X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Biochemiczna a pozytywny test
Odpowiedz

Biochemiczna a pozytywny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Przepraszam za trywialny temat od razu z góry.

    W piątek z krwi wyszla mi beta 10.73. Niska ale robiaca nadzieję.
    Jednak e sobotę dostalam juz @ ( normalnej dzisiaj 3dc) zrobiłam dzisiaj test ( czułość 10) żeby zobaczyć czy organizm sie ładnie oczyscil bo i beta była niska. On jednak dalej wylapuje i jest słaba kreska .

    Myslicie ze jest konieczność skonsultować to z lekarzem? Nie chce wychodzić na paranoika ale też mam lekkie obawy czy nic złego sie tam nie dzieje .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób drugą betę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ