Forum Poronienie hcg w moczu po poronieniu
Odpowiedz

hcg w moczu po poronieniu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ile moze utrzymywac sie hcg w moczu po poronieniu? mi dzis rano(17dpo) spadla tempka z 37.1 na 36.6, @ sie rozkrecila i test negatywny juz byl ale teraz zrobilam znow i znowu byla bladziocha tylko bledsza od pozostalych.

Bree lubi tę wiadomość

• kambel Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dopiero popierwszym @ do końca spadło .tyle że ja sprawdzałam w krwi. No i miałam poronienie samoistne.

Bree lubi tę wiadomość

relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam samoistne w 4 tc:(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2013, 20:50

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam 6 dni po krwawieniu bete i miałam jeszcze na wyniku 14,36

Bree lubi tę wiadomość

• Furia Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni po zabiegu mialam jeszcze 2 kreski, 7 dni po zabiegu byla bardzo blada, 10 dni po zabiegu byla juz 1 kreska.

Bree lubi tę wiadomość

https://www.maluchy.pl/li-69537.png

tkzgeyx.png
  • zozol Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie powielajcie tematów! Robi się bałagan. Temat o BHC po poronieniu już jest https://ovufriend.pl/forum/poronienie/beta-hcg-po-wczesnym-poronieniu,728.html Wystarczy dobrze przejrzeć tematy lub skorzystać z wyszukiwarki.

Miriam, Effcia28 lubią tę wiadomość

qm4p206.png

Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.