Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 20 marca, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę Was podczytuję, ale jestem zaaferowana moim transferem więc mniej się udzielam.
    Przykro mi dziewczyny za biele.. i przykro, że dołączyły do nas nowe osoby... :(

    Ja jutro o 8 mam transfer <3 prośba o kciukasy :*

    Olcykowa, Mq1991, ABK, nadzieja09, Paola2604, Cień, Cerva, Ninia, Daisy1, yecikowa, Biochemiczka, _Dysia_, Laurelli, Milunia, Iskierka ✨, Mysa1111, 19Maggie94, Jusia92, Claramente, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 378 474

    Wysłany: 20 marca, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Ponoć felia jest bardziej dokładna i szybciej jest

    masz na myśli ten o którym pisałam? Tak też doczytałam że jest dokładniejszy i biorę go pod uwagę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 14:41

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Cień Autorytet
    Postów: 1421 1549

    Wysłany: 20 marca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Trochę Was podczytuję, ale jestem zaaferowana moim transferem więc mniej się udzielam.
    Przykro mi dziewczyny za biele.. i przykro, że dołączyły do nas nowe osoby... :(

    Ja jutro o 8 mam transfer <3 prośba o kciukasy :*


    Ja już od dziś trzymam kciuki.
    Powodzenia.
    Niech to będzie szczęśliwy pierwszy dzień wiosny.

    Mati01, Laurelli lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1460

    Wysłany: 20 marca, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Ja jutro o 8 mam transfer <3 prośba o kciukasy :*
    @Mati01, powodzenia! ☘️ Kciuki rozgrzane do czerwoności🤞🤞🤞🤞Jak ogólnie się czujesz i znosisz to nowe kombo lekowe?

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • ABK Autorytet
    Postów: 6402 4534

    Wysłany: 20 marca, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola2604 wrote:
    ABK wrote:
    Ponoć felia jest bardziej dokładna i szybciej jest

    masz na myśli ten o którym pisałam? Tak też doczytałam że jest dokładniejszy i biorę go pod uwagę.

    Tak, ja sama jak już bety wyszły pozytywne z racji wieku, chciałam robić własne FeliaTest.
    Miałam niespełna 37 lat jak komórki były pobierane i zapładnianie.
    Jeśli teraz podejdę do kolejnej procedury to zdecyduje się na pgt-a z racji wieku, chyba że będzie wchodził w grę świeży transfer

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 102 196

    Wysłany: 20 marca, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Trochę Was podczytuję, ale jestem zaaferowana moim transferem więc mniej się udzielam.
    Przykro mi dziewczyny za biele.. i przykro, że dołączyły do nas nowe osoby... :(

    Ja jutro o 8 mam transfer <3 prośba o kciukasy :*

    Kciuki mocno zaciśnięte 🤞

    Mati01 lubi tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 20 marca, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    @Mati01, powodzenia! ☘️ Kciuki rozgrzane do czerwoności🤞🤞🤞🤞Jak ogólnie się czujesz i znosisz to nowe kombo lekowe?
    Dzięki dziewczyny
    Kochane jesteście ❤️ ogólnie jak dostałam
    Te zalecenia to była mocno w szoku ze tak dużo tego ale nawet na razie tego nie czuję
    Fizycznie, nawet już się wprawiłam w robienie zastrzyków bez siniaków,
    Chyba najbardziej irytująca jest luteina podjęzyk. Ale wczoraj miałam myśli że czemu miałoby sie udać 😓 dziś jestem podekscytowana i uroniłam
    Łezkę jak embriolog podała mi godzien transferu 🥹 także ekscytacja miesza się z wątpliwościami.

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 20 marca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Trochę Was podczytuję, ale jestem zaaferowana moim transferem więc mniej się udzielam.
    Przykro mi dziewczyny za biele.. i przykro, że dołączyły do nas nowe osoby... :(

    Ja jutro o 8 mam transfer <3 prośba o kciukasy :*
    Mati kciuki mocno zacisniete! Niech się Kropeczek jutro mocno wgryza ✊️✊️

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3452 6298

    Wysłany: 20 marca, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Mati01 jesteśmy z Tobą myślami jutro 🥰❤️

    Mati01 lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 406 931

    Wysłany: 20 marca, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌈ABK, justyna 🫂🫂

    🌈Mati kciuki zaciśnięte 🤞 jako, że tutaj ciąże pojawiają się grupami to mam nadzieję, że będziesz tą która zapoczątkuje wysyp kresek 😁

    Daisy1, Cerva, Mq1991, Paola2604, Mati01, Olcykowa, yecikowa lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1421 1549

    Wysłany: 20 marca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś zirytowała jedna „koleżanka” z pracy.
    Moje niepowodzenia ciążowe upatruje w tym, że za bardzo mi zależy.
    No i że powinnam wziąć rok bezpłatnego urlopu, żeby odpocząć od pracy.
    No świetna rada — zostać na rok bez pensji.
    Po takim roku to ja nie miałabym po co wracać.
    Uwielbiam takie „dobre rady” od osób, które nie mają pojęcia o niepłodności, IVF i poronieniach.
    Dobrze, że już weekend.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1421 1549

    Wysłany: 20 marca, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ABK

    Przykro mi z powodu Twojej sytuacji.
    Przytulam 🫂

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 20 marca, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Trochę Was podczytuję, ale jestem zaaferowana moim transferem więc mniej się udzielam.
    Przykro mi dziewczyny za biele.. i przykro, że dołączyły do nas nowe osoby... :(

    Ja jutro o 8 mam transfer <3 prośba o kciukasy :*

    Jestem tu i trzymam z całych sił 🩷🍀☀️✨🤲

    Cień, Mati01 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 20 marca, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    A mnie dziś zirytowała jedna „koleżanka” z pracy.
    Moje niepowodzenia ciążowe upatruje w tym, że za bardzo mi zależy.
    No i że powinnam wziąć rok bezpłatnego urlopu, żeby odpocząć od pracy.
    No świetna rada — zostać na rok bez pensji.
    Po takim roku to ja nie miałabym po co wracać.
    Uwielbiam takie „dobre rady” od osób, które nie mają pojęcia o niepłodności, IVF i poronieniach.
    Dobrze, że już weekend.

    Jezu, wredne babska. Niech się cmokną w dupsko.
    Przykro mi że takie rzeczy jeszcze musisz słuchać.
    Eh 🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1421 1549

    Wysłany: 20 marca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Jezu, wredne babska. Niech się cmokną w dupsko.
    Przykro mi że takie rzeczy jeszcze musisz słuchać.
    Eh 🫂


    Olałam to,ale musiałam Wam napisać.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3452 6298

    Wysłany: 20 marca, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    A mnie dziś zirytowała jedna „koleżanka” z pracy.
    Moje niepowodzenia ciążowe upatruje w tym, że za bardzo mi zależy.
    No i że powinnam wziąć rok bezpłatnego urlopu, żeby odpocząć od pracy.
    No świetna rada — zostać na rok bez pensji.
    Po takim roku to ja nie miałabym po co wracać.
    Uwielbiam takie „dobre rady” od osób, które nie mają pojęcia o niepłodności, IVF i poronieniach.
    Dobrze, że już weekend.

    Dzizas, skąd się tacy ludzie biorą. 🙄

    Cień lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 20 marca, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    A mnie dziś zirytowała jedna „koleżanka” z pracy.
    Moje niepowodzenia ciążowe upatruje w tym, że za bardzo mi zależy.
    No i że powinnam wziąć rok bezpłatnego urlopu, żeby odpocząć od pracy.
    No świetna rada — zostać na rok bez pensji.
    Po takim roku to ja nie miałabym po co wracać.
    Uwielbiam takie „dobre rady” od osób, które nie mają pojęcia o niepłodności, IVF i poronieniach.
    Dobrze, że już weekend.
    Dobrze, że Ci jeszcze nie napisala że musisz napić się wina i pojechać na wakacje, to na pewno się uda 🙄 że tez niektórzy nie potrafią siedzieć cicho 🙄

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • ABK Autorytet
    Postów: 6402 4534

    Wysłany: 20 marca, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    A mnie dziś zirytowała jedna „koleżanka” z pracy.
    Moje niepowodzenia ciążowe upatruje w tym, że za bardzo mi zależy.
    No i że powinnam wziąć rok bezpłatnego urlopu, żeby odpocząć od pracy.
    No świetna rada — zostać na rok bez pensji.
    Po takim roku to ja nie miałabym po co wracać.
    Uwielbiam takie „dobre rady” od osób, które nie mają pojęcia o niepłodności, IVF i poronieniach.
    Dobrze, że już weekend.

    Takie dobre rady niech sobie w buty wsadzi, bo jak ja słyszę to mi się nóż w kieszeni otwiera.
    Najlepiej jak to mówią ludzie że oni wyluzowali i nagle się udało tak na pewno

    Cień lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 20 marca, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati trzymam mocno kciuki za jutro!! 🍀 mam nadzieję, że Twój transfer otworzy worek dwóch kresek 😍🤞

    Cień, ja ja kocham takie złote rady 😵‍💫😵‍💫 szczególnie właśnie od osób, które nie znają tematu. Ciężko jest wyluzować i odpuścić, kiedy na czymś tak mocno zależy. No ale, nie wie ten kto nie doświadczył. Szkoda tylko, że nie pomyślą zanim cokolwiek doradzą 😕

    Cień, Mati01 lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 20 marca, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak słucham takich rzeczy co pisze Cień i widzę z waszych przykrych historii ile niepowodzeń i trudu niesie staranie się o maleństwo. To bym poprostu wstała i strzeliła z liścia takiej babie serio!
    Ja mam krótkie emocje w takich sytuacjach wrr

    Cień, Mq1991 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ