X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia czy Ty czly czas robilas zatrzyki z heoaryny nawet podczas @? Kupilam dzisiaj ovarin i biore tez wiesiolka

  • molisia Autorytet
    Postów: 960 552

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAk brałam cały czas

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odstawiam na czas @ moze to zle?

  • molisia Autorytet
    Postów: 960 552

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Ja odstawiam na czas @ moze to zle?
    Ja doktorka Pytałam , powiedział mi ze mam brać cały. Napisz SMS do niego , bo jest zakręcony jak bak

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No on tez mowil ale po co brac w @ heparyne przeciez juz acard biore i to mozna sie wykrwawic przeciez

  • molisia Autorytet
    Postów: 960 552

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    No on tez mowil ale po co brac w @ heparyne przeciez juz acard biore i to mozna sie wykrwawic przeciez
    Ja nie miałam obfitych miesiączek jak brałam heparynę , wręczy przeciwnie napewno jak miałam tzn „skrzepy” to wtedy nie miałam z tymproblemu.
    Ale rób jak uważasz, jeżeli się boisz to przez dni miesiączki nie bierz :)
    A samo hsg bolesne było ??

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czulam taki bol w podbrzuszu ale to pewnie przez ten prawy jajowod w ogole dziwne to wszystko bo jak mam miec owulke z lewej striny to orawy mnie boli i przy owulce z lewej jest slaby sluz przy prawej nic nie boli i jest duzo sluzu. Przy owulce z prawej strony dostaje pozbo okres bo 30 dc. Takze no pokomplikowalo sie Mam nadzieje ze ten ovarin troszke mi to wyregjluje.

  • molisia Autorytet
    Postów: 960 552

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam nadzieje ;) będzie dobrze kochana

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heparyna działa 12 godzin wiec nie wiem w sumie jaki jest sens brać ją podczas okresu... Przecież i tak wtedy ciąży nie będzie.

    zosiak88 lubi tę wiadomość

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara jak u Ciebie? Jakieś skurcze coś?? To już niedługo :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia dzieki co ma byc to bedzie. Jeszcze jedno pytanie skad wiedzialas ze Twoj cykl 1 byl bezowulacyjny robilas badanie progesteronu?

  • molisia Autorytet
    Postów: 960 552

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Molisia dzieki co ma byc to bedzie. Jeszcze jedno pytanie skad wiedzialas ze Twoj cykl 1 byl bezowulacyjny robilas badanie progesteronu?
    Strasznie mi się wydłużył ,a pozatym na monitoringu byłam

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Mialas wielkie szczescie mnie wczoraj sporo skasowal za to badanie i mam dosc kolejna wizyta w sobote u lekarki bo go nie ma boje sie ryzykowac ale moze jakby tak co dwa miesiace sie staracdaloby rade uniknac tej cp z drugiej strony sobie mysle ze jesli ten jajowod prawy jest niedrozny to jakim cudem moze dosjc do cp skoro nawet nic tam nie przechodzi

    no właśnie dlatego, ze był niedrożny to miałaś cp…
    Ciesz się, że masz powód.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, ale jak może dojść do cp jeśli jajowod jest niedrożny? Może po laparoskopii się zapchał?

    Paulina, jest mi już ciężko. Skurczy mało. W zeszłym tyg były, w tym się uspokoiły. Dzisiaj plecy mnie mocno bolą tylko. Jeśli nic się nie ruszy, to w poniedziałek okna pomyje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ja nie wiem czy to powod cp mi sie wydaje ze po laparoskopii one sa nie drozneco dziwne ze lekarz mnie chce znowu skierowac na laparoskopie w celu udroznienia tego jajowodu prawwgo ale kurde po co nie wiem. Nie mam sie z czwgo cieszec Sung mam 30 lat za mna 2 straty poronienie i cp chotoba nowotworowa mamy i smierc i brak dzieci naprawde jest mi czasem bardzo przykro duzo sie modle ale nie mam az tyle sily aby to udzwignac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 10:50

  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Właśnie, ale jak może dojść do cp jeśli jajowod jest niedrożny? Może po laparoskopii się zapchał?

    Paulina, jest mi już ciężko. Skurczy mało. W zeszłym tyg były, w tym się uspokoiły. Dzisiaj plecy mnie mocno bolą tylko. Jeśli nic się nie ruszy, to w poniedziałek okna pomyje.

    czara a to nie jest tak że ten jajowód jest niedrożny w jakimś odcinku , ? i zapłodnione jajo idzie idzie w tym miejscu się blokuje ??? ja miałam sprawdzaną drożnośc hsg i były drożne a po 4 miesiącach cp więc teoretycznie nie powinno się to zdarzyc , lekarz mi tłumaczył że czasem tak jest że jajo tak szybko rośnie w jajowodzie że przestaje się mieścic a tym samym wędrowac dalej przez jajowód ale czy to tak jest to nie mam pojęcia

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • molisia Autorytet
    Postów: 960 552

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wychodzi z założenia ze skoro drugi masz sprawny to
    Po co się ciąć

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, nie wiem wiesz. Myślałam, ze skoro jajowod jest niedrożny to po prostu niesprawny i nie ma możliwości zajścia w ciąże. Mam koleżankę, która ma dwa niedrozne jajowody, wszystko inne super, nawet nasienie męża rewelacyjne. W ogóle w ciąży nie była.

    A co do udrożniania jajowodu... ja bym się bała potem zrostów. Miałam hsg, oba drożne a mimo to i tak z lewym coś się dzieje. Pamietam, ze jak leżałam w szpitalu to myślałam ze w razie laparoskopii wolałabym, aby usunęli cały jajowod. Wtedy nie byłoby stresu ze staraniami, a tak monitoringi tylko i polowanie na owulacje z prawego jajnika.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Sung ja nie wiem czy to powod cp mi sie wydaje ze po laparoskopii one sa nie drozneco dziwne ze lekarz mnie chce znowu skierowac na laparoskopie w celu udroznienia tego jajowodu prawwgo ale kurde po co nie wiem. Nie mam sie z czwgo cieszec Sung mam 30 lat za mna 2 straty poronienie i cp chotoba nowotworowa mamy i smierc i brak dzieci naprawde jest mi czasem bardzo przykro duzo sie modle ale nie mam az tyle sily aby to udzwignac

    Bo hsg nie jest po to, żeby udrożnić jajowód, tylko go obejrzeć. Jak jest malutko zapchany to podobno może pomóc, ale jak zupełnie to nie.

    Kazda z nas dźwiga tu swój krzyż, nie będziemy się licytować przecież.
    Może potrzebujesz przerwy? Młodziutka jesteś, dużo czasu masz. Są wakacje, odpocznij.
    Serio mówię.

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajowód może być drozny, ale w jednym miejscu będzie jakieś przeweżenie i zapłodnione jajeczko się blokuje. Może też być za słaba praca rzesek jajowodu i nie dają rady przetransportować jajeczka do macicy. Tak mi tłumaczył to jeden lekarz.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ