X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czekając na Tęczowe Dziecko 🌈💗
Odpowiedz

Czekając na Tęczowe Dziecko 🌈💗

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3294 3568

    Wysłany: 18 maja 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przede wszystkim mam nadzieję że w końcu dostanę jakieś leki na uregulowanie cykli niby w tym układzie zachodzie w ciążę, hormony mam w normie ale czekać miesiąc na owulację?

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8556 7441

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszło się już swoją drogę woec jeśli komuś mogę pomóc i coś podpowiedzieć żeby oszczędzić Wam chociaż jednej niepotrzebnej wizyty to pamiętajcie, że jestem 🙂

    Ja bardzo źle wspominam ten czas gdy weszłam w tą medyczna stronę starań o dziecko. Nie byłam na forum, w ogóle nie szukałam info w necie i straciłam dużo czasu, wiele łez wylałam przez lekarzy, którzy mnie olewali, nie brali sytuacji na poważnie itd.

    No i wiele błędów z nimi przeszłam. Także teraz z większą świadomością, szacunkiem do siebie ale też z większymi wymaganiami do lekarzy idę swoją drogą.

    S.Roszpunka, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 454 567

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Poroniłam na początku maja samoistnie.
    To moja pierwsza strata. Ile najlepiej odczekać do ponowych starań?

    18.03.2023⏸️➡️04.2023 8/9tc💔19.08.23⏸️18.12.2023 19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas
    Nie umiem przestać o Tobie myśleć😭😭
    Tak bardzo czekaliśmy na spotkanie z Tobą💔
    Tak bardzo chcieliśmy żebyś z Nami został👣
    Mam nadzieję, że czułeś jak bardzo Cię kochaliśmy❤️
    Kiedyś Cię przytulę😍
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3294 3568

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Hej. Poroniłam na początku maja samoistnie.
    To moja pierwsza strata. Ile najlepiej odczekać do ponowych starań?
    Moim zadaniem lekarz musi zdecydować:)

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 454 567

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Moim zadaniem lekarz musi zdecydować:)
    No mówił, że 3 cykle

    18.03.2023⏸️➡️04.2023 8/9tc💔19.08.23⏸️18.12.2023 19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas
    Nie umiem przestać o Tobie myśleć😭😭
    Tak bardzo czekaliśmy na spotkanie z Tobą💔
    Tak bardzo chcieliśmy żebyś z Nami został👣
    Mam nadzieję, że czułeś jak bardzo Cię kochaliśmy❤️
    Kiedyś Cię przytulę😍
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3294 3568

    Wysłany: 18 maja 2023, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    No mówił, że 3 cykle

    Po poronieniu warto pójść do swojego gina na kontrolę i wtedy to omówić, ja akurat miałam łyżeczkowanie, ale sądzę że nie ważne jak wszystko się stało taka wizyta powinna się odbyć

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • 01lilibeth01 Ekspertka
    Postów: 152 124

    Wysłany: 18 maja 2023, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Hej. Poroniłam na początku maja samoistnie.
    To moja pierwsza strata. Ile najlepiej odczekać do ponowych starań?

    Co lekarz to opinia. W moim przypadku, jeden mówił, że już można po 6 tygodniach od łyżeczkowania, a drugi lekarz, że po 2 miesiączkach.

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1281 1082

    Wysłany: 18 maja 2023, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Hej. Poroniłam na początku maja samoistnie.
    To moja pierwsza strata. Ile najlepiej odczekać do ponowych starań?

    Cześć. Tak jak dziewczyny pisały - po poronieniu najlepiej pójść na wizytę do swojego lekarza i z nim rozmawiać.
    My dostaliśmy zielone światło od nowego cyklu po poronieniu, w miedzy czasie zrobiłam badania które mi lekarze zlecili.

    Kasiek789, Echo lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    11 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7370 7530

    Wysłany: 18 maja 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Hej. Poroniłam na początku maja samoistnie.
    To moja pierwsza strata. Ile najlepiej odczekać do ponowych starań?

    Hej. Bardzo mi przykro :(
    Ja zapytałam lekarza ostatnio dlaczego każe mi czekać skoro wszystko jest w porządku? Macica pusta, endo równomierne, wszystko jest ok. Nie umiał odpowiedzieć. Tylko, że ja miałam zaśniad ale niekompletny na szczęście. Szybko się go pozbyłam i lekarz u którego miałam zamiar prowadzić ciążę dał nam zielone światło po pierwszej miesiączce poronnej, bo beta była już nieciążowa.

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2019 1889

    Wysłany: 18 maja 2023, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, ze nie dość, ze moje jajniki są PCOSowe to i głowa. Stresuje mnie każdy monitoring, bo boje się ze moje jajniki, mimo ze w grudniu po 1.5 roku walki ruszyły do pracy samodzielnej, to w tym cyklu się zbuntują.
    Dzisiaj 13 dc, czuje ucisk po prawej stronie, zawsze czuje owulacje z prawej strony. W sobotę mam monitoring i aż mnie brzuch boli na myśl, ze pójdę i okaże się, ze tam nic nie ma, albo jest za małe..

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7370 7530

    Wysłany: 18 maja 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkleję Wam dziewczyny tekst z instagrama pani dr o nazwie marta_lekarzkobiet

    „Jeśli poronitas, ale jestes gotowa na nastepna ciaze, nie musisz teraz czekac kilku miesiecy ze staraniami.
    Diagnoza poronienia spada jak grom z jasnego nieba.
    Trudno ja zaakceptowac. Czasem po niej padaja kolejne bolesne stowa: prosze teraz odczekac 3-6 miesiecy zanim pomyslisz o kolejnej ciazy.
    Ta przerwa jednak nie jest konieczna. Bo co mówia badania?
    Wykazano, ze interwat miedzy ciazami (czyli wymagany odstep w czasie wynoszacy 3-6 miesiecy) nie ma pozytywnego wptywu na nastepna ciaze.
    Jedno z badan objeto prawie milion (!) kobiet. Badano w nim czy taka "szybka" ciaza po poronieniu pociaga za soba jakies ryzyko w postaci kolejnego poronienia, porodu przedwczesnego i innych komplikacji.
    Co dowiedziono?
    Czekanie nie wptynie pozytywnie na nastepna ciaze (m.in. wcale nie zmniejszy ryzyka poronienia nastepnej ciazy), jednoczesnie wykazano, ze szansa na claze jest nawet wieksza, gdy tej pauzy robic nie bedziemy.
    Wiadomo, ze czekanie zmniejsza szanse na zajscie W claze z kazdym cyklem (kazdy cykl to utrata komórki jajowej, a ich mamy ograniczona ilosc). Poronienie po poronieniu niestety sie zdarza, ale wale nie jest rzadsze u kobiet, które odczekaty 3-6 miesiecy. Wyjatkowe sytuacje musza byc przedyskutowane z ginekologiem. Jest nimi np. ciazowa choroba trofoblastyczna (bardzo obszerny temat, wiec trudno tu o nim nawet wspomnied) czy ciaza pozamaciczna.
    Pamietaj!
    3-miesieczna przerwa nie jest konieczna, a zwiazany z nia stres emocjonalny jest da niektorych zabójca - tu szybka ciaza bedzie lepsza niz psychoterapia. Da innych przerwa to koniecznosc wasnie po to, by zregenerowac zdrowie psychiczne.
    Najwazniejszym jest byc emocjonalnie gotowym na nastepna claze.
    Do owulacji (moment, gdy uwalniana jest komórka jajowa i mozliwe bedzie zapotodnienie) moze dojsc na krótko po poronieniu. Teoretycznie juz wtedy mozna zajsc w ciaze. Najbardziej sensownym jest jednak poczekac do pierwszego cyklu, który powinien wystapic 4-6 tygodni po poronieniu.”
    Wpis pochodzi z 15.10.21

    S.Roszpunka, Echo lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7370 7530

    Wysłany: 18 maja 2023, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Powiem wam, ze nie dość, ze moje jajniki są PCOSowe to i głowa. Stresuje mnie każdy monitoring, bo boje się ze moje jajniki, mimo ze w grudniu po 1.5 roku walki ruszyły do pracy samodzielnej, to w tym cyklu się zbuntują.
    Dzisiaj 13 dc, czuje ucisk po prawej stronie, zawsze czuje owulacje z prawej strony. W sobotę mam monitoring i aż mnie brzuch boli na myśl, ze pójdę i okaże się, ze tam nic nie ma, albo jest za małe..

    Elza to jest najgorsze… Ta świadomość a raczej jej brak. Że nie wiesz co „tam” się dzieje. Czy cokolwiek się dzieje. Najgorsze co możemy dla siebie zrobić to myśleć negatywnie. Na pewno tam coś jest i na pewno wszystko rośnie w swoim tempie.

    Ja staram się myśleć pozytywnie i sobie żartować. Pozwala mi to nabrać dystansu do tego wszystkiego. Od rana dziś męczy mnie zgaga. I mówię do męża, że to przecież za wcześnie. Że nasze dziecko jeszcze łyse jest 🤣

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2019 1889

    Wysłany: 18 maja 2023, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Elza to jest najgorsze… Ta świadomość a raczej jej brak. Że nie wiesz co „tam” się dzieje. Czy cokolwiek się dzieje. Najgorsze co możemy dla siebie zrobić to myśleć negatywnie. Na pewno tam coś jest i na pewno wszystko rośnie w swoim tempie.

    Ja staram się myśleć pozytywnie i sobie żartować. Pozwala mi to nabrać dystansu do tego wszystkiego. Od rana dziś męczy mnie zgaga. I mówię do męża, że to przecież za wcześnie. Że nasze dziecko jeszcze łyse jest 🤣
    To prawda, staram się myśleć pozytywnie, prawie cały czas mi się udaje, ale są chwile zwątpienia.
    Zostaje mi czekać do soboty, wizytę mam z samego rana, wiec chociaż szybko się dowiem 😅

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1281 1082

    Wysłany: 18 maja 2023, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:

    Ja staram się myśleć pozytywnie i sobie żartować. Pozwala mi to nabrać dystansu do tego wszystkiego. Od rana dziś męczy mnie zgaga. I mówię do męża, że to przecież za wcześnie. Że nasze dziecko jeszcze łyse jest 🤣


    O taaaak, żarty to Cię nieźle trzymają haha nie raz sobie żartowałyśmy o czymś po naszych stratach. I razem przetrwałyśmy 😘

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    11 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 454 567

    Wysłany: 18 maja 2023, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Wkleję Wam dziewczyny tekst z instagrama pani dr o nazwie marta_lekarzkobiet

    „Jeśli poronitas, ale jestes gotowa na nastepna ciaze, nie musisz teraz czekac kilku miesiecy ze staraniami.
    Diagnoza poronienia spada jak grom z jasnego nieba.
    Trudno ja zaakceptowac. Czasem po niej padaja kolejne bolesne stowa: prosze teraz odczekac 3-6 miesiecy zanim pomyslisz o kolejnej ciazy.
    Ta przerwa jednak nie jest konieczna. Bo co mówia badania?
    Wykazano, ze interwat miedzy ciazami (czyli wymagany odstep w czasie wynoszacy 3-6 miesiecy) nie ma pozytywnego wptywu na nastepna ciaze.
    Jedno z badan objeto prawie milion (!) kobiet. Badano w nim czy taka "szybka" ciaza po poronieniu pociaga za soba jakies ryzyko w postaci kolejnego poronienia, porodu przedwczesnego i innych komplikacji.
    Co dowiedziono?
    Czekanie nie wptynie pozytywnie na nastepna ciaze (m.in. wcale nie zmniejszy ryzyka poronienia nastepnej ciazy), jednoczesnie wykazano, ze szansa na claze jest nawet wieksza, gdy tej pauzy robic nie bedziemy.
    Wiadomo, ze czekanie zmniejsza szanse na zajscie W claze z kazdym cyklem (kazdy cykl to utrata komórki jajowej, a ich mamy ograniczona ilosc). Poronienie po poronieniu niestety sie zdarza, ale wale nie jest rzadsze u kobiet, które odczekaty 3-6 miesiecy. Wyjatkowe sytuacje musza byc przedyskutowane z ginekologiem. Jest nimi np. ciazowa choroba trofoblastyczna (bardzo obszerny temat, wiec trudno tu o nim nawet wspomnied) czy ciaza pozamaciczna.
    Pamietaj!
    3-miesieczna przerwa nie jest konieczna, a zwiazany z nia stres emocjonalny jest da niektorych zabójca - tu szybka ciaza bedzie lepsza niz psychoterapia. Da innych przerwa to koniecznosc wasnie po to, by zregenerowac zdrowie psychiczne.
    Najwazniejszym jest byc emocjonalnie gotowym na nastepna claze.
    Do owulacji (moment, gdy uwalniana jest komórka jajowa i mozliwe bedzie zapotodnienie) moze dojsc na krótko po poronieniu. Teoretycznie juz wtedy mozna zajsc w ciaze. Najbardziej sensownym jest jednak poczekac do pierwszego cyklu, który powinien wystapic 4-6 tygodni po poronieniu.”
    Wpis pochodzi z 15.10.21
    Podbudowałaś mnie tym wpisem 😘
    Dziękuję

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    18.03.2023⏸️➡️04.2023 8/9tc💔19.08.23⏸️18.12.2023 19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas
    Nie umiem przestać o Tobie myśleć😭😭
    Tak bardzo czekaliśmy na spotkanie z Tobą💔
    Tak bardzo chcieliśmy żebyś z Nami został👣
    Mam nadzieję, że czułeś jak bardzo Cię kochaliśmy❤️
    Kiedyś Cię przytulę😍
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7370 7530

    Wysłany: 18 maja 2023, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    O taaaak, żarty to Cię nieźle trzymają haha nie raz sobie żartowałyśmy o czymś po naszych stratach. I razem przetrwałyśmy 😘

    To prawda ❤️ jeżeli ktoś się czuje na siłach żeby o tym żartować w ten sposób to jak najbardziej polecam. Ostatnio jak byłam na usg i był pęcherzyk dominujący mówię do męża zobacz to nasz synuś 😁 czy będę mocno przeżywać jak dostanę miesiączkę? Na pewno ale wiem, że to będzie przez dzień dwa. Później ze zdwojoną siłą zacznę walczyć o te małe stópki 😍

    S.Roszpunka, Lia. lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1281 1082

    Wysłany: 18 maja 2023, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    To prawda ❤️ jeżeli ktoś się czuje na siłach żeby o tym żartować w ten sposób to jak najbardziej polecam. Ostatnio jak byłam na usg i był pęcherzyk dominujący mówię do męża zobacz to nasz synuś 😁 czy będę mocno przeżywać jak dostanę miesiączkę? Na pewno ale wiem, że to będzie przez dzień dwa. Później ze zdwojoną siłą zacznę walczyć o te małe stópki 😍

    Trzymam kciuki byś nie dostała miesiączki, a z tego jajeczka żeby wytworzył się dorodny Synuś 😍 albo Córeczka. Zreszta nieważne kto! 😀

    Butterfly23, Echo, Lia. lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    11 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7370 7530

    Wysłany: 18 maja 2023, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Trzymam kciuki byś nie dostała miesiączki, a z tego jajeczka żeby wytworzył się dorodny Synuś 😍 albo Córeczka. Zreszta nieważne kto! 😀

    ❤️❤️❤️❤️❤️

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Jakdalej Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 18 maja 2023, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w nowym wątku. Dawno mnie tu nie było. Minal miesiąc jak przedwcześnie w 21 tc urodziłam mojego aniołka Kubusia. I wiecie co to jest prawda - miesiąc temu ciężko było mi w to uwierzyć ale czas leczy rany. Nie do końca ale do tego stopnia ze juz potrafię mówić o nim jak o moim aniołku w końcu go urodziłam. Bardzo często jeżdżę ja cmentarz i z nim rozmawiam. Wiadomo są chwilę kiedy tęsknię I mi go brakuje albo myślę ile by mam jeszcze brakowało- bo poród miałbym 26.08. Teraz gdy ułożyłam głowę wiem ze kolejne dzieciątko mnie trochę wyleczy. Byłam u ginekologa Okazało się że nie mam żadnej dwurożnosci co najwyżej lekką łukowatosc macicy ale cholerq to gdzie ona się podziała. Badania histopatologiczne wykazały ze do wczesnego porodu doszło przez zapalenie co przyczyniło się do odklejenia łożyska. Na chwilę obecną jest wszystko dobrze ginekologicznie. Dziś dostałam miesiączki, lekarz powiedział aby doczekać ok 6 miesięcy dla mnie to strata czasu bo chyba podał książkowy termin a nie indywidualnie pod stan zdrowotny. Tydzień temu również dowiedziałam się ze od 14 tygodnia ciąży jak ja leżałam w szpitalu z krwotokami mój narzeczony proponowal sex swojej pasażerce z busów gdzie pracuje. Świat drugi raz mi się zawalił. Pisali ze sobą ok 2 mc podobni tylko jak wyjeżdżał w trasy i to propozycje seksu gdzie kiedy i jak to zrobią.... W zeszły piątek miał do niej zajechać po trasie ale mu odmówiła.... jestem załamana dałam mu szanse pod warunkiem że obieca ze do fizycznego seksu nie doszło... obiecał ale nie mogę się na niego patrzeć... czuję w jednej chwili czułość i chęć przytulenia a za chwilę obrzydzenie. Mieszkamy razem ale czy to nie uda naprawić, póki co jest cholernie ciężko mino ze obiecuje ze sie zmieni . wiem ze powinnam go wyrzucić ale chęć posiadania rodziny gdzie w dzisiejszych czasach kobiecie 32l będzie ciężko znaleźć kogoś. Dodatkowo dwie straty w przeciągu miesiąca to dla mnie za dużo... zdeptał mnie tym bardziej jak leżałam w szpitalu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2023, 23:14

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1281 1082

    Wysłany: 18 maja 2023, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakdalej wrote:
    Witajcie w nowym wątku. Dawno mnie tu nie było. Minal miesiąc jak przedwcześnie w 21 tc urodziłam mojego aniołka Kubusia. I wiecie co to jest prawda - miesiąc temu ciężko było mi w to uwierzyć ale czas leczy rany. Nie do końca ale do tego stopnia ze juz potrafię mówić o nim jak o moim aniołku w końcu go urodziłam. Bardzo często jeżdżę ja cmentarz i z nim rozmawiam. Wiadomo są chwilę kiedy tęsknię I mi go brakuje albo myślę ile by mam jeszcze brakowało- bo poród miałbym 26.08. Teraz gdy ułożyłam głowę wiem ze kolejne dzieciątko mnie trochę wyleczy. Byłam u ginekologa Okazało się że nie mam żadnej dwurożnosci co najwyżej lekką łukowatosc macicy ale cholerq to gdzie ona się podziała. Badania histopatologiczne wykazały ze do wczesnego porodu doszło przez zapalenie co przyczyniło się do odklejenia łożyska. Na chwilę obecną jest wszystko dobrze ginekologicznie. Dziś dostałam miesiączki, lekarz powiedział aby doczekać ok 6 miesięcy dla mnie to strata czasu bo chyba podał książkowy termin a nie indywidualnie pod stan zdrowotny. Tydzień temu również dowiedziałam się ze od 14 tygodnia ciąży jak ja leżałam w szpitalu z krwotokami mój narzeczony proponowal sex swojej pasażerce z busów gdzie pracuje. Świat drugi raz mi się zawalił. Pisali ze sobą ok 2 mc podobni tylko jak wyjeżdżał w trasy i to propozycje seksu gdzie kiedy i jak to zrobią.... W zeszły piątek miał do niej zajechać po trasie ale mu odmówiła.... jestem załamana dałam mu szanse pod warunkiem że obieca ze do fizycznego seksu nie doszło... obiecał ale nie mogę się na niego patrzeć... czuję w jednej chwili czułość i chęć przytulenia a za chwilę obrzydzenie. Mieszkamy razem ale czy to nie uda naprawić, póki co jest cholernie ciężko mino ze obiecuje ze sie zmieni . wiem ze powinnam go wyrzucić ale chęć posiadania rodziny gdzie w dzisiejszych czasach kobiecie 32l będzie ciężko znaleźć kogoś. Dodatkowo dwie straty w przeciągu miesiąca to dla mnie za dużo... zdeptał mnie tym bardziej jak leżałam w szpitalu


    Współczuję Ci straty Maleństwa ❤️

    Dziwnie, że lekarz najpierw mówił o dwurożności, a teraz jej nie ma. Czyżby wcześniej się pomylił.

    Co do narzeczonego- życzę Ci dużo sił i pamiętaj żebyś patrzyła tylko i wyłącznie na siebie, czego Ty chcesz i potrzebujesz 😘🤗

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    11 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ