X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Niski poziom Bhcg...
Odpowiedz

Niski poziom Bhcg...

Oceń ten wątek:
  • Lorka12 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dwa dni temu delikatne kreski na testach..
    Dziś beta z krwi i wynik, który po 2 poronieniach, znowu spędzi nam sen z powiek.. pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 25 lutego, a dziś 4 kwietnia a beta na poziomie 76.80... powinno być dużo więcej, już nie wiem co mam myśleć. Trzeci raz w ciągu pół roku, to dla nas za dużo.., dziewczyny błagam dajcie mi pokrzepienia, bo czym dłużej o tym czytam tym bardziej się załamuje.

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4825 2321

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A owulacja była potwierdzona monitoringiem? Jeśli nie, to nigdy nie wiesz ile dpo tak naprawdę jesteś. Pozostaje czekać :( Wiem jakie to trudne.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Lorka12 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, owulacja nie była monitorowana, cykle mam średnio 30-40 dniowe, "pociesza" mnie fakt, że w dniach spodziewanego jajeczkowania byłam chora i może opóźniło to faktyczną owulację..

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4825 2321

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, długi cykl automatycznie sprawi, że beta będzie niższa w danym dniu, niż u osoby z 28 dniowym cyklem :)

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 338 63

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorka12 od poziomu bety ważniejszy jest jej przyrost 🙂

  • Lorka12 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zrobię drugie badanie i dam znać. Mam nadzieję, że będzie okej

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 338 63

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać, trzymam kciuki ✊

  • Lorka12 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Daj znać, trzymam kciuki ✊
    Jestem po badaniu, jak przyjadą wyniki to się podzielę, oby wsuztsko tym razem bylo okej

    Karo Lina lubi tę wiadomość

  • Lorka12 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzisiejsza beta tylko 175, według lekarza niskie szanse na powodzenie...
    4.04- beta 76.80
    6.04- beta 175
    :(

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4825 2321

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz przyrost ponad 100%. Przyrost jest powyżej normy. Jeśli miałaś później owulację, to wszystko jest w porządku, niestety z samej bety nie jesteśmy w stanie przewidzieć dalszych losów ciąży. Ale póki co wszystko jest w normach. Nie zadreczaj się, już nic nie zależy od ciebie.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4825 2321

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeśli Cię to pocieszy, to ja powinnam mieć owulkę jakoś jutro, również sądząc z wielkości pęcherzyka na usg a właśnie od poniedziałku jestem chora i nie ma tej owulki :) testy owu są nadal blade więc ewidentnie się przesunęła. Pisałaś, że też byłaś chora w okolicach owu, to mogło być tak samo. Na innym wątku jest dziewczyna, która była chora w okolicach owulki, miała przesunięcie i jest obecnie we wczesniej ciąży.

    Jeśli to możliwe, to nie czytaj już w necie. Nic to nie pomoże a tylko napsujesz sobie zdrowia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2022, 15:55

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • MartuSka Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, 2 dni temu robilam betę i wynik 35.6 mIu a dziś powtórka 43.1 mIu raczej żadnych szans już nie ma że beta zacznie rosnąć? 😑

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4825 2321

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewielkie :( Jest szansa, że lab się pomylił, takie rzeczy się zdarzają.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • MartuSka Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu mam dylemat bo nie wiem czy mam odstawić duphaston czy czekać 😑

  • Susannah Autorytet
    Postów: 2322 3842

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartuSka wrote:
    Tu mam dylemat bo nie wiem czy mam odstawić duphaston czy czekać 😑

    A robiłaś o tej samej godzinie w tym samym laboratorium?

    Diagnoza: ciężki czynnik męski (90% nieruchomych plemników, wysoki stres oksydacyjny, pogarszająca się ilość).

    I procedura: 1 zarodek 4CC, beta 0.

    II procedura:
    I transfer 4aa: poronienie zatrzymane
    II transfer 4aa: jesteśmy razem! 👨‍👩‍👦

    Czekają na nas ❄❄
  • MartuSka Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susannah wrote:
    A robiłaś o tej samej godzinie w tym samym laboratorium?
    Tak, więc raczej o pomyłce nie ma mowy

  • MartuSka Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się dostać do lekarza, kazala mi jeszcze pociągnąć tabletki i w poniedziałek zrobić bete I jak będzie spadać to wtedy odstawić duphaston

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4825 2321

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słusznie, nie odstawiaj za wcześnie, lepiej mieć 100% pewność, że ciąża się nie utrzyma.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 14 maja 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Poszłam na betę dokładnie 4+0 wynik wyszedł 150.09... Według wartości referencyjnych dla tego laboratorium wychodzi, że to 2-3 tydzień. Normy w internecie podaja, że to 4 tydzień... Już sama nie wiem, mam mysli, że znów się nie uda...
    Mam pytanie, czy możliwe, że w laboratorium normy dla wieku ciążowego podawane są od dnia zapłodnienia a nie pierwszego dnia ostatniej miesiączki jak zwykle podaje się wiek ciąży?

    preg.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4825 2321

    Wysłany: 14 maja 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest dokladnie tak jak mówisz :)
    W drugim tygodniu ciazy dopiero jajko spotyka sie z plemnikiem i beta zawsze wynosi zero ;)
    Bardzo ładna beta, powtórz za 48h.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ