X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Niepłodnośc wtórna po poronieniu.
Odpowiedz

Niepłodnośc wtórna po poronieniu.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Melpo Ekspertka

Wysłany: 26 marca 2018, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka, jakie badania musiałaś robić przed IUI? Wszystkie robiłaś prywatnie czy udało Ci sie na coś dostać skierowanie ?
    Ja i mąż musimy zrobić badania i pewnie też będziemy podchodzić.
    Trzymam kciuki żeby Ci się udało... Daj znać jak było..

Aniołek [*] 1 czerwca 2017r.
    29.06.2018 1 IUI :(
    naturalne starania - udało się !!! :)
    p19uyx8d9c4725re.png
  • Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melpo, zlecili mi badanie na chlamydię metodą pcr (najdokładniejsze) i pakiet na wirusy (żółtaczka, hiv, kiła i coś jeszcze). Wszystko prywatnie, całość ok 300 zł.
    Możesz spróbować oddać krew w centrum krwiodawstwa, zazwyczaj wydają całą wirusologię.

• lilly. Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melpo wrote:
    Dzięki Lilly, będe pisać. Ja już byłam na 5 monitoringach i niby z owulacją wszystko ok i nie wiadomo co stoi na przeszkodzie. Dlatego już miałam dość i poszłam do kliniki..

Rozumiem :*

3c 05.20 40t synek 👦🏻

4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • lilly. Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tygodniu mam monitoring. Jak tam u Was?

3c 05.20 40t synek 👦🏻

4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • lilly. Autorytet

Wysłany: 14 maja 2018, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

12 cykl starań u mnie i 9dpo. Generalnie ostatni cykl już nie miałam nadziei. Tak mnie coś naszło dziś i zrobiłam test i była druga kreska! Z ekscytacji nie mogłam wytrzymać i pojechałam do szpitalnego laboratorium żeby potwierdzić. Beta 16,7 :)

Natomiast lekarz powiedział ze to bardzo wcześnie i trzeba zobaczyć po okresie.
    Czekam jak na szpilkach!

3c 05.20 40t synek 👦🏻

4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
  • Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 22 maja 2018, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily, gratulacje, super wiadomość! :)
    U nas na razie bez zmian, dzisiaj podchodzenia do 2 iui, obstawiona lekami, jak nie wyjdzie to trzecia iui i potem invitro. Nie ma co czekać na naturalną gwiazdkę z nieba

• Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 22 maja 2018, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak tam u was?

• lilly. Autorytet

Wysłany: 22 maja 2018, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Beta ponad 400, w przyszłym tygodniu pierwsza wizyta więc stres jest!

3c 05.20 40t synek 👦🏻

4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
  • Melpo Ekspertka

Wysłany: 1 czerwca 2018, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilly wszystkiego dobrego dla Ciebie i dzidziusia :* To wspaniała wiadomość !!!

Dziewczyny w posiewie z szyjki wyszły mi enterococcus faecalis i escherichia coli , macie z tym jakieś doświadczenia? Czy to może przeszkadzać w zajściu? ;(

lilly. lubi tę wiadomość

Aniołek [*] 1 czerwca 2017r.
    29.06.2018 1 IUI :(
    naturalne starania - udało się !!! :)
    p19uyx8d9c4725re.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ