X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy któreś z Was się udało?
Odpowiedz

Czy któreś z Was się udało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane piszę z zapytaniem do Was otóż czy są wśród Was kobiety które niestety tak jak ja przeszły 2,3 poronienia tj.ciąże obumarły, porobiły różne wyniki i wszystko wyszło ok brak przyczyny i w końcu zaszły w ciąże i urodziły szczęśliwie?
    Czy brałyście w tedy jakieś
    leki wspomagałyście się czymś?

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,u mnie nie znaleziono przyczyny,moja Madzia usnęła we mnie w 35tc.Teraz zaczęliśmy starania o następne dzieciątko ale niestety mam torbiel i musimy poczekać,też jestem ciekawa czy komuś się udało :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matka madziu przeczytalam twoj pamietnik imie twojego aniola nie ma znaczenia bedziesz do niego mowiła mamusiu ale jestem zaryczana :)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ty to napisalaś ja nie potrafie przeczytac bo mam oczy zaplakane a ty napisalaś

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • kamilaj-19 Koleżanka
    Postów: 44 11

    Wysłany: 1 lipca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja jestem po dwoch poronieniach. Od momentu ostatniego poronienia biore duphaston, teraz przez trzy mce clo . W trzecim cyklu z clo udalo sie zafasolkowac. mamy 4 tydzien. Modle się by bylo ich wiecej i wiecej.. Nie wykryto u mnie przyczyn poronienia.

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 2 lipca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaj-19 gratulację :) dbaj o Was :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaj-19 GRATULACJE:* teraz musi być dobrze!:)

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, my znowu bedziemy starac sie od listopada. Boje sie, zeby udalo sie szybko zajsc w ciaze. Wierze, ze na lekach ktore dostane uda sie. Musze wierzyc.

    Kamilaj-19 - trzymam kciuki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:34

    anka418, gosia.b, Maluszek lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ