Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Milunia Autorytet
    Postów: 587 489

    Wysłany: 18 marca, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    Przepraszam, że tak jak dzik w szyszki, ale gdyby opryszczka byla powodem poronienia, to nie miałabym nigdy dziecka. Mam ją co chwilę. W samej tej ciąży juz 4 raz. Pytanie czy ją leczysz, czy dajesz jej hulać?

    Mam zrytą głowę bo w szpitalu przy poronieniu powiedzieli mi, że mogła być jedną z przyczyn lub ZUM który też miałam mniej więcej w czasie implantacji. Ogólnie od zawsze miałam opryszczkę, w przeszłości czyt. Gimnazjum czy liceum były zdecydowanie większe.

    Ogólnie je leczę, heviran w tabletkach, kremy, plasterki. Teraz nie wiem czy można tabletki bo w ulotce jest napisane żeby nie stosować jeśli są podejrzenia ciąży 🤷🏻‍♀️ Aktualnie na szczęście jest malutka.

    Ninia lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Milunia Autorytet
    Postów: 587 489

    Wysłany: 18 marca, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Dziękuję że pytasz 🥰 jestem po prenatalnym USG. Wszystko dobrze ☀️
    Ale mała nie chciała się za bardzo pokazywać 🙈
    Ale słodkie takie stópki i słuchaliśmy serduszko 🩷
    Ale z tego całego zaoferowania nie wiem ile ma 🤣 na zdj nie widzę pomiarów ale mąż mówi że widział chyba 7 cm niecałe 🙈

    Z ciekawostek położna powiedziała że nipt będzie od maja w Islandii prawdopodobnie standardem u ciężarnych bez opłat.

    Super wiadomości. Gratuluję i trzymam kciuki aż do rozwiązania 🥹🤞🏻

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 18 marca, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Mam zrytą głowę bo w szpitalu przy poronieniu powiedzieli mi, że mogła być jedną z przyczyn lub ZUM który też miałam mniej więcej w czasie implantacji. Ogólnie od zawsze miałam opryszczkę, w przeszłości czyt. Gimnazjum czy liceum były zdecydowanie większe.

    Ogólnie je leczę, heviran w tabletkach, kremy, plasterki. Teraz nie wiem czy można tabletki bo w ulotce jest napisane żeby nie stosować jeśli są podejrzenia ciąży 🤷🏻‍♀️ Aktualnie na szczęście jest malutka.

    Jak najbardziej bierz tabletki! Obciążenie dla organizmu na walkę z oprycha jest ogromne, trzeba go wspomóc.
    Moj lekarz powiedzial, ze gdyby lek na opryszczkę powodował poronienie to.... część kobiet by tego bardzo często używała i świat by tego nie zostawił bez echa. Ja stosuje jak ylko czuję, że zaczyna wychodzić - startowała w sobotę i dzisiaj juz strupki. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby mimo nieprzyjemności oprycha okazała się pozytywnym omenem 😇🍀

    Milunia lubi tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 18 marca, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Claramente trzymam kciuki za jutro, szacun, że tak szybko wszystko ogarnęłaś 😁 jak mogę podpytać, to skąd fruniesz ? Bo chyba nie widziałam, jeśli pisałaś ?

    @Laurelli gratulacje, cudowne wieści ❤️

    Ja już wyczilowałam, okres jest coraz słabszy i nie utrudnia mi życia, ale za to od tygodnia męczę się z potwornym bólem głowy 🤯 no nic, poprawiam koronę i jak tylko skończę @, to zaczynamy starania od nowa 🤭 w końcu będzie pięknie ☀️

    Daisy1, Laurelli, yecikowa, Cerva, Jusia92, Claramente lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 18 marca, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    @Claramente idziesz jak burza 😊 Cieszę się, że udało się w tak krótkim czasie wszystko ogarnąć. Mnie też czeka znieczulenie miejscowe, więc mam nadzieję, że nie będzie bolało 😅 Z tymi odczuciami po, to myślę, że pewnie to też zależy czy lekarz coś znajdzie w trakcie i będzie usuwał, np polipy. Trzymam kciuki, oby u Ciebie była to tylko formalność ☘️

    @Laurelli, powodzenia dzisiaj! ☘️🤞 daj znać jak maluszek 🥰

    Ojej Daisy umknęła mi wiadomość że tak rano już pisałaś 🥰
    Przepraszam ✨☀️

    I oczywiście dziękuję każdej z Was za troskę i przyjemne odbiory moich aktualności ciążowych 🌸

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca, 23:14

    Cień lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 969 1271

    Wysłany: 19 marca, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Mam zrytą głowę bo w szpitalu przy poronieniu powiedzieli mi, że mogła być jedną z przyczyn lub ZUM który też miałam mniej więcej w czasie implantacji. Ogólnie od zawsze miałam opryszczkę, w przeszłości czyt. Gimnazjum czy liceum były zdecydowanie większe.

    Ogólnie je leczę, heviran w tabletkach, kremy, plasterki. Teraz nie wiem czy można tabletki bo w ulotce jest napisane żeby nie stosować jeśli są podejrzenia ciąży 🤷🏻‍♀️ Aktualnie na szczęście jest malutka.

    Ja też brałam heviran w ciąży bo miałam opryszczkę na wargach sromowych (powtórna infekcja wirusem opryszczki typu 1 czyli tzw. "zimno" tylko w mniej typowym miejscu). Ja też mam opryszczkę kilka razy do roku i to właśnie w miejscu intymnym, pierwsza pojawiła mi się jak przygotowywałam się do do mega trudnego egzaminu i byłam wrakiem człowieka i od tamtej pory tak sobie nawraca 2-3 razy w roku, co najlepsze nigdy nie miałam jej na ustach. Powiem tak mój gin prowadzący się nie przejął grypą na początku ciąży, wtedy jest "wszystko albo nic". Nie mamy wpływu na takie infekcje więc lepiej się nie zamartwiać na zapas.

    Milunia lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 969 1271

    Wysłany: 19 marca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    Jak najbardziej bierz tabletki! Obciążenie dla organizmu na walkę z oprycha jest ogromne, trzeba go wspomóc.
    Moj lekarz powiedzial, ze gdyby lek na opryszczkę powodował poronienie to.... część kobiet by tego bardzo często używała i świat by tego nie zostawił bez echa. Ja stosuje jak ylko czuję, że zaczyna wychodzić - startowała w sobotę i dzisiaj juz strupki. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby mimo nieprzyjemności oprycha okazała się pozytywnym omenem 😇🍀

    Fox mój mąż miał tak jak ty opryszczkę co chwilkę, dosłownie raz w miesiącu, od 3 lat już nawet przestała mu się robić na ustach tylko atakuje okolice pępka albo pośladek, wystarczy, że ma chwilowe osłabienie organizmu albo pójdzie na basen i nie zmieni od razu kąpielówek na suche. Lekarze nie są tym przejęci, natomiast z 2 lata temu spróbowaliśmy kuracji Neosine (ma kilka zamienników). Przez 10 dni bierze 3 tabletki dziennie co około 4-5 msc i ataki opryszczki się bardzo zmniejszyły, teraz ma "tylko" 3-4 razy w roku i często wystarczy, że posmaruje maścią z acykolwirem w miejscu gdzie widzi, że zaczyna się robić opryszczka i od razu mu się robi strupek.

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Milunia Autorytet
    Postów: 587 489

    Wysłany: 19 marca, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    Jak najbardziej bierz tabletki! Obciążenie dla organizmu na walkę z oprycha jest ogromne, trzeba go wspomóc.
    Moj lekarz powiedzial, ze gdyby lek na opryszczkę powodował poronienie to.... część kobiet by tego bardzo często używała i świat by tego nie zostawił bez echa. Ja stosuje jak ylko czuję, że zaczyna wychodzić - startowała w sobotę i dzisiaj juz strupki. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby mimo nieprzyjemności oprycha okazała się pozytywnym omenem 😇🍀

    No w sumie lekarz sensownie powiedział. Dziękuję za kciuki 🥹

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 102 196

    Wysłany: 19 marca, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny

    ja chciałam sprawdzić, czy w tym cyklu miałam owulacje i zrobiłam dziś(22dc) badania progesteronu z krwi. Wynik wyszedł 15,91ng/ml. Czyli wynika, ze ta owulacja była, tylko nie wyłapałam jej testami ?
    Czy widzicie to inaczej.

    Jedna z Was pisała tez, zeby sprawdzić, czy po poronieniu beta sie wyzerowala - w wynikach mam zapis <2,30mlU/ml.
    Czy to jest juz wartość ok, czy rzeczywiście wyzerowane polega na zejście do wartości ok 0?

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 19 marca, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yecikowa wrote:
    Hej, dziewczyny

    ja chciałam sprawdzić, czy w tym cyklu miałam owulacje i zrobiłam dziś(22dc) badania progesteronu z krwi. Wynik wyszedł 15,91ng/ml. Czyli wynika, ze ta owulacja była, tylko nie wyłapałam jej testami ?
    Czy widzicie to inaczej.

    Jedna z Was pisała tez, zeby sprawdzić, czy po poronieniu beta sie wyzerowala - w wynikach mam zapis <2,30mlU/ml.
    Czy to jest juz wartość ok, czy rzeczywiście wyzerowane polega na zejście do wartości ok 0?
    Tak, to bardzo ładny progesteron i świadczy o tym, że owulka juz była.
    A jak masz wynik bety <2,3 to też oznacza że się już wyzerowala 😉

    yecikowa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 19 marca, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po owulacjach kiedy testowania możemy się spodziewać?
    Jestem ciekawa jak u Was ✨ trzymam mocccno kciuki i nie puszczam 🍀

    Olcykowa, Mq1991, Cień lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 19 marca, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Fox mój mąż miał tak jak ty opryszczkę co chwilkę, dosłownie raz w miesiącu, od 3 lat już nawet przestała mu się robić na ustach tylko atakuje okolice pępka albo pośladek, wystarczy, że ma chwilowe osłabienie organizmu albo pójdzie na basen i nie zmieni od razu kąpielówek na suche. Lekarze nie są tym przejęci, natomiast z 2 lata temu spróbowaliśmy kuracji Neosine (ma kilka zamienników). Przez 10 dni bierze 3 tabletki dziennie co około 4-5 msc i ataki opryszczki się bardzo zmniejszyły, teraz ma "tylko" 3-4 razy w roku i często wystarczy, że posmaruje maścią z acykolwirem w miejscu gdzie widzi, że zaczyna się robić opryszczka i od razu mu się robi strupek.

    Potwierdzam. Groprinosin, Neosine działają również przeciwko opryszczce 🙂 tak jest napisane w ulotce

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 19 marca, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Dziewczyny po owulacjach kiedy testowania możemy się spodziewać?
    Jestem ciekawa jak u Was ✨ trzymam mocccno kciuki i nie puszczam 🍀

    Ja najwcześniej 28.03 (12 dpo) i standardowo jak będzie biel to odstawiam leki. Już się nie bawię w testowanie od 9/10 dpo, bo szkoda testów i stresów 🙂

    Wgl wczoraj kupiłam kolejny bilet na koncert, tym razem w lipcu 🙂 Nie chce rezygnować z okazji, które mogą się nie powtórzyć 🙂

    yecikowa, Mq1991, Biochemiczka, _Dysia_, Daisy1, Laurelli, Iskierka ✨, Jusia92, Claramente lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 102 196

    Wysłany: 19 marca, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Tak, to bardzo ładny progesteron i świadczy o tym, że owulka juz była.
    A jak masz wynik bety <2,3 to też oznacza że się już wyzerowala 😉

    Dzieki za potwierdzenie 😊
    To chociaż wiem, że tutaj jest ok.
    No i że w tym cyklu raczej nic z tego nie będzie 😅
    No nic, działamy dalej ;)

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 19 marca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Olcykowa na jaki koncert się wybierasz? 😉
    @yecikowa te testy są czasem do 🍑 🫣 może lepiej mierzyć temperaturę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 13:44

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 102 196

    Wysłany: 19 marca, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @yecikowa te testy są czasem do 🍑 🫣 może lepiej mierzyć temperaturę?

    Tak pewnie zrobię, do tej pory testy działały, więc się na nich opierałam. Ale najwidoczniej czas spróbować z czymś innym :)

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 19 marca, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Dziewczyny po owulacjach kiedy testowania możemy się spodziewać?
    Jestem ciekawa jak u Was ✨ trzymam mocccno kciuki i nie puszczam 🍀
    U mnie niestety nie zaskoczyło 😔 testuję od kilku dni ale test biały jak śnieg. Non stop miałam pobolewanie w dole okresowe, az myślałam, że coś się z tego wykluje. Już niech ten okres przychodzi 😏

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Kata3333 Przyjaciółka
    Postów: 143 41

    Wysłany: 19 marca, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam test w sobotę- negatyw i czuję że zaraz dostanę okresu. Jest mi tak smutno że to kolejny cykl w którym nie pykło.

    👧35 🧑35
    Starania styczeń 2024
    💔5/6tydzień poronienie samoistne sierpień 2024
    💔8tydzień indukcja+łyżeczkowanie czerwiec 2025

    Histeroskopia polipa, hsg - drożne kwiecień 2025
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 19 marca, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa to trzymamy kciuki, na jaki koncert się wybierasz?

    Daisy1 przykro mi i przytulam. Najsmutniejsza z możliwych rzeczy, masz nadzieję a zostaje rozczarowanie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 16:45

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 406 931

    Wysłany: 19 marca, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    U mnie niestety nie zaskoczyło 😔 testuję od kilku dni ale test biały jak śnieg. Non stop miałam pobolewanie w dole okresowe, az myślałam, że coś się z tego wykluje. Już niech ten okres przychodzi 😏

    🫂 miejmy nadzieję, że kwiecień będzie dla nas miesiącem wysypu ⏸️
    Kata 🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 16:03

    Daisy1, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ