X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Brak pęcherzyka żółtkowego - puste jajo,brak szans??
Odpowiedz

Brak pęcherzyka żółtkowego - puste jajo,brak szans??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anula1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Tydzień temu byłam na usg (5t3d), wielkość pęcherzyka też wskazywała na taki wiek ciąży. Kolejne usg miałam mieć w przyszłym tygodniu, ale zwolniło się miejsce, poszłam dzisiaj. Na usg widoczny pęcherzyk, ale brak pęcherzyka żółtkowego i zarodka. Pęcherzyk trochę urósł od ostatniego badania, ale nie jakoś znacznie. Na początku (w 4tc) robiłam betę, i przyrost był prawidłowy.
    Wg wyliczeń, dzisiaj jest 6t6d, owulacja była w 17 dc, więc jakiegoś wielkiego przesunięcia nie ma.
    czy jest jakakolwiek szansa, że coś jeszcze z tego będzie?
    Kolejne usg dopiero za dwa tygodnie, do tego czasu chyba osiwieję :(

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 7 tygodniu powinno być już coś widać, ale może jednak owulacja była trochę później. A co na to lekarz?

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • anula1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz stwierdził, że to nie za dobrze, widać, że nie chciał mnie załamywać, ale delikatnie dał do zrozumienia, że ciemne chmury się pojawiają nad tą ciążą :(
    kazał być dobrej myśli, ale jakoś mi trudno :( tym bardziej, że już raz poroniłam, z tym, że wtedy nie było nawet pęcherzyka widać...

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę trzymać kciuki. Na tym etapie ciąży każdy dzień może przesądzić :) czytałam dziś wypowiedź pewnej Pani u której też stwierdzili puste jajo, i to dwóch lekarzy a na trzeciej wizycie pokazał się piękny maluszek :) także być dobrej myśli :)

    anula1985 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • anula1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) postaram się myśleć pozytywnie. Przeszukuje Internet w poszukiwaniu jakuś pozytywnych, podobnych historii, bo nie chce się jeszcze bardziej załamywać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ