X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie hcg w moczu po poronieniu
Odpowiedz

hcg w moczu po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ile moze utrzymywac sie hcg w moczu po poronieniu? mi dzis rano(17dpo) spadla tempka z 37.1 na 36.6, @ sie rozkrecila i test negatywny juz byl ale teraz zrobilam znow i znowu byla bladziocha tylko bledsza od pozostalych.

    Bree lubi tę wiadomość

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dopiero popierwszym @ do końca spadło .tyle że ja sprawdzałam w krwi. No i miałam poronienie samoistne.

    Bree lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam samoistne w 4 tc:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2013, 20:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam 6 dni po krwawieniu bete i miałam jeszcze na wyniku 14,36

    Bree lubi tę wiadomość

  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni po zabiegu mialam jeszcze 2 kreski, 7 dni po zabiegu byla bardzo blada, 10 dni po zabiegu byla juz 1 kreska.

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie powielajcie tematów! Robi się bałagan. Temat o BHC po poronieniu już jest https://ovufriend.pl/forum/poronienie/beta-hcg-po-wczesnym-poronieniu,728.html Wystarczy dobrze przejrzeć tematy lub skorzystać z wyszukiwarki.

    Miriam, Effcia28 lubią tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ