X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie kariotyp płodu
Odpowiedz

kariotyp płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, stwierdzono właśnie u mnie poronienie (jeden lekarz mówi, że zarodek jest, drugi, że go nie ma). W szpitalu nie chciano i zrobić kariotypu, więc sie wypisałam. Poronię za pomocą tabletek, ale zastanawiam się jak zrobić to badanie. I tak w szpitalu słyszałam, że to trzeba dostarczyć samemu materiał do badań.

    Bardzo proszę Was o radę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 16:18

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana aby badanie kariotypu miało sens musi być odpowiednia ilość materiału, wiem że niektóre szpitale specjalnie zabezpieczają materiał i za odpłatnością przesyłają kurierem do Poznania np. Uważam że dobrze by było, abyś poszukała placówki która Tobie w tym pomoże. Bardzo mi przykro z powodu sytuacji w której się znajdujesz...
    Tutaj temat jest szerzej omówiony. http://www.poronienia.com/
    Szpital nie ma obowiązku zapewnić Ci tego badania, niestety musisz zrobić to na własną rękę i sama za badania zapłacić. Przykre ale prawdziwe :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 18:08

    demi_01 lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci dziękuję!

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 20 marca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za to badanie płaciłam 600zł chyba, nie jest ono refundowane, materiał do badania musi być umieszczony w soli fizjologicznej, najpierw dopytaj, gdzie i jak ma być dostarczony

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ