X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie krótkie krwawienie po poronieniu samoistnym
Odpowiedz

krótkie krwawienie po poronieniu samoistnym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewa369369 Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyglądały wasze miesiączki po poronieniu samoistnym? Pierwszy cykl po ciąży biochemicznej mi się wydłuzyl o tydzień ale to podobno normalne. Dostałam okres i trwał on tylko 2 dni plus trzeci dzień delikatne plamienie. Zawsze miałam okres 5-6dni i zastanawiam się czy coś jest nie tak? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, proszę.

    Ewa
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewo spokojnie :) ja zawsze miałam 2 dni plus 2-3 dni plamienia i okropny ból. po stracie, ból żaden, ale trochę bardziej mnie zalewało. i w sumie tyle, bo następnej @ już dzięki Bogu nie dostałam :) na Twoim miejscu bym sie nie martwiła, tylko cieszyła, że @ krótsza ;)

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Ewa369369 Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :* właśnie tak myślę że to może jakieś zmiany po biochemicznej zanim się wszystko ureguluje... zobaczymy co będzie następnym razem, chyba że nie będzie następnego razu w co mocno wierze :)

    Bomblica lubi tę wiadomość

    Ewa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ