X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Biochemiczna a pozytywny test
Odpowiedz

Biochemiczna a pozytywny test

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 stycznia 2019, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Przepraszam za trywialny temat od razu z góry.

W piątek z krwi wyszla mi beta 10.73. Niska ale robiaca nadzieję.
    Jednak e sobotę dostalam juz @ ( normalnej dzisiaj 3dc) zrobiłam dzisiaj test ( czułość 10) żeby zobaczyć czy organizm sie ładnie oczyscil bo i beta była niska. On jednak dalej wylapuje i jest słaba kreska .

Myslicie ze jest konieczność skonsultować to z lekarzem? Nie chce wychodzić na paranoika ale też mam lekkie obawy czy nic złego sie tam nie dzieje .

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób drugą betę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ