X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Beta hcg przyrost 3%
Odpowiedz

Beta hcg przyrost 3%

Oceń ten wątek:
  • [email protected] Koleżanka
    Postów: 38 7

    Wysłany: 27 listopada 2023, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ależ tu się wątek rozkręcił ;) ja chciałam dać aktualizację, bety nie robiłam, w środę usg, dziś 7+3 nie mam objawów ale plamienia też się nie pokazują ani bóle brzucha, obawiam się że bez łyżeczkowania się nie obędzie…

  • Inka Koleżanka
    Postów: 73 10

    Wysłany: 27 listopada 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kasiu, przykro mi :( ja też czekam na rozwój wydarzeń, szpitala chciałabym uniknąć i wolałabym oczyścić się sama w domowym zaciszu. Kolejne usg mam w poniedziałek. Nie wiem czy dotrwam... U mnie dziś beta 16600 a progesteron tylko 10... spadł znacznie, a beta słabo urosla bo w piątek było prawie 12tys.

  • [email protected] Koleżanka
    Postów: 38 7

    Wysłany: 28 listopada 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka ale przy takiej becie to ona już ma prawo przyrastać powolutku… czy u Was coś na USG wyszło ?

  • [email protected] Koleżanka
    Postów: 38 7

    Wysłany: 28 listopada 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pojawiło się mikro plamienie, lekko różowe. Jutro lekarz, może ruszy…

  • Inka Koleżanka
    Postów: 73 10

    Wysłany: 28 listopada 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu na usg pusto...nawet pecherzyka żółtego (chyba dobrze piszę...?) A beta słabiej zaczęła przybierać od 4 tys.
    Ja czekam jak na igłach, lekarz dopiero w poniedziałek.
    Trzymam kciuki za Ciebie, oby poszło szybko i nie bolało....

  • [email protected] Koleżanka
    Postów: 38 7

    Wysłany: 28 listopada 2023, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta już przed tysiącem zwolniła, tytułowy 3 procentowy przyrost przy 1000 (z 1040 na 1070)
    Na USG pęcherzyk żółtkowy był ale ciążowy duuuzo mniejszy niż pokazuje tydzień ciąży.
    Nie badałam bety później, czekam na rozwój wydarzeń :( jak już wiem że z ciąży nic nie będzie, to po prostu pozostało mi czekanie …

  • Inka Koleżanka
    Postów: 73 10

    Wysłany: 28 listopada 2023, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta już przed tysiącem zwolniła, tytułowy 3 procentowy przyrost przy 1000 (z 1040 na 1070)
    Na USG pęcherzyk żółtkowy był ale ciążowy duuuzo mniejszy niż pokazuje tydzień ciąży.
    Nie badałam bety później, czekam na rozwój wydarzeń :( jak już wiem że z ciąży nic nie będzie, to po prostu pozostało mi czekanie …
    To czekanie jest najgorsze... U mnie przyrost zwilnil do 29, 18 % a później wybił o ok 50 % teraz też już tak średnio chyba 28% pecherzyc ciazowy był duży okrągły ale wciąż pusty. Nie ma mowy żeby coś się przesunęło bo miałam objawy owulacji 14 dc więc muzeów 15dc była. Teraz mam czekać 2 tygodnie chociaż idę na usg jeszcze za tydzień do innego gina. Najbardziej boję się że to się przeciągnie do świąt... a ja z tych co mocno przeżywają. Chciałabym już w tym tygodniu mieć TO za sobą i do świąt dojść do siebie.

  • [email protected] Koleżanka
    Postów: 38 7

    Wysłany: 28 listopada 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka, doskonale Cię rozumiem. Takze chce do świąt mieć z głowy … jakkolwiek to nie brzmi. Z dwóch powodów, mam dzieci i w okresie teraz przed świętami mam co robić, kupuję prezenty, planuje, sprzątam i dużo pracuję. W okresie świąt zwolnię, zacznę myśleć, analizować i znów przeżywać. Na święta mieliśmy powiedzieć rodzinie o ciąży.
    Druga sprawa, chciała bym na świata być spokojna i pewna że mogę odpoczywać w domu z rodziną, a nie myśleć czy nagle nie wyląduje w szpitalu.
    Plamienia były ale dosłownie malutkie, kilka różowych śladów na papierze. Mimo że miałam intensywny dzień, to nic nie ruszyło dalej, jutro lekarz i USG, zobaczymy …

  • Inka Koleżanka
    Postów: 73 10

    Wysłany: 28 listopada 2023, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki daj znać co powiedział lekarz

    [email protected] lubi tę wiadomość

  • [email protected] Koleżanka
    Postów: 38 7

    Wysłany: 29 listopada 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bardziej porąbanej sytuacji już być nie mogło. Pokazał się zarodek, ale bez serca. Odpowiada on 6t1d a ja mam 7t4d … pęcherzyk wzrósł nieprawidłowo … jestem skołowana :(
    USG w poniedziałek … mam dość…

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ