X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Bezsenność po poronieniu....
Odpowiedz

Bezsenność po poronieniu....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy miałyście po poronieniu problem z zasypianiem. Nie mówię tutaj o jakimś jednym czy dwóch epizodach po tym zdarzeniu. Ja na przykład jestem po zabiegu i dosłownie od tego czasu łącznie przez ten tydzien spałam może razem 7 godzin. Nie mogę zasnąć, a jak już zasnę to budzę się kila razy. wstając z łóżka dostaję jakiiejś nereicy lękowej. Nie wiem czemu tak jest, ponieważ wydaję mi się że pogodziłam się juz z myślą o stracie dziecka, wię czemu bezsenność mnie gnębi ...czy któraś z Was miała podobnie???

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • asieńka Autorytet
    Postów: 338 142

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj cocOsowa. Ja straciłam moja Kropeczki 15 lipca również w 11 tygodniu. U mnie zasypianie jakoś przychodzi, ale mam koszmary nocne i budzę się około 4 i mi się przypomina wszystko. Ja się nie mogę pogodzić z wynikiem badań histo-brak tkanek płodu nie wiem jak to się stało ze taki wynik :(

    mama Aniołka [*] ♡ Kocham Cię i tęsknię ogromnie...

    Cykl starań...☆☆☆☆☆☆
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńko, mi przychodzą momenty samego zabiegu podczas snu i wtedy też się przebudzami mam takie uczucie mrowienie ściskania w klatce piersiowej..Ja swój wynik badań będę miala za 2 tygodnie

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • asieńka Autorytet
    Postów: 338 142

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę poważnie o psychologu. Juz nawet poszukałam w internecie ofertę osoby, która zajmuje się takimi tematami.
    Ja nie miałam zabiegu. Dostałam tabletki. Ból straszny. Musiałam dostać dwie kroplowki przeciwbólowe,. Mój Kropeczki miał tylko 2cm :(

    mama Aniołka [*] ♡ Kocham Cię i tęsknię ogromnie...

    Cykl starań...☆☆☆☆☆☆
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dostałam wcześniej tabletki.8 godzin trwała indukcja farmakologiczna a potem na zabieg. Do 11 tygodnia odmawiano mi zabiegu bo beta rosła. Przechodziłam z martwą ciążą 4 tygodnie, samoistne poronienie nie zaczęło się, więc wkońcu przyjeli mnie na zabieg ze względu na niski fibrynogen.Narazie umówiłam się do lekarza rodzinnedgo ,może on coś zaradzi, jak nie to też poważnie rozważam psychologa bo nie ożna tak żyć,,,

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • asieńka Autorytet
    Postów: 338 142

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po stracie cierpiała 2 tygodnie, ciągle płakałam. Teraz tez mi zle ale jakos inaczrj na to patrze. Kupiłam sobie malutkiego złotego aniołka na łańcuszku. Po 2 tyg przyszła wiadomość o braku tkanek płodu i to mnie odbiło bo myślałam o pochówku. I ten fakt mnie męczy i nie daje spać ;(

    U ciebie myślę, że to nerwy dają znać. Może kup sobie melise albo takie ziołowe tabletki uspokajające. Trochę pomaga.

    mama Aniołka [*] ♡ Kocham Cię i tęsknię ogromnie...

    Cykl starań...☆☆☆☆☆☆
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak już zasne to jest ok spie jak kamień, ale przed snem jak tylko zamykam oczy to jedyne co widze to gabinet zabiegowy w szpitalu lub ostatnie usg

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madoks wrote:
    ja jak już zasne to jest ok spie jak kamień, ale przed snem jak tylko zamykam oczy to jedyne co widze to gabinet zabiegowy w szpitalu lub ostatnie usg
    Fajnie chociaż, że możesz zasnąć zasnąć. Ja wczoraj spalam ok 1-2 godzin. Ale też w ciagu dnia przychodzi mi myśl fotela na sali zabiegowej

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem z zasypianiem... w sumie jak zasne to juz spie, ale nie udaje mi sie zasnac szybciej jak 2-3 w nocy i to bez wzgledu czy wstalam rano o 7 czy o 11

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Ja mam problem z zasypianiem... w sumie jak zasne to juz spie, ale nie udaje mi sie zasnac szybciej jak 2-3 w nocy i to bez wzgledu czy wstalam rano o 7 czy o 11
    Czy to jest spowodowane u Ciebie z przeżyciami po zabiegu czy taka twoja specyfika ;)

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie zaczelo jakos 2 dni po zabiegu...
    Normalnie tez chodzilam spac pozno no ale kolo polnocu padalam... No i jesli musialam wstac bardzo wczesnie to jesli tylko mialam taka mozliwosc to powieki popoludniu same mi lecialy... a teraz za nic... dzis wstalam o 5 zawiezc meza do pracy i juz nie zasnelam o 8 bylam na becie i u gina a o popoludniowej drzemce mimo ze mam mozliwosc nie ma mowy... zostal jedynie bol glowy z niedospania...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2015, 15:38

  • asieńka Autorytet
    Postów: 338 142

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kupiłam jakieś tabletki na nerwy. One są również na kłopoty ze snem.zobaczymy czy się dziś wyspie.

    mama Aniołka [*] ♡ Kocham Cię i tęsknię ogromnie...

    Cykl starań...☆☆☆☆☆☆
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupywałam juz te bez recepty, mi ni nie pomogły ;(

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np w dalszym ciągu nie śpię :/ a wstalam dzis o 4:50... No ale jest postęp bo dziś pierwszy raz od tych dwoch tygodni udalo mi się zdrzemnac popoludniu

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 2.18 ja też dalej nie śpię;( czym się zajmujesz jak nie możesz spać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2015, 02:20

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • asieńka Autorytet
    Postów: 338 142

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednego razu patrzyłam w niebo i rozmawiałam chwilkę z moim Aniołkiem, może komuś wydawać się to dziwne ale ki z tym dobrze było ☺

    mama Aniołka [*] ♡ Kocham Cię i tęsknię ogromnie...

    Cykl starań...☆☆☆☆☆☆
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to minie. Ciężko w to uwierzyć na tym etapie który przechodzicie, ale będzie lepiej. Teraz przeżywacie żałobę, to normalne że organizm odmawia współpracy, to szok dla ciała i umysłu.
    Ja musiałam wspomóc się farmakologicznie, ale pomogło. Nie bójcie się prosić lekarzy o pomoc, po to przecież ich mamy.

  • reni86 Autorytet
    Postów: 643 108

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a próbowałyście aktywności fizycznej? nie mówie o jakimś wyczynowym bieganiu ale tak troszkę się zmęczyć wieczorkiem. Mi to bardzo pomogło. Wcześniej jak nie mogłam zasnąć to czytałam książki, ale powrót do pracy i wysiłek fizyczny pomogły:) Jesteście świeżo po stracie dziecka więc organizm się buntuje - dajcie sobie czas, powoli łatwiej będzie żyć z tym bólem.

    Amelka[*] - 17.03.13 (10tc)
    Franio[*]- 16.06.14 (9tc)
    Karolek[*]- 13.12.14 (10tc)

    niedoczynność tarczycy, NK, MTHRF C667T homozygota - metylofolin 0,8mg, B6, B12, D3, eutyrox, acard,...
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Dziewczyny to minie. Ciężko w to uwierzyć na tym etapie który przechodzicie, ale będzie lepiej. Teraz przeżywacie żałobę, to normalne że organizm odmawia współpracy, to szok dla ciała i umysłu.
    Ja musiałam wspomóc się farmakologicznie, ale pomogło. Nie bójcie się prosić lekarzy o pomoc, po to przecież ich mamy.
    Renia dostałaś jakiś tabletki nasenne?

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj jakis przelom bo ze zmęczenia padłam popołudniu na dwie godzinki, a to mi się od zabiegu nie zdarzyło... fakt, że późno poszłam spać później, ale to pewnie przez drzemkę...
    Też myślę, że powrót do pracy pozwoli mi się lepiej wyspać... Zwłaszcza, że mam też zmiany na 6:30 i widziałam w grafiku że nawet 3 dni pod rząd raz więc jestem dobrych myśli...
    Może to też dlatego, że wszystko zaczyna się też układać na plus po kontrolach po zabiegu i coraz wieksza szansa na wrócenie do starań niedługo więc głowa mi sie przy tym robi też spokojniejsza...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ