X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Histeroskopia
Odpowiedz

Histeroskopia

Oceń ten wątek:
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Gdzie najlepiej zrobic histeroskopie w Warszawie. Najlepiej bez udawania sie do szpitala lub w szpitalu prywatnym. I gdzie mozna zrobić w miare normalnych cenach?

  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    wiecie gdzie najlepiej zrobić histeroskopie diagnostyczną w Bydgoszczy?
    A jak nie w Bydgoszczy to gdzies w okolicy?

    Wiem, że robią w Matopat w Toruniu, ale za 1600 zł !

    dziękuje

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listek, a próbowałaś dostać skierowanie od gina, żeby zrobić histeroskopię na NFZ? Mi się udało załatwić to w ten sposób.

    listek lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam skierowanie, ale terminy są dopiero za kilka miesięcy.
    Bardzo długo się czeka.

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, na ile to dla Ciebie możliwe rozwiązanie, ale próbowałaś może w szpitalach w innych miastach? Ja umówiłam się w Matce Polce w Łodzi od ręki, kazali mi tylko poczekać do @, bo robią zaraz po ustaniu krwawienia.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Czyli są placówki, gdzie robią od razu. W takim razie dzwonię po innych miastach. Dzięki :)

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 9 maja 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej gdzie zrobię dobra histeroskopie diagnostyczna? w grę wchodzi Łódź lub Poznań. Dzięki

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 9 maja 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam histeroskopię w Poznaniu w szpitalu na Polnej, bo tam pracuje moja Pani doktor. Wszystko poszło sprawnie.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Ja miałam histeroskopię w Poznaniu w szpitalu na Polnej, bo tam pracuje moja Pani doktor. Wszystko poszło sprawnie.
    Pamietasz moze czy mialas podany jakis preparat przeciwko zrostom podczas histeroskopii? Strasznie mnie to nurtuje bo mi podano dopiero 5 dni pozniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Czy orientuje się się może czy w tym samym cyklu co histeroskopia można zrobić IUI? Tak powiedzmy 3d po? Czy jednak usunięcie polipów musi się jakoś zagoić i dopiero w następnym cyklu?
    Nie mam pojęcia czy będą mi coś usuwać, w czerwcu wyszło mi endometrium polipowate, może go już nie być a może się okazać, że jest coś więcej

    MaBi lubi tę wiadomość

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 28 września 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Witam :)
    Czy orientuje się się może czy w tym samym cyklu co histeroskopia można zrobić IUI? Tak powiedzmy 3d po? Czy jednak usunięcie polipów musi się jakoś zagoić i dopiero w następnym cyklu?
    Nie mam pojęcia czy będą mi coś usuwać, w czerwcu wyszło mi endometrium polipowate, może go już nie być a może się okazać, że jest coś więcej


    Mi lekarz mówił, że przy histeroskopi trzeba się wstrzymać chociaż na 1 cykl, żeby macica się wygoiła.
    Histeroskopię będę miała 6 lub 8 października dlatego mnie to interesowało ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2018, 10:36

    Selina lubi tę wiadomość

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi wrote:
    Mi lekarz mówił, że przy histeroskopi trzeba się wstrzymać chociaż na 1 cykl, żeby macica się wygoiła.
    Histeroskopię będę miała 6 lub 8 października dlatego mnie to interesowało ;)
    Dziękuję za info. Ja mam 5.10., więc już też na dniach ;) w sumie to i dobrze, że trzeba odczekać , o akurat 2tyg.po zabiegu lecimy na dłuższy urlop

    MaBi lubi tę wiadomość

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 1 października 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziękuję za info. Ja mam 5.10., więc już też na dniach ;) w sumie to i dobrze, że trzeba odczekać , o akurat 2tyg.po zabiegu lecimy na dłuższy urlop

    A no to zaraz :) 3mam kciuki :*

    Selina lubi tę wiadomość

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi wrote:
    A no to zaraz :) 3mam kciuki :*
    Dziękuję i ja również za Ciebie :)

    MaBi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi jestem już po :) Sama histero, to dosłownie 15min. Byłam przytomna, dostałam tylko głupiego Jasia i znieczulenie w formie zastrzyku w szyjkę. Coś tam czułam, najgorzej jak dr próbował przejść przez szyjkę, bo mam mega wąską (chyba ja poszerzył podczas zabiegu). Wycięto mu 1 małego polipa, nawet go widziałam :P i dr pobrał biopsję z endometrium i scratching zrobił (do badania histo.). Oprócz tego miałam cały czas podawana sól fizjologiczna, żeby uwidocznić dobrze cała jamę macicy, jajowody nadal są drożne.
    Najgorsze było czekanie, bo od 7:30 siedziałam w szpitalu a dopiero przed 15 mnie wzięli na zabieg :/ Ale cieszę się, że mam to już za sobą. Czekam teraz 2-3tyg.ns wynik histopatologii. Możemy się starać już od jutra :) dziś jeszcze plamie na brunatno

    MaBi lubi tę wiadomość

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 7 października 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :) bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :), mnie to czeka we wtorek... Nie powiem - cykam się strasznie. Ja niestety będę pod pełną narkozą, bo zapisując się położna powiedziała, że zasnę i nie będę nic słyszeć.

    3mam kciuki za staranka :*

    Selina lubi tę wiadomość

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi wrote:
    Super :) bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :), mnie to czeka we wtorek... Nie powiem - cykam się strasznie. Ja niestety będę pod pełną narkozą, bo zapisując się położna powiedziała, że zasnę i nie będę nic słyszeć.

    3mam kciuki za staranka :*
    Czyli masz histero operacyjną z skoro usypiają :) Nie cykaj się, wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Jak się obudzisz, to Ci ulży, że masz to już za sobą i że się na to zdecydowałaś :)
    Powodzenia i daj znać już po! Też trzymam kciuki

    MaBi lubi tę wiadomość

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 8 października 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienili mi godzinę na 8:30, w sumie to i lepiej bo będę miała więcej czasu żeby dojść do siebie. Jak coś znajdą to od razu wytną :)

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi wrote:
    Zmienili mi godzinę na 8:30, w sumie to i lepiej bo będę miała więcej czasu żeby dojść do siebie. Jak coś znajdą to od razu wytną :)
    I jak? Jesteś po? Wszystko ok? :)

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 11 października 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    I jak? Jesteś po? Wszystko ok? :)

    Kochana tak, na szczęście jestem już po :). Miałam płytką narkozę, taką 20 minutową :). Z pomocą anastezjologa przyszłam do pokoju :).
    Ogólnie wszystko w środku jest ładnie, miałam tylko jedną, sporą bliznę po łyżeczkowaniu na dnie macicy, którą doktor przeciął. Podobno to mogło mieć wpływ to, że nie mogłam zajść w ciążę. Dodatkowo zrobili mi scratching endometrium i drożność jajowodów :).

    Ogólnie czuję się dobrze, jeszcze trochę plamię. Ale za to mamy starać się od jutra :D. Bo po scretchingu podobno szybciej się zachodzi :D.

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ