X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Gdzie wykonać badania po poronieniu
Odpowiedz

Gdzie wykonać badania po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na tym wymazie..Jezu ale było nieprzyjemne,może dlatego że od zabiegu minęło ponad dwa tygodnie,ale lekarz nic mi nie mówił,że nie teraz...
    Ten na bakterie zrobiłam z szyjki,to jest lepiej niż z pochwy,nie?bo właśnie babka w laboratorium się pytała,a po pierwszym poronieniu miałam z pochwy i wtedy wyszły mi bakterie,takie co wywołują zapalenie płuc-Streptococcus pneumoniae,masakra,nie?
    Co o tym myślicie?

    A w przyszłym tygodniu będę już mieć wyniki z poronienia..
    mam nadzieję,że wyjdzie jakaś przypadkowa mutacja..

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta co do wymazu nie pomogę, nie orientuję się czy to jakaś różnica. Widzę że masz synka już więc myślę że u ciebie będzie dobrze i to nieszczęśliwy wypadek.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 11 lutego 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dreambaby wrote:
    Arleta co do wymazu nie pomogę, nie orientuję się czy to jakaś różnica. Widzę że masz synka już więc myślę że u ciebie będzie dobrze i to nieszczęśliwy wypadek.
    No ale widzisz kochana że coś jest nie tak,jak dwa poronienia pod rząd...
    Szczerze mówiąc to po pierwszym nie pomyślałabym że przydarzy mi się" to" znowu..
    Czekam na wyniki kosmówki i w zależności co wyjdzie,przygotowuję się na badana zespołu i tych mutacji..

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta daj znać jak będziesz miała wyniki. A te badania kosmówki to robiłaś z materiału po poronieniu?

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ