X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po ciąży biochemicznej
Odpowiedz

Ciąża po ciąży biochemicznej

Oceń ten wątek:
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 20 maja 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka1302 wrote:
    U nas do picia, a do potraw poszedł lniany.
    Lili, posłuchaj https://youtu.be/fkn0crfjtcc Te dziewczyny to moja skarbnica wiedzy :)
    Dziękuję! Napewno odsłucham 🤗

  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka1302 wrote:
    Azjak, moja bliźniaczko ciążowa, zgadnij kiedy mam USG? Oczywiście, że 1 czerwca 😅 I u nas tak samo, czas stoi w miejscu...

    No i się doczekałam pierwszego USG.
    Jestem w 6t4d z 0,5cm małym człowiekiem z bijącym serduszkiem 🥰🥳🍀❤️

    U Ciebie jak Marzenka?

    futuremama, Lili❤️ lubią tę wiadomość

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • Marzenka1302 Znajoma
    Postów: 18 18

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    No i się doczekałam pierwszego USG.
    Jestem w 6t4d z 0,5cm małym człowiekiem z bijącym serduszkiem 🥰🥳🍀❤️

    U Ciebie jak Marzenka?

    Gratulacje!!!! U mnie dziś też morze łez szczęścia 6t5d 8mm i serduszko ❤️


    Dziewczyny, mam nadzieję, że po tych trudnych chwilach też doczekacie takiego momentu! Trzymam za Was wszystkie kciuki!

    Azjak, futuremama, Lili❤️, Blondyna.B lubią tę wiadomość

  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Marzenka!!!🤪❤️🥳

    Dokładnie! Trzymamy kciuki - napewno Wam też się uda. Nawet po takim smutnej sytuacji jak poronienie. 😘

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5567 6970

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy Wasz cykl po krwawieniu z ciąży biochemicznej był normalny czy dłuższy?
    Jestem 5 dni po terminie owulacji (liczony ze zwykłych cykli) a testy owulacyjne cały czas blade i temperatura nie wskazuje żeby owulacja się pojawiła. Mam nadzieję że jeszcze przyjdzie 😔

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5567 6970

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak dziś się pojawił piękny pik na teście owulacyjnym więc mam nadzieję że owulacja będzie 😊

    futuremama lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny. Jestem w szpitalu i będę miała zabieg histeroskopi usunięcie zrostów 😬 strasznie się boję 😔

  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Cześc dziewczyny. Jestem w szpitalu i będę miała zabieg histeroskopi usunięcie zrostów 😬 strasznie się boję 😔

    I jak Lili jesteś już po? Pomyśl sobie, że ten zabieg przybliży Cię do ciąży 🥰 Trzymam kciuki 🍀

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • Marzenka1302 Znajoma
    Postów: 18 18

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Cześc dziewczyny. Jestem w szpitalu i będę miała zabieg histeroskopi usunięcie zrostów 😬 strasznie się boję 😔

    Lili, jesteśmy z Tobą! Daj proszę znać jak tylko poczujesz się lepiej.

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem już na szczęście w domu! Czuje się już lepiej, jedyne co to boli mnie czasem brzuch, ale to normalne. Mam założoną kształtkę wewnątrzmaciczną na kilka tygodni by spowrotem nie zrobiły się zrosty. Narazie nie wiem jakie te zrosty były i dowiem Sie mam nadzieję na wypisie.. Bo ogólnie ciężko od tych lekarzy się cokolwiek dowiedzieć i musiałam się wypytać ale i tak ciężko i szybkie zbywające odpowiedzi..te dwa dni w szpitalu to masakra jakaś. Brakowało im wolnych łóżek i od 7 do godz 14 siedziałam z jedną dziewczyna na korytarzu w piżamach na ginekologi. Po czym przenieśli mnie na patologię ciąży! Gdzie słyszałam ciągle serduszka i oglądałam ciężarne i gdy zaczęły rodzic słyszałam 😣 było mi przykro i czułam się poprostu źle! Gdzie miesiąc temu Poroniłam i poprostu pragnęłam być na ich miejscu 😣 następnego dnia przenieśli mnie na ginekologię i miałam zabieg po 14 i o 20 szlam już do domu. Ale naprawdę mam wielkiego doła i jakoś zniechęciło mnie to wszystko 😔 zrobiłam się wrażliwa i ciagle chce mi się wyć 😭 tak bardzo chciałabym już zostać mamą.. Przepraszam, ale musiałam chociaż tu się wyżalić..bo ciągle udaje przed każdym, że wszystko u mnie dobrze.. A tak nie jest 😔

  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili poronienie to ciężka sprawa. Mnie dobiło to, że moja sąsiadka zaszła w ciążę kilka tygodni przede mną. Po poronieniu odwiedziłam się o tym 🥺. Ma termin na sierpień - ja miałabym na wrzesień. Na szczęście, po 3 miesiącach, udało mi się ponownie zajść w ciążę i teraz się nie nakręcam. Cierpliwie czekam na kolejne badania, które mam 1 lipca i jak wtedy będzie wszystko ok (11 tydzień) to zacznę się naprawdę cieszyć, że jestem w ciąży.
    Najważniejsze, żeby przestać żyć przeszłością - jej zmienić się nie da! W obu ciążach owulację zaczynałam od 2 tygodniowego urlopu i może to było kluczem do mojego sukcesu🤔.
    Życzę Ci spokoju ducha i optymizmu ❤️

    Lili❤️ lubi tę wiadomość

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • Marzenka1302 Znajoma
    Postów: 18 18

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Nawet nie wyobrażam sobie jak dotkliwy był pobyt na oddziale ciąży... To dobrze, że zrobiłaś się płaczliwa i drażliwa. To reakcja na te trudną sytuację, chyba gorzej by było gdzieś to skrywać i zakopywać w środku. Te emocje lepiej przeżyć… Dobrze, że już jesteś w domu. Troszcz się o siebie i pamiętaj, po to jesteśmy tutaj wszystkie na forum żeby się wspierać. Zawsze możesz się nam wyżalić, rozumiemy jak nikt inny to pragnienie bycia mamą ❤️

    Azjak, Lili❤️ lubią tę wiadomość

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    Lili poronienie to ciężka sprawa. Mnie dobiło to, że moja sąsiadka zaszła w ciążę kilka tygodni przede mną. Po poronieniu odwiedziłam się o tym 🥺. Ma termin na sierpień - ja miałabym na wrzesień. Na szczęście, po 3 miesiącach, udało mi się ponownie zajść w ciążę i teraz się nie nakręcam. Cierpliwie czekam na kolejne badania, które mam 1 lipca i jak wtedy będzie wszystko ok (11 tydzień) to zacznę się naprawdę cieszyć, że jestem w ciąży.
    Najważniejsze, żeby przestać żyć przeszłością - jej zmienić się nie da! W obu ciążach owulację zaczynałam od 2 tygodniowego urlopu i może to było kluczem do mojego sukcesu🤔.
    Życzę Ci spokoju ducha i optymizmu ❤️
    Azjak to boli bardzo gdy straci się ciążę i za moment widzisz kogoś z bliskiego otoczenia w ciąży( znam to doskonale) . Mimo, że życzy się tej osobie jak najlepiej to poprostu to boli. Ja widziałam na raz dużo kobiet od razu i ciężko mega było i w dodatku mąż nie mógł być przy mnie. Cieszę się, że u Ciebie teraz jest dobrze i życzę Ci, aby ciąża do końca była bezproblemowa i oby szybko zleciało ✊ 🙂🍀
    Teraz trochę odpoczęłam psychicznie. Ciągle myślę co jest jeszcze do zbadania i ile czekania na wizytę do lekarza więc muszę być cierpliwa. Ale wierzę, że wkoncu skończą się problemy i się uda 🙏 Dziękuję Ci ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2021, 21:18

    Azjak lubi tę wiadomość

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka1302 wrote:
    Lili, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Nawet nie wyobrażam sobie jak dotkliwy był pobyt na oddziale ciąży... To dobrze, że zrobiłaś się płaczliwa i drażliwa. To reakcja na te trudną sytuację, chyba gorzej by było gdzieś to skrywać i zakopywać w środku. Te emocje lepiej przeżyć… Dobrze, że już jesteś w domu. Troszcz się o siebie i pamiętaj, po to jesteśmy tutaj wszystkie na forum żeby się wspierać. Zawsze możesz się nam wyżalić, rozumiemy jak nikt inny to pragnienie bycia mamą ❤️
    Cieszę się, że mam już za sobą ten zabieg i dochodzę do siebie w domu. Tak to prawda lepiej wydusić z siebie te emocje , popłakać i stać się silniejszą. Już mi lepiej i dziękuję za dobre słowo 😊 wkoncu musi się nam wszystkim udać ❤️a ty jak się czujesz? 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2021, 21:27

  • Marzenka1302 Znajoma
    Postów: 18 18

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    a ty jak się czujesz? 😊
    Ojej, dziękuję że pytasz. Fizycznie ok, tylko śpię jak suseł. Psychicznie - karuzela 🤪 Są dni kiedy pojawia się panika, że może znów coś się dzieje nie tak, a ja nic o tym nie wiem. Dużo też myślę o poprzednim dziecku, które się nie urodziło. I… równocześnie tak bardzo bardzo bardzo się cieszę i jestem szczęśliwa na 1000% 🙂🙂🙂 wszystkiego po trochu 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2021, 17:55

    Lili❤️, Azjak lubią tę wiadomość

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka1302 wrote:
    Ojej, dziękuję że pytasz. Fizycznie ok, tylko śpię jak suseł. Psychicznie - karuzela 🤪 Są dni kiedy pojawia się panika, że może znów coś się dzieje nie tak, a ja nic o tym nie wiem. Dużo też myślę o poprzednim dziecku, które się nie urodziło. I… równocześnie tak bardzo bardzo bardzo się cieszę i jestem szczęśliwa na 1000% 🙂🙂🙂 wszystkiego po trochu 😉
    Całkiem rozumiem Twoje obawy. Teraz napewno dzidzia urodzi się zdrowa i o czasie 🙏🤗 życzę Ci dużo spokoju i odpoczywaj ile się da 😊

  • Aliiiisss Znajoma
    Postów: 24 23

    Wysłany: 15 lipca 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa. U mnie beta 16.1 mln/ml a po 48godz 9.5 mln/ml. Przepłakałam pół nocy. Tak bardzo chciałam dzidziusia. Poki co nadal brak okresu i ból brzucha jak na @.. czekam na poronienie ;(((((
    Jak to wygląda? Nie wiem co i jak... czy iść do gina czy nie. Kiedy można zacząć ponowne starania ?

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 15 lipca 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliiiisss wrote:
    Jestem tu nowa. U mnie beta 16.1 mln/ml a po 48godz 9.5 mln/ml. Przepłakałam pół nocy. Tak bardzo chciałam dzidziusia. Poki co nadal brak okresu i ból brzucha jak na @.. czekam na poronienie ;(((((
    Jak to wygląda? Nie wiem co i jak... czy iść do gina czy nie. Kiedy można zacząć ponowne starania ?
    Witaj Aliisss. Przykro mi z powodu twojej straty. Wiem jak bardzo to boli bo też 4 straty za mną. Zobaczysz że będziesz mamusią. Głowa do góry. Ściskam Cię mocno 😘😘
    Mi okres przyszedł po kilku dniach. Też czułam ból brzucha i chyba po nie całym tygodniu dostałam @. Co do starań to róznie lekarze mówią. Ale zazwyczaj odczekac cykl i można się starać. Powodzenia 😊

  • Aliiiisss Znajoma
    Postów: 24 23

    Wysłany: 15 lipca 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Witaj Aliisss. Przykro mi z powodu twojej straty. Wiem jak bardzo to boli bo też 4 straty za mną. Zobaczysz że będziesz mamusią. Głowa do góry. Ściskam Cię mocno 😘😘
    Mi okres przyszedł po kilku dniach. Też czułam ból brzucha i chyba po nie całym tygodniu dostałam @. Co do starań to róznie lekarze mówią. Ale zazwyczaj odczekac cykl i można się starać. Powodzenia 😊


    Dziękuję za słowa otuchy :( jest mega przykro

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 20 lipca 2021, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliiiisss wrote:
    Dziękuję za słowa otuchy :( jest mega przykro

    Rozumiem Cię. Jeszcze będzie dobrze 😊

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ