Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 30 marca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tak z innej beczki, ile czekaliście na poronienie samoistne?
    Czy wszystkie jechaliście od razu do szpitala?

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 30 marca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Przyrost prawidłowy 213,94 ❤️
    Wspaniale ❤️

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 30 marca, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Dziewczyny ja tak z innej beczki, ile czekaliście na poronienie samoistne?
    Czy wszystkie jechaliście od razu do szpitala?
    U mnie była trochę inna sytuacja- przy obu poronieniach, mialam intensywne krwawienie i zarodek się sam usunął z macicy. Za pierwszym razem pojechałam do szpitala, dostałam tabletki na oczyszczenie macicy, za drugim już nie jechałam- oczyszczałam się sama w domu. W obu przypadkach krwawiłam po poronieniu zarodka około 10 dni.
    Dodam tylko, że pomimo miałam bardzo dobrą opiekę w szpitalu, trafiłam do jednoosobowej sali, a położne były bardzo empatyczne to te dwie noce tam były dla mnie bardzo ciężkie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca, 15:59

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cień Autorytet
    Postów: 1422 1551

    Wysłany: 30 marca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Przyrost prawidłowy 213,94 ❤️


    Bardzo się cieszę, wspaniała wiadomość 🥰🥳

    Laurelli, Mati01 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 408 931

    Wysłany: 30 marca, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati gratulacje 💜 nudnej ciąży i niech kropeczek rośnie zdrowo 🥰

    Cień, Mati01 lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 311 329

    Wysłany: 30 marca, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po histeroskopii. Zrobili mi też usg i wszystko mam prawidłowo. W 2 fazie cyklu endometrium 12mm także jest ok.
    Niestety nie udało mi się porozmawiać z moją panią doktor po zabiegu, ale w wypisie nie mam zawartych żadnych informacji o nieprawidłowościach. Mam napisane tylko, że wykonano histeroskopie i pobrano wycinek do biopsji.
    Także chyba można uznać, że jeśli od Jarosz będzie zielone światło to wracamy do starań w kwietniu 🥳 na wynik biopsji będę czekać 5-6tyg także nie zamierzam już dłużej tego przekładać. Wizytę u mojej Pani doktor ginekolog mam zaplanowana na 18 maja, żeby zajść już z wynikiem biopsji. Jestem po antybiotykoterapii, plamienia po miesiączce zniknęły, biorę encorton. Wszystko co mogłam to już zrobiłam.
    Za 3 dni zaczynam nowy cykl i oby był jednocześnie początkiem 9-miesięcznej ciąży i zdrowego dzidziusia 🥺🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca, 16:43

    Daisy1, Biochemiczka, Megmery, Cerva, _Dysia_, Paola2604, Mq1991, Ninia, ms.paranoya, Jusia92, Jusia92, Jusia92, Iskierka ✨, 19Maggie94 lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 30 marca, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Ja już po histeroskopii. Zrobili mi też usg i wszystko mam prawidłowo. W 2 fazie cyklu endometrium 12mm także jest ok.
    Niestety nie udało mi się porozmawiać z moją panią doktor po zabiegu, ale w wypisie nie mam zawartych żadnych informacji o nieprawidłowościach. Mam napisane tylko, że wykonano histeroskopie i pobrano wycinek do biopsji.
    Także chyba można uznać, że jeśli od Jarosz będzie zielone światło to wracamy do starań w kwietniu 🥳 na wynik biopsji będę czekać 5-6tyg także nie zamierzam już dłużej tego przekładać. Wizytę u mojej Pani doktor ginekolog mam zaplanowana na 18 maja, żeby zajść już z wynikiem biopsji. Jestem po antybiotykoterapii, plamienia po miesiączce zniknęły, biorę encorton. Wszystko co mogłam to już zrobiłam.
    Za 3 dni zaczynam nowy cykl i oby był jednocześnie początkiem 9-miesięcznej ciąży i zdrowego dzidziusia 🥺🤞

    A jeśli wyjdzie Ci z biopsji stan zapalny?

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 180 296

    Wysłany: 30 marca, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati, cudowne wieści!!! Gratulacje i trzymam kciuki!!!

    Nadzieja, trzymam kciuki niezmiennie i bardzo kibicuję w kwietniowych staraniach!

    nadzieja09, Mati01 lubią tę wiadomość

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 311 329

    Wysłany: 30 marca, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    A jeśli wyjdzie Ci z biopsji stan zapalny?
    Ja już jestem po dwóch seriach antybiotyków, więc nie wiem co dalej jeśli stan zapalny dalej by był. Licze na to że go nie będzie, a jeśli będzie to ustalę z ginekolog 18 maja na wizycie co z tym robimy, ale już dwóch owulacji specjalnie żeby czekać na wynik nie będę poświęcać, bo mamy przerwę w staraniach od października i i tak już poszliśmy dużo do przodu z diagnostyką i jestem obstawiona lekami.
    Poza tym w moim przypadku nie do końca mogę zapanować nad wszystkim, bo mam nieprawidłowy kariotyp, a w tym przypadku prawidłowa komórka się nie trafi dopóki nie zaczniemy próbować. A jeśli chodzi o resztę rzeczy to zrobiłam już wszystko co mogłam i może się udać, a może nie. Jeśli znowu coś pójdzie nie tak to wtedy będziemy iść dalej zgodnie z dalszymi pomysłami immunolog i ginekolog. Na ten moment nie chce mieć poczucia straconego czasu i boję się że stan zapalny moze szybko wrócić 😢

    Megmery lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 102 196

    Wysłany: 30 marca, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie kilka godzin po tym, jak pisaliśmy tej słabej drugiej kresce pojawiło sie krwawienie i przyszła @. Ale tak, czy siak byłam dzis zbadać krew i sprawdzić betę, bo byłam ciekawa po tym jednym lekko pozytywnym tescie.
    Beta wyszła mi 6,14, co jest niewiele, ale no powyżej 5. Jest wyższa od tego, co mierzyłam 2 tyg temu, bo była wyzerowana. Progesteron 0,28, wiec na pewno nic sie juz tam nie dzieje, ale zastanawiam sie, czy w takim razie ten wynik bety to raczej jakiś błąd pomiarowy, cb, czy co to jeszcze mogło byc.

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 30 marca, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Przyrost prawidłowy 213,94 ❤️

    💖wspaniale kochana

    Cień, Mati01 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 30 marca, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Przyrost prawidłowy 213,94 ❤️

    Gratuluję niech rośnie dalej 😘

    Mati01 lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Aeternum Koleżanka
    Postów: 51 29

    Wysłany: 30 marca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Dziewczyny ja tak z innej beczki, ile czekaliście na poronienie samoistne?
    Czy wszystkie jechaliście od razu do szpitala?

    Z pierwszą przez 3 tygodnie ponad nie wiedziałam, że ciąża się zatrzymała i nic nie ruszyło do podania tabletek.

    Z drugą więc jechałam dzień po tym jak się dowiedziałam, że serce już nie bije. Tabletki, które średnio zadziałały i łyżeczkowanie drugiego dnia. I chyba dobrze bo na histo patologicznych miałam już jakiś naciek zapalny.

    33 👫 35

    03/2025- poronienie chybione

    02/2026- poronienie chybione
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 30 marca, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mati01 bardzo się cieszę! Gratulacje i trzymam kciuki ❤️❤️❤️

    Mati01 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 30 marca, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Dziewczyny ja tak z innej beczki, ile czekaliście na poronienie samoistne?
    Czy wszystkie jechaliście od razu do szpitala?
    Ja dowiedziałam się na wizycie w pon, że serduszko zatrzymało się w środę. Brałam progesteron 2 razy dziennie i od razu miałam go odstawić. Wróciłam do domu i nie brałam wieczornej dawki progesteronu i od razu w nocy poroniłam. Krwawiłam 7 dni, ale po 4 dniach brałam antybiotyk który przepisała mi wtedy na wizycie lekarka. Dostałam skierowanie do szpitala, ale wolałam przejść przez to w domu.

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 30 marca, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mati gratulacje ❤️ kciuki nadal zaciśnięte 🤞🤞

    @ABK ja trafiłam do szpitala z krwawieniem. Najpierw próbowali je zatrzymać i dostawałam luteinę (tylko w sumie nikt mi nie powiedział, że ma być pod język, więc po prostu ją łykałam - teraz myślę, że może gdyby nie to, to może udałoby mi się utrzymać ciążę...)
    Jak beta zaczęła spadać, to wsadzili we mnie ze dwie tony tabletek, bo nic nie chciało polecić. W końcu wypisali mnie po 3ch dniach, w sylwestra, a jak wróciłam do domu, to lało się ze mnie jak z kranu. Krwawiłam ok 2 tygodnie. Pierwszy okres dostałam niecałe 6tyg po poronieniu.

    Mati01 lubi tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 30 marca, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja09, super wieści, pięknie zadbałaś o domek dla kropka. Trzymam kciuki za wyniki i przyszły awans! 😊

    @Mati01, gratulacje, tak się cieszę 🎉🥳

    ms.paranoya, Mati01, nadzieja09 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 30 marca, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zaczytana, teraz widzę, że poroniłyśmy tego samego dnia 💔 życzę nam również razem dwóch kresek i szczęśliwego rozwiązania 💞 jak się teraz czujesz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca, 22:14

    Zaczytana29 lubi tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 30 marca, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, wracam z wynikami częściowo z marca - mój KIR to AA, czy u którejś z was był to przełomowy moment tj. brakujący puzzel?🥺

    Mati, wow, gratulacje 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca, 22:27

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 30 marca, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    @Zaczytana, teraz widzę, że poroniłyśmy tego samego dnia 💔 życzę nam również razem dwóch kresek i szczęśliwego rozwiązania 💞 jak się teraz czujesz ?
    Właśnie też to dostrzegłam... dziękuję, też mam nadzieję, że los okaże się dla nas łaskawszy 🥰
    Mam nadzieję, że już będzie dobrze. Po poronieniu dostaliśmy od razu zielone światło, bo ładnie wszystko się oczyściło, ale zdecydowałam się na zrobienie biopsji endometrium, przy tym wyszło, że pojawiła się torbiel, musiałam brać leki. Wynik biopsji pokazał stan zapalny, właśnie tydzień temu skończyłam antybiotyk, kończę okres i liczę, że już nic nie stanie na przeszkodzie do dalszych starań! Dziękuję, że pytasz.
    A jak Ty się czujesz? 😊

    ms.paranoya lubi tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ