X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Małopłytkowość w ciąży
Odpowiedz

Małopłytkowość w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Natalia, mama Franciszka Koleżanka
    Postów: 50 4

    Wysłany: 23 marca, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dziękuję za listę. Z tych hematologicznych to część miałam robione, natomiast z tych drugich to wszystkie oprócz d-dimerów, aczkolwiek i tak wszystkie teraz do powtórzenia po połogu ( oprócz tych wirusowych).

    Dawaj znać jak coś u Ciebie się pozmienia i chciałabyś się podzielić lub miałabyś do mnie jakieś pytania 🙌

    Pati2804 lubi tę wiadomość

    29.02.2024r. Franciszek 34 tc 👼
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 3115 5810

    Wysłany: 23 marca, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, mama Franciszka wrote:
    Super, dziękuję za listę. Z tych hematologicznych to część miałam robione, natomiast z tych drugich to wszystkie oprócz d-dimerów, aczkolwiek i tak wszystkie teraz do powtórzenia po połogu ( oprócz tych wirusowych).

    Dawaj znać jak coś u Ciebie się pozmienia i chciałabyś się podzielić lub miałabyś do mnie jakieś pytania 🙌
    Dziękuję ❤ i pamiętaj że to działa w dwie strony , jak będziesz potrzebowała czegokolwiek, chociażby się wygadać albo o coś zapytać to śmiało ja tu będę zaglądać 😘
    Ja mam nadzieje że za jakiś czas i u Ciebie wyjdzie słońce 🌞 tego Tobie życzę z całego serca ❤ i mocno kibicuje i trzymam kciuki za diagnostykę która nakieruje Cię na lepszą drogę🍀✊

    Natalia, mama Franciszka lubi tę wiadomość

    preg.png

    👱‍♀️29 👱‍♂️31 👫 07.2016 💒 08.2023
    Starania od 07.2023
    Julia 11.2023 💔 9tc

    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    Witaminy : Little Me 1 trymestr, B12 methyl Jarrow 500, Omega D3+K2 Olimp, Sanprobi ibs, Chela mag B6 Olimp.
    Dodatkowo: 1 łyżka siemię lniane zmielone raz dziennie na czczo z sokiem, szklanka ciepłej wody z cytryną na czczo.

    29.02.24/01.03.24-pozytywny test 🍀
    12.03-pęcherzyk w macicy 0,52 cm
    13.03- Clexane 0,4 , duphaston 2x1
    19.03- kropek ma 0,24cm i bije❤🍀
    28.03- kropek ma 1,15cm❤
    09.04- bobo ma 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne, czekamy na wyniki badań krwi, usg wszystko dobrze , czekamy na Franka 💙👶🌈
    10.05- wizyta 8:00
    01.07- prenatalne II godz. 8.20
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ