X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Bezsenność po poronieniu....
Odpowiedz

Bezsenność po poronieniu....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocosowa wrote:
    Renia dostałaś jakiś tabletki nasenne?
    Dostałam tabletki antydepresyjne.

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocosowa wrote:
    Renia7910 wrote:
    Dostałam tabletki antydepresyjne.

    Wczoraj wrocilam od psychiatry. dostałam środki antydepresyjne oraz nasenne. Po antydepresantach zasnełam szybciutko, nawet nie musiałam brać środków nasennych. Daj Boże aby dziś było tak samo :)
    Lekarz stwierdził ze mam zaburzenia lekowe i adaptacyjne. To wyniki duże go stresu oraz traumy związanej z chodzeniem 4 tygodnie z martwym płodem przez to że lekarze nie chcieli sie podjąć usunięcia dziecka, oraz fakt samego zabiegu spowodował załamanie, która dopiero po wszystkim sie ujawniła...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 09:26

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa strasznie współczuję, tego, że tak cię długo trzymali i wogóle, bo wiem że takie czekanie to straszne przezycie, mimo ze ja tylko tydzien czekalam czy nastąpi samoistne a pozniej była decyzja o zabiegu, skierowanie, badania dodatkowe itp...

    U mnie następuje chyba przełom, bo przedwczoraj przespalam się popołudniu, a wczoraj krótko po północy zasnęłam i spałam jak kamień... Jakby nie fakt, że jechałam męża do pracy zawieźć rano bo potrzebuję auto to pewnie jeszcze bym długo spała bo wcale nie mialam ochoty wstawać...
    Myślę, że u mnie spowodowane było to wczorajszymi super wieściami, bo beta spadła, dostałam zielone swiatło do działań jak tylko pojawi się pierwsza @ więc strach i negatywne emocje opadły a nowe nadzieje łagodzą ból w sercu...

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super.Ja narazie wstrzymuje się ze wszystkim.napewno mój musi poprawić parametry nasienia bo to jest prawdopodobnie przyczyną poronienia. Musze psychicznie dojsc do siebie.Katastrofa jest brak snu. Chodzisz jak duch, a momentami zapomniałam podstawowych słów :/

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli macie problem z poważną bezsennścią idźcie do psychologa/psychiatry.. Ja się tak męczyłam 2miesiące, byłam wrakiem człowieka, całe noce snułam się po mieszkaniu. Dopiero po 2 miesiącach babcia zabrała mnie do psychiatry.. Okazało się że po takim zdarzeniu często choruje się na Zaburzenia Depresyjno-nerwicowe. Dostałam leki na zasypianie i po miesiącu już miałam spokój i mogłam odłożyć tabletki ;)

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Dziewczyny jeśli macie problem z poważną bezsennścią idźcie do psychologa/psychiatry.. Ja się tak męczyłam 2miesiące, byłam wrakiem człowieka, całe noce snułam się po mieszkaniu. Dopiero po 2 miesiącach babcia zabrała mnie do psychiatry.. Okazało się że po takim zdarzeniu często choruje się na Zaburzenia Depresyjno-nerwicowe. Dostałam leki na zasypianie i po miesiącu już miałam spokój i mogłam odłożyć tabletki ;)
    Ja po tygodniu niespania poszłam do psychiatry bo już rady nie dawałam. Do tego lęki i spięcie mięsni na całym ciele. Diagnoza zaburzenia nerwicowe lękowe. Po tygodniu farmakologicznej terapii na szczęście jest trochę lepiej ;) ale tabletki jeszcze do końca miesiąca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 12:58

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 3 września 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa jak tam u Ciebie? Zaprosiłam Cię do przyjaciółek. Czy po terapii jest lepiej, jak się czujesz?

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ