Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Niepłodnośc wtórna po poronieniu.
Odpowiedz

Niepłodnośc wtórna po poronieniu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Melpo Ekspertka
    Postów: 147 181

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka, jakie badania musiałaś robić przed IUI? Wszystkie robiłaś prywatnie czy udało Ci sie na coś dostać skierowanie ?
    Ja i mąż musimy zrobić badania i pewnie też będziemy podchodzić.
    Trzymam kciuki żeby Ci się udało... Daj znać jak było..

    Aniołek [*] 1 czerwca 2017r.
    29.06.2018 1 IUI :(
    naturalne starania - udało się !!! :)
    p19uyx8d9c4725re.png
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 186

    Wysłany: 27 marca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melpo, zlecili mi badanie na chlamydię metodą pcr (najdokładniejsze) i pakiet na wirusy (żółtaczka, hiv, kiła i coś jeszcze). Wszystko prywatnie, całość ok 300 zł.
    Możesz spróbować oddać krew w centrum krwiodawstwa, zazwyczaj wydają całą wirusologię.

  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melpo wrote:
    Dzięki Lilly, będe pisać. Ja już byłam na 5 monitoringach i niby z owulacją wszystko ok i nie wiadomo co stoi na przeszkodzie. Dlatego już miałam dość i poszłam do kliniki..

    Rozumiem :*

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tygodniu mam monitoring. Jak tam u Was?

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    12 cykl starań u mnie i 9dpo. Generalnie ostatni cykl już nie miałam nadziei. Tak mnie coś naszło dziś i zrobiłam test i była druga kreska! Z ekscytacji nie mogłam wytrzymać i pojechałam do szpitalnego laboratorium żeby potwierdzić. Beta 16,7 :)

    Natomiast lekarz powiedział ze to bardzo wcześnie i trzeba zobaczyć po okresie.
    Czekam jak na szpilkach!

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 186

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily, gratulacje, super wiadomość! :)
    U nas na razie bez zmian, dzisiaj podchodzenia do 2 iui, obstawiona lekami, jak nie wyjdzie to trzecia iui i potem invitro. Nie ma co czekać na naturalną gwiazdkę z nieba

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 186

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak tam u was?

  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 22 maja 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Beta ponad 400, w przyszłym tygodniu pierwsza wizyta więc stres jest!

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • Melpo Ekspertka
    Postów: 147 181

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilly wszystkiego dobrego dla Ciebie i dzidziusia :* To wspaniała wiadomość !!!


    Dziewczyny w posiewie z szyjki wyszły mi enterococcus faecalis i escherichia coli , macie z tym jakieś doświadczenia? Czy to może przeszkadzać w zajściu? ;(

    lilly. lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 1 czerwca 2017r.
    29.06.2018 1 IUI :(
    naturalne starania - udało się !!! :)
    p19uyx8d9c4725re.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ