X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    A ja się tak zakręciłam że już chciałam gratulować ciąży. Ech ...
    Mam nadzieję, że niedługo będzie okazja i do gratulowania :-)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Dziewczyny bardzo dobrze!
    Nie pisałam nic więcej bo czekałam aż się dodzwonię do Kliniki bo badania robiłam u mojego normalnego gina... No ale wszystko na plus :-D W klinice powiedzieli, ze HCG już jest super i że jeśli mój gin mówi, że wszystko ładnie się pogoiło i regeneruje i nie widzi przeciwwskazań do dalszego działania, to jak tylko przyjdzie @ to mogę w pierwszy dzień przyjechać na oznaczenie hormonów i zaczynamy :-D
    Więc przy odrobinie szczęścia jeszcze na sierpniowy cykl się może załapię!

    Roxa,świetne wieści! Ja tez bardzo chciałabym zalapac się na sierpniowy cykl,ale narazie to nie mam pojęcia czy i kiedy @ przyjdzie.Ja w ubiegly wtorek robilam bete i wyszla 63,ale moj gin powiedzial,ze to szybko teraz spada.Robilas wczesniej bete po zabiegu?

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Roxa,świetne wieści! Ja tez bardzo chciałabym zalapac się na sierpniowy cykl,ale narazie to nie mam pojęcia czy i kiedy @ przyjdzie.Ja w ubiegly wtorek robilam bete i wyszla 63,ale moj gin powiedzial,ze to szybko teraz spada.Robilas wczesniej bete po zabiegu?
    No ja tez teraz czekam na @ wiec nie wiem kiedy sie ona pojawi bo to pierwsza po zabiegu...
    Bete robilam w 3 dni po zabiegu byla 4001 w tydzien po zabiegu 61 a wczoraj w rowne 2 tyg po zabiegu 11

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    No ja tez teraz czekam na @ wiec nie wiem kiedy sie ona pojawi bo to pierwsza po zabiegu...
    Bete robilam w 3 dni po zabiegu byla 4001 w tydzien po zabiegu 61 a wczoraj w rowne 2 tyg po zabiegu 11
    To do dzieła wypatrywac @ i działamy ;)

    Agnieszka0812, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    To do dzieła wypatrywac @ i działamy ;)
    :-* wypatruje caly czas i nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie choc wiem ze moge sobie jeszcze poczekac...

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Chyba musicie zmienić nazwę bo coś czuję że się w tym cyklu nie udało. PMS pełną gębą. Wczoraj ostro wyjechałam na męża a dziś humor nie lepszy. Temp też nie powala, a coś mi się zdaje że na bieliźnie też już się @ zaczyna zapowiadać. Nic tylko się pochlastać :( Zaczynam tracić zapał :( Żabym jeszcze miała cykle regularne to bym mogła lepiej zaplanować owulacje a tak? Ciężko cokolwiek planować :(

    Upał też mi daje w kość, a ja żeby sobie dowalić to walczyłam dziś z 10kg ogórków i papryką - tak w ramach "dołożenia do pieca"

    Został mi kg papryczek chili i nie mam na nie pomysłu :(

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Mam nadzieję, że niedługo będzie okazja i do gratulowania :-)
    Po tej histerii którą odstawiłam przed chwilą wnioskuję że coś jest na rzeczy u mnie. Mam nadzieje że u Ciebie będzie to łagodniej przebiegać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2015, 19:38

    roxa lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax, jeżeli chodzi o temperaturę to nie powinnaś się załamywać, wykres masz całkiem ładny. Wiadomo, że po samym wykresie nie ma co oceniać, ale nie wydaje mi się, żeby były też podstawy do skreślania cyklu na podstawie Twojego. Póki nie ma @, trzymamy tu wszystkie za ten cykl kciuki!

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana serduszek masz tyle,ze nie teafic by bylo ciezki,to dopiero 9 dpo ,zapomnialas co u mnie bylo a ti ze wkurwa masz to nie iznacza okresu,moze ozbaczac buzujace hormony cipko grochowa,nie poddawaj sie jeszcze,jest jeszcze wielka szansa noooo :*

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusia, w mojej opinii wykres masz jak najbardziej w porządku. Temp wzrasta, skok owulacyjny był, teraz tylko czekać na spadek implantacyjny :)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Jak zobaczyłam 37 to się ucieszyłam szkoda że to był jednorazowy wybryk. Jak dobrze pamiętam to poprzednio wiedziałam że jestem w ciąży bo właśnie miałam 37. Mam na buzi tyle krost że nie wiem - obcje są 3 - od słońca, @ albo fasol.

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bojku bojku jutro beta ;] to ile powinna teraz moje wynosić ? jak wtedy miałam 33,34 to jak ma o 66% podrosnoąć to kolo 70 czy jak to się liczy?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszło 54,78 czyli koło 60 bardziej

    s1985 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Mi wyszło 54,78 czyli koło 60 bardziej
    ok dzieki ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Po tej histerii którą odstawiłam przed chwilą wnioskuję że coś jest na rzeczy u mnie. Mam nadzieje że u Ciebie będzie to łagodniej przebiegać...
    Haha no nie wiem czy u mnie bedzie lagodniej bo teraz w straconej ciazy sie dzien przed pozytywem tak meza naczepialam i tak sie z nim pozarlam ze mu rozwod zaproponowalam jak chce spokoj wiec wiesz :-P

    s1985, Renia7910 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Dzieki dziewczyny. Jak zobaczyłam 37 to się ucieszyłam szkoda że to był jednorazowy wybryk. Jak dobrze pamiętam to poprzednio wiedziałam że jestem w ciąży bo właśnie miałam 37. Mam na buzi tyle krost że nie wiem - obcje są 3 - od słońca, @ albo fasol.
    Kochana ja mam tyle krost ze wstydzę sie z domu wyjść, a bez makijażu? Nie ma mowy chyba by się ludzie wystraszyli.
    Moja ciąża zawsze zaczyna się pryszczami.
    Moja ginekolog wyslala mnie do dermatologa tak straszliwie wyglądam :/ a duphaston tez swoje 5gr dolozyl..

    Justine M lubi tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam opalona buzie po wczasach co dla mnie wogole ogromny sukces. Zawsze jestem taka blada ze ludzie sie mnie pytaja czy mi nie jest slabo. Od slonca krosty tez moga wyskakiwac

    To jutro czekamy na dobre wiesci :-)

    Justine M lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny do kiedy beda te upały , miałam nie iść na to l4 jak kolezanka teraz bedzie szła na urlop ale nie wiem czy dam rade siedziec w taki skwar w robocie, pot mi dzisiaj po tyłu leciał,duszno, jeden wiatrak, zero limy słonce prosto w okna wali tak ze w srodku u nas sauna jest, tydzien temu zabrała nam termometr szefowa ;/ ale jutro wezmę swój i zobacze ile jest w pomieszczeniu ;/

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwuś, cwani ustawodawcy nie określili maksymalnej temperatury w jakiej można pracować. Nic nie ugrasz jeśli zołza.
    Dziewczyny, ot takie pytanie - czy regułą jest zaburzenie miesiączkowania przy zmianie klimatu? Pytanie oczywiście dot. sytuacji gdy okres przychodzi wcześniej :D Czy zawsze się tak dzieje? Mój nie przyszedł wcześniej stąd te przemyślenia.

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia jak by ustatlili np 30 st to gornicy, w hutach, na cieplowniach stracili by prace :-) nie martwcie sie zima sie zbliza wielkimi krokami i znowu bedziemy narzekac ale na mroz :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ