X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 29 września 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie martwię już tak jak na początku, widzę że każda z Was ma niedoczynność tarczycy i jakoś zaszła w ciążę, dlatego się cieszę i wierzę że i mnie się uda :) Idę w piątek na kontrolę i zobaczę co mi lekarka powie.
    Na początku byłam zrozpaczona i nie wiedziałam co mam o tym wszystkim myśleć, teraz jestem spokojna :)
    Czuję że już niedługo dołączę do Was i będę z Wami dzieliła się dolegliwościami w ciąży jakie będę miała, wierzę w to bardzo mocno :)

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 29 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta, ja rzygalam jak kot caaaaly dzień.
    Probowalam wszystkiego, jedzenia w lozku, imbiru, sucharow, czeste posilki a male.
    A gdzie tam, jak gdzies mnie jakis zapach zlapal to koniec. I smialam sie kto to nazwal poranne mdlosci, skoro mdli caly dzien.
    Mi przeszlo, wiec mam nadzieje ze i wam przejdzie, chociaz u niektorych to trwa troszkie dluzej.

    Roxa dostaniesz w d... Za te czarne scenariusze. ;-) od razu zaskoczysz tam, trzy cztery cykle i bedzie fasol jak ta lala.


    Aaaa i wiem tez ze od duphastonu i jakis witamin te mdlosci sie wzmagaja. Czy to od luteiny byloo?
    Tak, chyba od luteiny.

    hiacynta99 lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę luteine 2x1 i dupka raz i Wit C i kwas foliowy

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 września 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na szczęście tylko mdlilo i nie było wymiotów :)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Lena :*
    Blondyna ja też wierze ze niedługo do nas dołączysz ;)
    Dziewczyny ja też bym chciała taka niewielka różnice wieku 2-3 lata ;) ale jakoś nie wyobrażam sobie biegać w ciąży za uczącym się chodzić synkiem ;)

    Lenka87, blondyna5555 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miała moja koleżanka. Zaraz po porodzie zaszła w ciążę i pierwsza córka uczyła się chodzić a tu druga w drodze była ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Haha, no podobno tak się zdarza że mówią że dziewczynka a okazuje się chłopak bo ukrył gdzieś sprzęcik, albo odwrotnie, ale to ktoś chyba musi mieć słaby sprzęt albo określa płeć w 12 tyg i potem nie ma usg.

    Faktycznie, przy inseminacji już na pękniętych niby te męskie powinny dotrzeć.
    Ale ja tam nie wiem jak to jest zorganizowane :-)
    Przy in vitro za granicą raz że selekcjonują plemniki a dwa zapładniają kilka zarodków i instalują ( :-)) ten najsilniejszy i wtedy robi się też ala selekcja płci. Bo eybór płci na życzenie jest nielegalny a to jest taki ala sposób na obejście. Ile w tym prawdy...nie wiem.

    Co do róznicy wieku, nie chciałabym dużej. Ja juz stara jestem, więc myślę rok po urodzeniu trzebaby zacząć się starać o drugie.
    Mój stary marzy o trójce, ale mówię mu że chyba z inna rodzicielką.
    Nie ma reguły, ale lubię różnicę 2-3 latka, a Wy?

    Aśka widzę plusa na wykresie, więc dzis cały dzień myślę o Tobie i twoim chłopcu! ( ja też chciałam chlopaka) proszę nie wychodzić z wyra i nogi do góry ;-) ;-) ale fajnie.


    No powiem Wam ze straszni mnie boli podbrzusze od dwóch dni, do tego stopnia ze podczas wczorajszego serduszkowania ledwo wytrzymałam. Nie wiem czy to po tym HSG czy jakaś mocna owulacja ale nie było przyjemnie:( a tak serio to mi obojętne czy chłopak czy dziewczyna ważne zeby było zdrowe.

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska mnie szczerze mówiąc w cyklu kiedy zaszłam strasznie przez kilka dni jajniki bolały jak nigdy wcześniej.

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Aska mnie szczerze mówiąc w cyklu kiedy zaszłam strasznie przez kilka dni jajniki bolały jak nigdy wcześniej.


    No ciekawa jestem czy sie uda...chciałabym święta spędzać w 3:)

    Ediii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w te święta będę miała już wielki bebzol;) miesiąc przed porodem ;) Tobie też się uda :* trzeba w to wierzyc

    Aska84, Ediii lubią tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 29 września 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już miałam 3 dni spokoju od rzygania a dziś już 4 razy się zdarzyło... I gdzie tu sens?

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się chyba zgaga zaczęła. Pisze CHYBA bo mam to pierwszy raz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)

    Nie mamm na nic czasu , dzisiaj odebralam akt urodzenia malej , poszlam po zaświadczenie do skarbowki i czasu braklo aby jechac zalatwic becikowe i rodzinne no porazka , w czwartek bede miala znowu wyprawe . Nogi w dupe mi wchodzą , mała coraz zywsza jest mniej spi , nocka dzisiaj znowu koszmarna bo sie budzila godzine po jedzeniu ale nie karmilam jej bo by pękła :D
    I co , mamusia na raczkach usypiala bo inaczej nie dalo rady , mama po 3 mnie budzila bo zasnelam w kuchni jak wode gotowalam :D

    A tutaj iskierka nadziei dla starajacych sie :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c96e9d1e7eaf.jpg

    hiacynta99, blondyna5555, paznokietek, Wiaterek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    A mi się chyba zgaga zaczęła. Pisze CHYBA bo mam to pierwszy raz.
    Jesli to zgaga to juz współczuję , jak mi sie zaczęła tak po wszystkim ją miałam , teraz wszystko nadrabiam hehe

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paznokietek tez miałam zgagę mnie rozstawałam się Z mlekiem nawet w szpitalu:P ale zaraz po porodzie jak brzuch spadł to i zgaga znikła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Paznokietek tez miałam zgagę mnie rozstawałam się Z mlekiem nawet w szpitalu:P ale zaraz po porodzie jak brzuch spadł to i zgaga znikła
    Ja ranigast piłam bo z początku bralam w nocy ranigast max jak juz zimne mleko nie dzialalo :D

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam wczoraj indzis na polowaniu na sukienke na Oktoberfest i padam na pysk... Jak ja zakupow nie lubie...

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 29 września 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, ja też nie wiem co to zgaga. Tfu tfu. Lepiej nie wiedzieć, podobno.

    A jajniki w trakcie owulki podobno mogą gak pobolewać, moja znajoma całe życie też nie wiedziała kiedy ma owulkę a potem nagle coś jej się orzestawiło i miała ból owulacyjny i plamienie ow. Gin zazartowala do niej, natura pani podpowiada kiedy serduchowac.
    Ja nigdy nie czulam owulki, ani bolu owulacyjnego, nic. A podobno są takie kłucia w jajnikach.

    Aśka, to jeszcze do tego Paznokietek Ci sprzedała info i jej się udało, to nie ma bata ;-)

    Sukienka na oktoberfest? Będziesz popijać browca na potęge? Zazdroszcze :-)

    Aska84, blondyna5555 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii tak co roku chodzimy z firma meza na zamkniety... wiec postanowilam w koncu kupic prawdziwy Dirndl...
    A czy bede pic to nie wiem jeszcze... moze juz nie bede mogla :P

    pucek, Ediii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii ja też nie wiedziałam co to owulka aż do cyklu w którym zaszłam ;) tylko juz sama nie wiem czy to była owulka czy juz zapłodnienie jajeczko wędrowało. Bo nigdy wcześniej tak nie miałam.

‹‹ 934 935 936 937 938 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ