Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3452 6298

    Wysłany: 12 marca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Mati01 trzymam mocno kciuki za transfer ❤️

    Yecikowa a sprawdzałaś czy beta jest wyzerowana? :) moja pierwsza owulacja po poronieniu skończyła się LUFem, ale ja miałam jeszcze długo dodatnia betę.

    A ja dopóki miałam dodatnia betę to organizm próbował chyba podchodzić do owulacji (pojawiał się śluz, kłucie w jajnikach), a testy owulacyjne negatywne. Jak beta była już bardzo nisko (cień cienia na testach) to wtedy od razu zaskoczyło i była owu.


    Dziewczyny, zrobiłam dziś homocysteinę - 8 umol/l .
    To chyba ok? 🧐

    yecikowa lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • 19Maggie94 Znajoma
    Postów: 28 75

    Wysłany: 12 marca, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Mamy to 🥹😭 zarodek 6.4mm, serduszko bije 120ud/min. Jest mały krwiaczek pod kosmówką, ale ponoć nie powinien dawać żadnych objawów, jednak z tego względu dorzucamy dodatkowy progesteron.
    Dostałam nawet kartę ciąży i skierowanie na prenatalne 😭 kolejna wizyta 26.03 📆

    Ależ cudowne wieści❤️

    preg.png
  • 19Maggie94 Znajoma
    Postów: 28 75

    Wysłany: 12 marca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nina ekstra, że wszystko dobrze

    @cerva trzymam kciuki, żebyś ujrzała niedlugo 2 kreski

    @Mati01 trzymam kciuki za transfer

    Ninia, Mati01 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 12 marca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mati daj znać koniecznie jak będziesz znala datę, zrobimy tu klub trzymających kciuki 🥰
    @Cerva to bardzo ładny wynik 😊
    A propos zerowania się bety, u mnie teraz spada w jakimś ekspresowym tempie, badałam wczoraj tydzień po poronieniu i tylko 34. Może niedługo i ja się doczekam owulacji i będę mogła zrobić na spokojnie biopsję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 17:50

    Cerva, Daisy1, yecikowa, kleopatr4, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • 19Maggie94 Znajoma
    Postów: 28 75

    Wysłany: 12 marca, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie blade dwie kreski, ale pisząc to czuję mega strach

    Cerva, Daisy1, Ninia, yecikowa, Laurelli, Mysa1111, Iskierka ✨, Mati01, Claramente, emciak, Olcykowa, Wixa🌸, Jusia92, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    preg.png
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 102 196

    Wysłany: 12 marca, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Mati01 trzymam mocno kciuki za transfer ❤️

    Yecikowa a sprawdzałaś czy beta jest wyzerowana? :) moja pierwsza owulacja po poronieniu skończyła się LUFem, ale ja miałam jeszcze długo dodatnia betę.

    Badania z krwi nie robiłam.
    Kilka dni po poronieniu zrobiłam tylko test w domu i był bialutki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 19:34

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 12 marca, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Biochemiczka i Nina gratulacje ❤️

    Ja dziś po pierwszym podglądzie, 9 dc, endometrium już ładne bo 9 mm, a pęcherzyk dominujący prawie 13 mm, także Chyab pod koniec przyszłego tygodnia transfer
    @Mati01 super wieści 🤍 daj znać kiedy trzymać kciuki za transfer😊🤞☘️

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 12 marca, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva ✨ trzymam kciuki🍀
    O tak świetny pomysł zrobić kółko trzymających kciuki ☀️☀️☀️

    Mati01 🤩 czekamy na wieści kiedy dokładnie transfer 🍀✨✨🤩🤩🤩

    Mati01 lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 12 marca, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Maggie94 wrote:
    U mnie blade dwie kreski, ale pisząc to czuję mega strach
    Oh wow, złoty strzał 😊 Mocno kibicuję! Ale rozumiem też ten strach 🫂 Pójdziesz jutro sprawdzić betę? ☘️🤞

    Cień lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Mysa1111 Koleżanka
    Postów: 51 138

    Wysłany: 12 marca, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyszłam tylko poinformować, że koniec z inseminacjami - wszystkie znaki na niebie mówią, ze potrzebuje odpoczynku( od dwóch dni moja pani doktor ma jakieś zabiegi i nie mogłam się z nia skontaktować, w sobote nie ma jej w klinice ) a okres tuz za rogiem wiec niestety trzeba odpuścić... jesli chodzi o sytuacje z invitro w Rzeszowskim parensie jest lipa, bo przed nami jest jakieś 300os wiec nasze czekanie moze potrwać do konca roku..

    Szkoda mi straconych cykli, ale chyba przymusowy odpoczynek... nie wierze w cuda i naturalne poczęcie, ale niech sie dzieje wola nieba teraz 🥹🥹
    kibicuje Wam mocno dziewczynki ! ❣️❣️

    👩30l
    PCOS,insulinoopornośc, niedoczynność tarczycy, podwyższona prolaktyna
    🧑33l
    obniżone parametry nasienia
    Starania od 2021

    1 IUI ❌️ 2 IUI ✅️ ❤️
    23.09 II kreski
    11dpo - 22, 13dpo - 76, 16dpo - 477, 20dpo - 3041, 18.11 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie (8t/11t)💔
    3 IUI ❌️

    Czekamy na kwalifikację do In Vitro
    4.04 naturalny cud 🥹
    7.04 beta 52
    9.04 beta 164
    30.04 serduszko 😍
    18.05 plamienia wizyta -> cyclogest, duphaston
    3.06 prenatalne, wszystko prawidłowe 🥹🥹
    8.06 6,8cm 🍋


    preg.png
  • Mysa1111 Koleżanka
    Postów: 51 138

    Wysłany: 12 marca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta moja wiadmość to tak zabrzmiała jakbym już straciła nadzieje, ale te ostatnie dwa dni takie ciężkie były... pierwszy raz przez spotkanie ze znajomą i jej dzieciątkiem zle sie czułam, po powrocie do domu wybuchłam płaczem.. czas na odpoczynek i regenerację glowy. Planuje wakacje, pójdę do fryzjera i postaram sie funkcjonowac bez sprawdzania, ktory to dzien cyklu... a reszta niech toczy sie sama 🥹🥹🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 20:45

    Cerva, 19Maggie94, Daisy1, Laurelli, Jusia92, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👩30l
    PCOS,insulinoopornośc, niedoczynność tarczycy, podwyższona prolaktyna
    🧑33l
    obniżone parametry nasienia
    Starania od 2021

    1 IUI ❌️ 2 IUI ✅️ ❤️
    23.09 II kreski
    11dpo - 22, 13dpo - 76, 16dpo - 477, 20dpo - 3041, 18.11 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie (8t/11t)💔
    3 IUI ❌️

    Czekamy na kwalifikację do In Vitro
    4.04 naturalny cud 🥹
    7.04 beta 52
    9.04 beta 164
    30.04 serduszko 😍
    18.05 plamienia wizyta -> cyclogest, duphaston
    3.06 prenatalne, wszystko prawidłowe 🥹🥹
    8.06 6,8cm 🍋


    preg.png
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 102 196

    Wysłany: 12 marca, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysa1111 wrote:
    Ta moja wiadmość to tak zabrzmiała jakbym już straciła nadzieje, ale te ostatnie dwa dni takie ciężkie były... pierwszy raz przez spotkanie ze znajomą i jej dzieciątkiem zle sie czułam, po powrocie do domu wybuchłam płaczem.. czas na odpoczynek i regenerację glowy. Planuje wakacje, pójdę do fryzjera i postaram sie funkcjonowac bez sprawdzania, ktory to dzien cyklu... a reszta niech toczy sie sama 🥹🥹🥹

    Myślę, że takie zdjęcie ze siebie presji i chwila wytchnienia też są potrzebne.
    Zadbaj o siebie, oczyść głowę i tak jak mówisz, niech reszta toczy się sama.
    Znam kilka przypadków, gdzie właśnie wtedy działy się cuda ;)

    Mysa1111 lubi tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 12 marca, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Mati daj znać koniecznie jak będziesz znala datę, zrobimy tu klub trzymających kciuki 🥰
    @Cerva to bardzo ładny wynik 😊
    A propos zerowania się bety, u mnie teraz spada w jakimś ekspresowym tempie, badałam wczoraj tydzień po poronieniu i tylko 34. Może niedługo i ja się doczekam owulacji i będę mogła zrobić na spokojnie biopsję
    Jasne dam znać dziękuję 🙏🏼 😘

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 12 marca, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać dziewczyny dzięki za kciuki❤️ Chociaż trochę się stresuje bo zrobiłam dziś badanie na cytomegalię, moja klinika nie zaleca tego badania nawet dziś na wizycie zapytałam moją doktor czy robić a ona że nie, a wiem że wiele klinik ma to w obowiązku tak więc zrobiłam na własną rękę… i się boję że coś wyjdzie nie tak 🙈

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3452 6298

    Wysłany: 12 marca, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Mati czekamy na info. ✊

    🌿Mysa zaopiekuj się sobą, czasem takie wytchnienie jest naprawdę potrzebne.

    🌿Maggie trzymamy mocno kciuki!

    Uff, mi trochę kamień spadł z serca z tą Homocysteina, bo byłam przekonana, że zobaczę jakoś mega dużą wartość. Robiłam jeszcze ferrytyne i tu tak jak się spodziewałam niziutko (16) więc włączę sobie żelazo i laktoferyne. Ogólnie jem mało mięsa więc to pewnie przez to. Ale tym się nie martwię jakoś bardzo, bo w pierwszej ciąży jak mi ginekolog zlecił to miałam ok. 18 i nic z tym nie robiliśmy, a cała ciąża wyniki książkowe, żadnej anemii, hemoglobina piękna. Takze jak trochę teraz ja podrasuję to myślę że będzie ok.

    Coraz bardziej jakoś wierzę, że to co się wydarzyło to był przypadek losowy i teraz jeśli się uda to już będzie dobrze. 🥺

    yecikowa, Daisy1, Ninia, Claramente, Mysa1111, _Dysia_, Biochemiczka, Iskierka ✨, kleopatr4, Paola2604, Laurelli, Jusia92, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 12 marca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, chwilkę nie zaglądałam na forum i ile się wydarzyło! 🥹

    Biochemiczka – niesamowicie się cieszę! Niech się pięknie rozwija i rośnie zdrowo, czekamy na kolejne dobre wieści 26. 🙌🏻 Krwiakiem się nie przejmujemy, skoro lekarze mówią, że będzie dobrze. Tylko oszczędzaj się, kochana - chuchaj i dmuchaj na siebie ❤️

    mq1991 – super, że kolejna wizyta lepsza i że łapiecie dobry vibe. Świetnie, że robisz to dla siebie i poświęciłaś czas na poszukanie psychologa 💝

    Ninia – fantastyczne newsy! Bardzo się cieszę 🥹 Też pewnie byłabym tak zakręcona z emocji, że coś bym przegapiła 😅 Ale nieważne - najważniejsze, że wszystko dobrze! Trzymam mocno kciuki za panoramę i prenatalne 🤞

    cerva – Nowe otwarcie i nowy początek 🌱 Wysyłam dużo wiary i pozytywnej energii na ten pierwszy cykl starań ✨ Będzie dobrze 💪🏻

    Mati01 – trzymam bardzo mocno kciuki za transfer 🤞🤍

    19Maggie94 – super wieści! Jesteśmy z Tobą i wspieramy 🤍

    Mysa – tulę Cię bardzo mocno 🫂 Ja też bardzo ciężko znoszę spotkania z koleżankami, które mają dzieci, i rozmowy na te tematy. To jest naprawdę trudne pole minowe... Choć wiem, że mają dobre intencje, to czasem coś rzucone mimochodem potrafi zaboleć bardziej, niż pomóc. To trudna sytuacja... Dla mnie to forum jest ogromną ulgą właśnie dlatego, że chyba nikt nie potrafi zrozumieć bólu po poronieniu tak jak dziewczyny, które same przez to przeszły. Zadbaj o siebie, kochana. Ja bardzo mocno trzymam teraz kciuki za Ciebie - za Twoją regenerację fizyczną i psychiczną ❤️🌿

    Mysa1111, Biochemiczka, Mati01, Laurelli, Mq1991, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1538

    Wysłany: 13 marca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczko🤞🏼raduj się bo jest czym, wspaniałe!
    19Maggie94 wrote:
    U mnie blade dwie kreski, ale pisząc to czuję mega strach
    Trzymam kciuki, kolejne szczęście odhaczone🥹

    Mysa1111, odpoczynek ci się przyda. Forum choć daje dużo wsparcia niektórym może odwrotnie napędzić natłoku myśli. A cuda… zdarzają się coś o tym wiem💛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca, 08:12

    Mysa1111, Biochemiczka, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1420 1549

    Wysłany: 13 marca, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Dam znać dziewczyny dzięki za kciuki❤️ Chociaż trochę się stresuje bo zrobiłam dziś badanie na cytomegalię, moja klinika nie zaleca tego badania nawet dziś na wizycie zapytałam moją doktor czy robić a ona że nie, a wiem że wiele klinik ma to w obowiązku tak więc zrobiłam na własną rękę… i się boję że coś wyjdzie nie tak 🙈


    Będzie dobrze.
    Chociaż ja też trochę boję się tej cytomegalii. Mój mąż chorował na nią zaraz po przeszczepie i ciągnęło się to za nim przez kilka miesięcy. Dlatego mam jakąś lekką nerwówkę związaną z tą chorobą i każdym kolejnym badaniem.
    Na szczęście moje kontrolne wyniki i męża są w porządku.
    Ale stres w oczekiwaniu na wynik zawsze jest, więc doskonale Cię rozumiem.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1538

    Wysłany: 13 marca, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 10 tydzień, ale czuję na karku zawieszenie. Jestem zdystansowana na codzień. Zabraniam snuć planów o porodzie, dotykać brzucha, myślę ciągle czy nie odwołać kolejnej wizyty (prenatalnych), lęk trochę mną zawładnął.
    Teoretycznie problemów nie miałam, ale ta strata przyniosła lekcje pokory. Nie wiem czy odrobina radości nie przyniesie zawodu nazajutrz. Myślę że odsapnę po 22 tygodniu tak jak w pierwszej ciąży. Te statystyki dają nadzieję, że w razie uda się podtrzymać okruszka.
    Boję się że jak podje po świętach na zwolenienie, kadry dostaną informację o kodzie to że nagle coś się wydarzy a odwrotu nie będzie, pójdę „z torbami”. Niby wiem że poradzimy sobie, ale w całej wdzięczności za to że noszę dziecko w sobie, że mam już po tej stronie maleństwo, że idzie wiosna… czuję jakąś ponurą aurę. Boję się też że przyciągnę coś złego. Myślę duzo o poronieniu szwagierki, śniło mi się to ostatnia była w 8tc, a serduszko zatrzymało się w 6. To dalej niż ja, ale i tak każda wizyta w toalecie… wiecie jak jest. Kto jak nie wy😔

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 13 marca, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Będzie dobrze.
    Chociaż ja też trochę boję się tej cytomegalii. Mój mąż chorował na nią zaraz po przeszczepie i ciągnęło się to za nim przez kilka miesięcy. Dlatego mam jakąś lekką nerwówkę związaną z tą chorobą i każdym kolejnym badaniem.
    Na szczęście moje kontrolne wyniki i męża są w porządku.
    Ale stres w oczekiwaniu na wynik zawsze jest, więc doskonale Cię rozumiem.
    A robisz zawsze w zwykłym labie czy przyszpitalnym?

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ