Forum Poronienie ciaza po lyzeczkowaniu i sterydy...
Odpowiedz

ciaza po lyzeczkowaniu i sterydy...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magda89 Nowa

Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. jestem 5 miesiecy po lyzeczkowaniu, poniewaz w 22 tc ciazy dowiedzialam sie ,ze serduszko mojego Aniołka nie bije. Nie bede opisywac jak bylo ,bo mamy ktore przeszly przez ten koszmar doskonale rozumieja co czuje...
    Miesiac temu bylam u ( polecanego przez wiele par ktore mialy problemy w ciąży) lekarza , ktory stwierdzil ze nie ma zadnych przeciwskazan co do kolejnej ciazy.Zrobilam potrzebne badania i stwierdzil ze najprawdopodobniej przez cala ciaze bede musiala przyjmowac sterydy.... i tu pytanie - czy ktoras z Was przyjmowala sterydy w czasie ciazy? Jesli tak to jak sie po nich czulyscie? Czy wszystko zakonczylo sie ok? Mimo ze pragne dzidziusia to mam spore obawy.... :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 17:32

• magda89 Nowa

Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zadna z was nie przyjmowala sterydow w ciazzy?????????????????

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ