X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy któreś z Was się udało?
Odpowiedz

Czy któreś z Was się udało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane piszę z zapytaniem do Was otóż czy są wśród Was kobiety które niestety tak jak ja przeszły 2,3 poronienia tj.ciąże obumarły, porobiły różne wyniki i wszystko wyszło ok brak przyczyny i w końcu zaszły w ciąże i urodziły szczęśliwie?
    Czy brałyście w tedy jakieś
    leki wspomagałyście się czymś?

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,u mnie nie znaleziono przyczyny,moja Madzia usnęła we mnie w 35tc.Teraz zaczęliśmy starania o następne dzieciątko ale niestety mam torbiel i musimy poczekać,też jestem ciekawa czy komuś się udało :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matka madziu przeczytalam twoj pamietnik imie twojego aniola nie ma znaczenia bedziesz do niego mowiła mamusiu ale jestem zaryczana :)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ty to napisalaś ja nie potrafie przeczytac bo mam oczy zaplakane a ty napisalaś

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • kamilaj-19 Koleżanka
    Postów: 44 11

    Wysłany: 1 lipca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja jestem po dwoch poronieniach. Od momentu ostatniego poronienia biore duphaston, teraz przez trzy mce clo . W trzecim cyklu z clo udalo sie zafasolkowac. mamy 4 tydzien. Modle się by bylo ich wiecej i wiecej.. Nie wykryto u mnie przyczyn poronienia.

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 2 lipca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaj-19 gratulację :) dbaj o Was :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaj-19 GRATULACJE:* teraz musi być dobrze!:)

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, my znowu bedziemy starac sie od listopada. Boje sie, zeby udalo sie szybko zajsc w ciaze. Wierze, ze na lekach ktore dostane uda sie. Musze wierzyc.

    Kamilaj-19 - trzymam kciuki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:34

    anka418, gosia.b, Maluszek lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ