X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy to powtórka po ciąży pozamacicznej?
Odpowiedz

Czy to powtórka po ciąży pozamacicznej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulik Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem nowa tu nowa. Piszę bo jestem bardzo wystraszona. W grudniu miałam usuwana ciążę pozamaciczna z lewego jajowodu został on zachowany. Po trzech miesiącach zaczęliśmy się znów starać.Mam niedoczynność tarczycy ale wyniki dobre. Tak więc cykle jak zegarku co 28 dni no i teraz powinnam dostać okres 1 mają ale nie dostalam więc test na drugi dzień i wyszedł pozytywny po dwóch dniach przyszło delikatne brązowe plamienie a w niedzielę już krwawienie myślalam że to okres się rozkręci ale był inny trwalo to dwa dni.wystraszylam się zrobiłam jeszcze test i dalej pozytywny. W poniedziałek lekarz USG i stwierdziła że wygląda to na normalną miesiączkę. Dostałam skierowanie na betę która w środę wynosiła 14 z kawałkiem przerażona zrobiłam w czwartek jeszcze jedno badanie i już było 19 z kawałkiem i odrazu do lekarza to zalecenie dostałam że mam nie zakładać najgorszego i zrobić jeszcze raz betę w poniedziałek. Jestem tak przerażona że dziś to już prawie zemdlałam jak zaczęłam o tym wszystkim myslec. Tak bardzo się boje a niestety czuje kłucie po te operowanej stronie ,z każdym dniem coraz słabsze :( nie wiem co mam robić. Boje się że szczęśliwego zakończenia tu nie bedzie. Czy są tu dziewczyny, które przeszły coś podobnego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 21:29

    Paulik
  • migotka_83 Ekspertka
    Postów: 311 76

    Wysłany: 12 maja 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam teraz podobna sytuacje.
    Dostałam @, 2 dni był bardzo obfity, bolesny, potem spokój, 10 dc zrobiłam test owu, był pozytywny, na drugi dzień zaczęłam plamic na brązowo, kolejnego dnia ponownie test owu, pozytywny, zrobiłam ciazowy, od razu pokazały się 2 kreski.

    12 dc byłam na becie, 276, kolejnego dnia ponad 400, - pozamaciczna, właśnie jestem po laparoskopii. .

    Byłam w szoku.

    Kontroluj betę. Nic innego nie możesz zrobić, sprawdzaj i rób usg, żeby w razie czego szybko wychwycić problem.

    3i49zbmhg4kfjp76.png

    5 lat walki...
    3 x IUI, 1 x IMSI, 6 x FET
    Aniołek [*] 8tc 02.2017 - córeczka (T22)
    Aniołek [*] 5tc 08.2017 cb, 04.2018 cb, 05.2018 cb
    Ciąża pozamaciczna 05.2018
    NK 9,9%, KIR BX, ALLO-MLR 38%
    05.2019 Naturalsik ❤
  • Paulik Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 12 maja 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo współczuję wiem jak się czujesz niestety to przechodziłam i dlatego tak panikuję :( dziś robiłam test to już nie było tej drugiej kreski. Liczę na to że to była biochemiczna tylko martwi mnie delikatne kłucie w tym operowanym jajowodzie. Tylko wtedy miałam objawy ciążowe a teraz te objawy były do momentu krwawienia po krwawieniu wszystko ustąpiło . przecież to można oszaleć i czekanie bo nic innego nie można zrobić. Dzięki za odpowiedź trzymam kciuki za następna ciążę na swoim miejscu napewno się uda :)

    Paulik
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 12 maja 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulik ja w biochemicznej miałam bardzo szybko dużo ciążowych objawów, które minęły z kwią.

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • migotka_83 Ekspertka
    Postów: 311 76

    Wysłany: 12 maja 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulik
    Skoro dzisiaj nie było już drugiej kreski, to myślę że możesz być spokojna :)

    3i49zbmhg4kfjp76.png

    5 lat walki...
    3 x IUI, 1 x IMSI, 6 x FET
    Aniołek [*] 8tc 02.2017 - córeczka (T22)
    Aniołek [*] 5tc 08.2017 cb, 04.2018 cb, 05.2018 cb
    Ciąża pozamaciczna 05.2018
    NK 9,9%, KIR BX, ALLO-MLR 38%
    05.2019 Naturalsik ❤
  • Paulik Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 13 maja 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi mnie jeszcze takie delikatne plamienie jasno brązowe na papierze co jakiś czas :( nie wiem czy to jakieś oczyszczanie jeszcze czy co czy stres czy hormony nie wiem sama

    Paulik
  • Paulik Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 14 maja 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik beta 3,350 spadła!!!hurra tak się cieszę. Miałam wysłać lekarce SMS i tak zrobiłam ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Teraz pewnie przede mną drożność jajowodów

    Paulik
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ