X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Niski poziom Bhcg...
Odpowiedz

Niski poziom Bhcg...

Oceń ten wątek:
  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 611 616

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolka8912 jak tam u Ciebie? Wyjaśnia się coś?

    PatiKa długo lekarz przyjmuje 😳 niezła obsuwa.
    Pewnie nie będzie widać zarodka na USG, bo beta za mała... ale przynajmniej bedzie miał zarys tego co sie tam u Ciebie dzieje w środku, trzymam kciuki✊

    👩 35 👦 34 kocham mojego P. od 14lat💕

    Kwiecień 2021 - histero i hsg✅
    AMH - 0,14 ➡️0,4 ➡️0,16 ❌
    FSH 9,6➡️9,9❌

    Własne owulacje ✅
    Regularne cykle ✅
    Kariotypy ✅
    gen FMR1 ✅
    HOMA ✅
    Krzywe Igła✅
    KIR bx (brak 1ds)✅
    Niedobór białka S 46%❌
    CD-138 4/10‼➡️po antybiotykoterapii
    NK - OK (1% poza normą)
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022(pISCI, fertile chip, msome)
    ➡️8 pobranych, 3 dojrzałe, 2 zapłodnione, brak ❄
    ➡️10.03.22 ET blastka 4AB🍀
    ➡️6dpt❌😥

    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo

    2. InVitro 07.2022(j.w.)
    ovulastan, gonapeptyl, menopur 300, miovelia nac, Q10, orgalutran, ovitrelle
    ➡️5 pobranych, 5 dojrzałych, 5 zapłonionych, mamy ❄❄❄❄🤩
    ➡️24.10.22 KET 4AB (AH, atosiban, encorton, estrofem, neoparin, cyclogest, besins) ❌😭

    Suple: Ferti Powder, Estabiom mama, C 1000, D3 2000, Pregna start, Q10, Stymen 50, Mg, Ashwaganda, E 370, melatonina 3mg

    Obecnie ➡️ obraza na wszystko
  • Czarpar Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    To juz chyba będziesz w okolicach 10 tygodnia. Może sprawdź jakiej inne miasto w pobliżu? Na NFZ to rozumiem, ale prywatnie to powinnaś coś znaleźć szybciej.

    Zawsze chodzilam do mojej gin zarejestrowana jestem na 23 ale dzisiaj znalazlam jakas nieznajoma na 9 wiec to tylko tydzien, juz sie boje 🙄 mam zle doswiadczenia

  • PatiKa Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    Wiolka8912 jak tam u Ciebie? Wyjaśnia się coś?

    PatiKa długo lekarz przyjmuje 😳 niezła obsuwa.
    Pewnie nie będzie widać zarodka na USG, bo beta za mała... ale przynajmniej bedzie miał zarys tego co sie tam u Ciebie dzieje w środku, trzymam kciuki✊

    Długo przyjmuje i tak było dziś aż 3 godziny opóźnienia bo jechał do cesarki w międzyczasie. Na szczęście u mnie zarodek w macicy. Więc pozamaciczna wykluczona. Kazał znowu za 48h zrobić betę i zadzwonić w piątek. Nie był zbyt entuzjastycznie nastawiony ale mówił że dobrze że jest w macicy. W zasadzie podsumowanie tak: albo w piątek będzie cud i beta się podwoi slbo cudu nie będzie i trzeba będzie podać tabletki lub zabieg ale to się okaże w piątek. Także emocjonalnego roller coastera ciąg dalszy...

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKa wrote:
    Długo przyjmuje i tak było dziś aż 3 godziny opóźnienia bo jechał do cesarki w międzyczasie. Na szczęście u mnie zarodek w macicy. Więc pozamaciczna wykluczona. Kazał znowu za 48h zrobić betę i zadzwonić w piątek. Nie był zbyt entuzjastycznie nastawiony ale mówił że dobrze że jest w macicy. W zasadzie podsumowanie tak: albo w piątek będzie cud i beta się podwoi slbo cudu nie będzie i trzeba będzie podać tabletki lub zabieg ale to się okaże w piątek. Także emocjonalnego roller coastera ciąg dalszy...
    Czyli widzial pęcherzyk już? Bo na zarodek to pewnie za wczesnie.

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarpar wrote:
    Zawsze chodzilam do mojej gin zarejestrowana jestem na 23 ale dzisiaj znalazlam jakas nieznajoma na 9 wiec to tylko tydzien, juz sie boje 🙄 mam zle doswiadczenia
    To super ze udało Ci się się wcześniej. Bądź dobrej myśli.

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • PatiKa Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Czyli widzial pęcherzyk już? Bo na zarodek to pewnie za wczesnie.
    Przepraszam pisałam już jednym okiem dokładnie jest pecherzyk. I jest w macicy więc jutro beta I zobaczymy co dalej. Cieszę się że to nie pozamaciczna bo mam drożny tylko lewy jajowód i bałam się że tam się umiejscowiła. Lekarz mówił że jeśli będzie spadać to przyjmie mnie do siebie na oddział i poda leki a w ostateczności łyżeczkowanie. A jak będzie rosła to wizyta i wszystko mi wtedy powie. No nic mi nie zostało jak spokojne czekanie do jutra.

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKa wrote:
    Przepraszam pisałam już jednym okiem dokładnie jest pecherzyk. I jest w macicy więc jutro beta I zobaczymy co dalej. Cieszę się że to nie pozamaciczna bo mam drożny tylko lewy jajowód i bałam się że tam się umiejscowiła. Lekarz mówił że jeśli będzie spadać to przyjmie mnie do siebie na oddział i poda leki a w ostateczności łyżeczkowanie. A jak będzie rosła to wizyta i wszystko mi wtedy powie. No nic mi nie zostało jak spokojne czekanie do jutra.
    Trzymaj się. Może akurat ruszy :) Ja też czekam na rozwój wydarzeń u mnie
    Sobota będzie decydująca.

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • MMA1 Przyjaciółka
    Postów: 103 57

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie. Jestem po transferze:
    5dpt beta 15,7dpt 55, 11 dpt beta 83, 14 dpt 76 więc zaczęło spadać. Leki odstawiłam, ale czy mam po prostu czekać na okres czy udać się na usg przed?po? Jak myślicie?

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMA1 wrote:
    Cześć mam pytanie. Jestem po transferze:
    5dpt beta 15,7dpt 55, 11 dpt beta 83, 14 dpt 76 więc zaczęło spadać. Leki odstawiłam, ale czy mam po prostu czekać na okres czy udać się na usg przed?po? Jak myślicie?
    Zapytaj lekarza najlepiej.

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • PatiKa Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Trzymaj się. Może akurat ruszy :) Ja też czekam na rozwój wydarzeń u mnie
    Sobota będzie decydująca.

    Kolejna beta 181... znowu powtórka badania w poniedziałek i być może we wtorek na oddział. Lekarz nie zostawił mi nadziei że może jeszcze ruszyć. Myślę że we wtorek po kolejnym usg pada mi tabletki.
    Paprotka a jak u Ciebie?

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKa wrote:
    Kolejna beta 181... znowu powtórka badania w poniedziałek i być może we wtorek na oddział. Lekarz nie zostawił mi nadziei że może jeszcze ruszyć. Myślę że we wtorek po kolejnym usg pada mi tabletki.
    Paprotka a jak u Ciebie?
    U mnie pęcherzyk urósł, ale jest pusty, tak że puste jajo płodowe. Czekam na poronienie. Ale żeby nie przedłużać to w środę mam mieć farmakologiczną indukcję poronienia. Od początku było coś nie tak, bo mały przyrost, potem spadek, potem skoczyło, ale pęcherzyk był mały na wiek ciąży. Z jednej strony czuję ulgę że wiem wreszcie na czym stoję, ale gdzieś tam jednak do końca liczyłam na cud.

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • PatiKa Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    U mnie pęcherzyk urósł, ale jest pusty, tak że puste jajo płodowe. Czekam na poronienie. Ale żeby nie przedłużać to w środę mam mieć farmakologiczną indukcję poronienia. Od początku było coś nie tak, bo mały przyrost, potem spadek, potem skoczyło, ale pęcherzyk był mały na wiek ciąży. Z jednej strony czuję ulgę że wiem wreszcie na czym stoję, ale gdzieś tam jednak do końca liczyłam na cud.

    Paprotka u mnie bardzo podobna sytuacja. Ja czekam na poniedziałek i decyzję mojego gina. Ale już nie liczę na cud... myślę że we wtorek dostanę leki. Trzymaj się jakoś 😞 mi jest dodatkowo ciężko bo to były moje pierwsze dwie kreski, które zobaczyłam na teście.

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKa wrote:
    Paprotka u mnie bardzo podobna sytuacja. Ja czekam na poniedziałek i decyzję mojego gina. Ale już nie liczę na cud... myślę że we wtorek dostanę leki. Trzymaj się jakoś 😞 mi jest dodatkowo ciężko bo to były moje pierwsze dwie kreski, które zobaczyłam na teście.
    Rozumiem Cie bardzo. Ja tylko po in vitro raz miałam ale biochemiczna. Beta od początku nie dawała złudzeń. Naturalnie to nigdy, a ponad 5 lat próbujemy, tylko teraz a i tak puste. Chciałabym wiedzieć dlaczego sie udało bo przez tyle lat nic, no i dlaczego finalnie puste. Ale odpowiedzi niestety nie dostanę. Trzymaj się. Będziemy dalej próbować i w końcu się uda 😘

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • PatiKa Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Rozumiem Cie bardzo. Ja tylko po in vitro raz miałam ale biochemiczna. Beta od początku nie dawała złudzeń. Naturalnie to nigdy, a ponad 5 lat próbujemy, tylko teraz a i tak puste. Chciałabym wiedzieć dlaczego sie udało bo przez tyle lat nic, no i dlaczego finalnie puste. Ale odpowiedzi niestety nie dostanę. Trzymaj się. Będziemy dalej próbować i w końcu się uda 😘

    Hej Paprotka. Jak się czujesz?
    U mnie dziś beta 250 (w piątek 181) i nie wiem co z tym dalej... Gin kazał mi zrobić jeszcze w środę i przyjechać na USG. Dziś jak z nim rozmawiałam to miałam wrażenie że z kimś mnie myli. Nie chcę zmieniać lekarza bo mu ufam ale trochę mnie dziś zdenerwował albo rozczarował. Strasznie mnie to psychicznie wykańcza i jeszcze w pracy nie mam teraz lekko bo koniec roku szkolnego i mnóstwo papierkowej roboty. Nie wiem już co myśleć o tych przyrostach bety.

  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 611 616

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKa mnie to wygląda na cp... te wahania bety, trzymaj rękę na pulsie i kontroluj się, by nie przeoczyć czegoś ☹

    👩 35 👦 34 kocham mojego P. od 14lat💕

    Kwiecień 2021 - histero i hsg✅
    AMH - 0,14 ➡️0,4 ➡️0,16 ❌
    FSH 9,6➡️9,9❌

    Własne owulacje ✅
    Regularne cykle ✅
    Kariotypy ✅
    gen FMR1 ✅
    HOMA ✅
    Krzywe Igła✅
    KIR bx (brak 1ds)✅
    Niedobór białka S 46%❌
    CD-138 4/10‼➡️po antybiotykoterapii
    NK - OK (1% poza normą)
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022(pISCI, fertile chip, msome)
    ➡️8 pobranych, 3 dojrzałe, 2 zapłodnione, brak ❄
    ➡️10.03.22 ET blastka 4AB🍀
    ➡️6dpt❌😥

    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo

    2. InVitro 07.2022(j.w.)
    ovulastan, gonapeptyl, menopur 300, miovelia nac, Q10, orgalutran, ovitrelle
    ➡️5 pobranych, 5 dojrzałych, 5 zapłonionych, mamy ❄❄❄❄🤩
    ➡️24.10.22 KET 4AB (AH, atosiban, encorton, estrofem, neoparin, cyclogest, besins) ❌😭

    Suple: Ferti Powder, Estabiom mama, C 1000, D3 2000, Pregna start, Q10, Stymen 50, Mg, Ashwaganda, E 370, melatonina 3mg

    Obecnie ➡️ obraza na wszystko
  • PatiKa Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    PatiKa mnie to wygląda na cp... te wahania bety, trzymaj rękę na pulsie i kontroluj się, by nie przeoczyć czegoś ☹
    Nie no w środę 1 czerwca gin od razu po włożeniu głowicy usg powiedział że jest w macicy więc cp wykluczona. Może to puste jajo? Nie wiem zwłaszcza że to moja pierwsza ciąża... jadę do niego jutro. Nic mnie nie boli czasami poczuje się jakbym miała dostać okres ale to zaraz mija. Czy tutaj można dołączyć zdjęcie usg?

  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 611 616

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKa jak się u Ciebie rozwiazala sprawa? Mnie w końcu beta prawie się wyzerowala, we środę w zwszlym tygodniu miała 1,5 😊

    👩 35 👦 34 kocham mojego P. od 14lat💕

    Kwiecień 2021 - histero i hsg✅
    AMH - 0,14 ➡️0,4 ➡️0,16 ❌
    FSH 9,6➡️9,9❌

    Własne owulacje ✅
    Regularne cykle ✅
    Kariotypy ✅
    gen FMR1 ✅
    HOMA ✅
    Krzywe Igła✅
    KIR bx (brak 1ds)✅
    Niedobór białka S 46%❌
    CD-138 4/10‼➡️po antybiotykoterapii
    NK - OK (1% poza normą)
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022(pISCI, fertile chip, msome)
    ➡️8 pobranych, 3 dojrzałe, 2 zapłodnione, brak ❄
    ➡️10.03.22 ET blastka 4AB🍀
    ➡️6dpt❌😥

    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo

    2. InVitro 07.2022(j.w.)
    ovulastan, gonapeptyl, menopur 300, miovelia nac, Q10, orgalutran, ovitrelle
    ➡️5 pobranych, 5 dojrzałych, 5 zapłonionych, mamy ❄❄❄❄🤩
    ➡️24.10.22 KET 4AB (AH, atosiban, encorton, estrofem, neoparin, cyclogest, besins) ❌😭

    Suple: Ferti Powder, Estabiom mama, C 1000, D3 2000, Pregna start, Q10, Stymen 50, Mg, Ashwaganda, E 370, melatonina 3mg

    Obecnie ➡️ obraza na wszystko
  • PatiKa Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    PatiKa jak się u Ciebie rozwiazala sprawa? Mnie w końcu beta prawie się wyzerowala, we środę w zwszlym tygodniu miała 1,5 😊

    Hej. Pisałam do Ciebie na priv.
    Generalnie beta urosla mi do 334 a po 48h spadła do 184 a po kolejnych 3 dniach (weekend) spadła do 178.... Sobota i niedziela plamienie a od wczoraj mocniej krwawie i odczuwam bóle. Jutro znowu beta I mam dzwonić do gina.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jest to moja 5 ciąża (3 poronienia i 1 cb) czy miała któraś z Was dobre rokowania przy niskimi wzroście bHcg?
    21.12 - 118,80
    23.12 - 179,20
    27.12 - 260,00
    Dodam, że jestem obstawiona lekami: encorton, clexane, acard, luteina, euthyrox, glucophage xr (+ovarin, prenatal uno, folian 400, witamina b12-metylowana)
    Lekarz kazał dalej przyjmować leki i w piątek powtórzyć bHcg.
    Ja już zaczynam świrować. Czy któraś może miała podobnie z Was i skończyło się dobrze?

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to wyniki robione w jednym labie i nie doszło do pomyłki, to niestety szanse są znikome. Bardzo mi przykro :(

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ