X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Niepłodnośc wtórna po poronieniu.
Odpowiedz

Niepłodnośc wtórna po poronieniu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Melpo Ekspertka
    Postów: 147 181

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka, jakie badania musiałaś robić przed IUI? Wszystkie robiłaś prywatnie czy udało Ci sie na coś dostać skierowanie ?
    Ja i mąż musimy zrobić badania i pewnie też będziemy podchodzić.
    Trzymam kciuki żeby Ci się udało... Daj znać jak było..

    Aniołek [*] 1 czerwca 2017r.
    29.06.2018 1 IUI :(
    naturalne starania - udało się !!! :)
    p19uyx8d9c4725re.png
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 27 marca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melpo, zlecili mi badanie na chlamydię metodą pcr (najdokładniejsze) i pakiet na wirusy (żółtaczka, hiv, kiła i coś jeszcze). Wszystko prywatnie, całość ok 300 zł.
    Możesz spróbować oddać krew w centrum krwiodawstwa, zazwyczaj wydają całą wirusologię.

  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melpo wrote:
    Dzięki Lilly, będe pisać. Ja już byłam na 5 monitoringach i niby z owulacją wszystko ok i nie wiadomo co stoi na przeszkodzie. Dlatego już miałam dość i poszłam do kliniki..

    Rozumiem :*

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tygodniu mam monitoring. Jak tam u Was?

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    12 cykl starań u mnie i 9dpo. Generalnie ostatni cykl już nie miałam nadziei. Tak mnie coś naszło dziś i zrobiłam test i była druga kreska! Z ekscytacji nie mogłam wytrzymać i pojechałam do szpitalnego laboratorium żeby potwierdzić. Beta 16,7 :)

    Natomiast lekarz powiedział ze to bardzo wcześnie i trzeba zobaczyć po okresie.
    Czekam jak na szpilkach!

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily, gratulacje, super wiadomość! :)
    U nas na razie bez zmian, dzisiaj podchodzenia do 2 iui, obstawiona lekami, jak nie wyjdzie to trzecia iui i potem invitro. Nie ma co czekać na naturalną gwiazdkę z nieba

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak tam u was?

  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 22 maja 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Beta ponad 400, w przyszłym tygodniu pierwsza wizyta więc stres jest!

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • Melpo Ekspertka
    Postów: 147 181

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilly wszystkiego dobrego dla Ciebie i dzidziusia :* To wspaniała wiadomość !!!


    Dziewczyny w posiewie z szyjki wyszły mi enterococcus faecalis i escherichia coli , macie z tym jakieś doświadczenia? Czy to może przeszkadzać w zajściu? ;(

    lilly. lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 1 czerwca 2017r.
    29.06.2018 1 IUI :(
    naturalne starania - udało się !!! :)
    p19uyx8d9c4725re.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ