poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 16 lipca 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak wyglądało u was z wynikami bety po poronieniu? Wczoraj miałam robiona by spr czy już się oczyscilo a okazało się ze beta na poziomie 170 jeszcze jest poprzednia była 190 . Wydaje mi się ze bardzo wolno to idzie .bynajmniej w porównaniu z poprzedniego spadku z 250 na 190 po 2 dniach.

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 16 lipca 2013, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kambel, jak Ci sie udalo zrobic bete w UK? Bylas w szpitalu czy u GP?
    Mi zrobili tylko usg i powiedzieli, ze moge zrobic test ciazowy po 3 tygodniach,zrobilam i byla minimalna kreska zauwazalna pod swiatlo, to bylo tydzien temu, jutro sprawdze czy dalej jest.

    Bree lubi tę wiadomość

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 17 lipca 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym tygnajpierw gp ni robił bo mi nie wierzył on twierdził że test negatywny.w zeszłym tyg byłam w szpitalu tam kolejne 2 pobrania i ze szpitala kazali zrobić po tyg jeszcze raz ale już u gp .wczoraj jak posLam po wynik to powiedział że muszę znów zrobić w czwartek i będziemy myśleć co dalej

    Bree lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 18 lipca 2013, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAaa to taka droga... Mi pobierali krew, ale zapomnialam zapytac ile bylo, a sami sie nie kwapili.

    Bree lubi tę wiadomość

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 18 lipca 2013, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychowe ja poszłam do GP 2 tygodnie po i powiedziałam, żeby mi sprawdzili czy spadła już beta..i pobrali krew bez problemu..do ginekologa co prawda nie wysłali ale bete sprawdzili..mi spadała do zera jakieś 3 tygodnie..

    Bree lubi tę wiadomość

  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 18 lipca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem ponad 4 tygodnie po poronieniu, test wyszedl calkowicie negatywny, wiec nie chce misie kwapic isc do GP i czekac na wynik bety,ktory pewnie nie wyjdzie w ten sam dzien. Pojutrze jade na urlop do Polski,moze tam zrobie, bo bede robila wiele badan wraz z wizyta u ginekologa. Musze sie upewnic, ze nie mam zadnego swinstwa zanim zaczneimy sie starac znowu.

    Bree lubi tę wiadomość

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 18 lipca 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam wczoraj w szpitalu bo mój gp kazał mi jechać bo boli mnie podbrzusze z lewej strony Ale lekarz stwierdził infekcje w moczu. W szpitalu zrobili badania cytologie itp i za tydz znów na betę.a pan doktorek stwierdził że on nie wie czy to ciąża pozamaciczna czy poronienie bo nie umie teraz tego stwierdzić ehh. Nie pozostaje nic innego jak czekać

    Bree lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 19 lipca 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niemoze Cie przebadac ginekolog w szpitalu:) Jesli to poronienie to by wiedzial po badaniu. Po moim pierwszym plamieniu badal mnie ginekolog i sprawdzil czy poronilam czy nie. Mialam tez podejrzenia ciazy pozamacicznej z powodu boli, ale po usg stwierdzili, ze jednak plod sobie siedzial i serduszko mu bilo.. niedlugo co prawda, ale bilo.

    Bree lubi tę wiadomość

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 25 lipca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie trafiłam na ginekologie. Dzis jadę na skan ponieważ okazało się ze beta zamiastspaść poszła w górę ze 170 na 264 i kazali jak najszybciej się wstawić.kurde już nie wie. Co jest grane :(

    Bree lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 25 lipca 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku..to trzymam kciuki by wszystko było w porządku!!

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 26 lipca 2013, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh. Podejrzewano ciąże pozamaciczna al. Na usg pielęgniarka nie widziała żadnej ciąży. Teraz muszę czekać 4 tyg i jechać znów. Na. Betę

    Bree lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 lipca 2013, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego 4 tygodnie??wiec skad beta??

    Bree lubi tę wiadomość

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 27 lipca 2013, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiadomo. Były 2 wyjścia albo tabletki na oczyszczenie. Albo odczekać 4 tyg żeby samo zeszło.
    A że czuje. Się dobrze to postanowili to drugie.
    Ja już sama nie wiem co myśleć.

    Bree lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 lipca 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm..ale już troszkę długo to się ciągnie..masz ginekologa w Polsce do którego mogłabyś zadzwonić?bo tutaj się nic mądrego nie dowiesz..

    Bree lubi tę wiadomość

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 27 lipca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie mam Ale chcę jechać do polskiej kliniki. Bo już sama nie wiem co o tym myśleć.zglupiec człowiek może.

    Bree lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Maluszek Przyjaciółka
    Postów: 75 35

    Wysłany: 28 maja 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,
    w temacie:
    ja miałam pierwszą bete 270 (początek 5tc.) - w USG nic nie było, plamiłam, po 48h: 178, nastepnego dnia w USG dalej nic, lekkie krwawienie - lekarka stwierdziła że poronienie calkowicie nastąpi do 10 dni, następna beta po kolejnych 48h od ostatniej 220, za 3 dni poszłam na kolejne USG, z wszystkimi wcześniejszymi wynikami - podejrzenie ciąży pozamacicznej w prawych przydatkach, skierowano mnie prosto do szpitala, tego dnia beta w szpitalu była 280, z uwagi na podejrzenie ciąży pozamacicznej - m.in przez te wyniki bety, najpier miałam łyżeczkowanie, aby potwierzić czy ciąża napewno nie była w macicy i czy tam coś jeszcze nie produkuje tej resztki hormonów, ew potem dalej szukac jej gdzies indziej w brzuchu, nie całą dobę po łyżeczkowaniu (dziś) beta była juz 88, więc na szczęśće wykluczona pozamaciczna ( oczywiście musze jeszcze skontrolować za pare dni, ale stres minąął)

    podobno takie wahania bety są w pozamacicznej, u mnie pecherzyk zatrzymał się tak szybko w rozwoju, że nie było go jeszcze widać, przy poronieniu tak wczesnym, niby wszystkie tkanki powinny oddzielic się razem, a beta już tylko spadać, a jednk u mnie coś się przykleilo i dalej produkowało
    ciesze sie że taki finał, zamiast pozamacicznej...ale wyniki nie byly typowe i troche sie strachu najadłam

    Bree lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 27.V.2014 6tc.
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej, ale przy operacji, bo "przy okazji" wycieli mi torbiel, nie znaleźli tej ciąży. Teraz po poronieniu ciąży w 11 tyg, ale rozwój zatrzymany w 6tyg, betę miałam 14tyś. ale po dwóch tygodniach nie poszłam na badanie z krwi tylko zrobiłam test i wyszedł negatywny.

    Bree lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziewczyny mam problem podobny w pon.beta 166,6 dziś powtórzyłam i już 137,4 boli mnie brzuch a najbardziej lewa strona jajnik? biorę duphaston ale martwię się :( do lekarza dopiero w piątek.. myślicie że już po :(

  • Maluszek Przyjaciółka
    Postów: 75 35

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Agi,
    oznacz jeszcze bete w piatek, najelpiej przed wizytą, żeby mieć pełniejszy obraz sytuacji ;))

    niestety spadek zazwyczaj nie świadczy dobrze

    ja mialam prawie indentyczne wartosci (ciutke wyzej), ale po 2gim oznaczeniu stwierdziłam, że przecież nie moge na podstawie jednego wyniku tego oceniac, mała bo mała, ale jest szansa błędu ect, stąd robiłam kolejne
    czytałam na którymś forum podobną historię i pojedyńcze oznacznie było niższe, a potem przyrost nagle byl ok i skończyło się zdrowym bobasem (nie wyjaśniono przyczyny tego spadku)

    trzymam za Ciebie kciuki, oby było jak-najlepiej ;)))
    dawaj znać co i jak,
    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 22:16

    Aniołek [*] 27.V.2014 6tc.
  • Maluszek Przyjaciółka
    Postów: 75 35

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, zerknęłąm jeszcze na Twoj wykres i może faktycznie były 2 a został jeden i nagle spadło, to też możliwe, tak czy siak napewno musisz jeszcze sprawdzić ;))

    Aniołek [*] 27.V.2014 6tc.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ