🌱 Nowy początek 🌱
-
WIADOMOŚĆ
-
ms.paranoya wrote:Przychodzę z apdejtem - wizyta wczoraj, wszystkie wyniki w normie (trochę obniżona hemoglobina i hematokryt, ferrytyna ponad 50, więc ogólnie dobrze). Poza tym 1,73 cm cukiereczka 🍬, serducho bije ❤️ mam już skierowanie na prenatalne - nadal do mnie nie dociera, że to się dzieje 🥹 zostawiam wiruski, bierzcie i korzystajcie 🦠🦠🦠🦠🦠
Chciałam Was jeszcze zapytać o NIFTY/SANCO - polecacie ? Warto ? Robić w podobnym czasie co prenatalne czy wcześniej/później, np jak na prenatalnych coś wyjdzie ?
Ja wyszłam z założenia że jeśli coś zaniepokoi lekarza na prenatalnych to wtedy zrobię. Mam 2 dzieci i kiedyś nie robiło się tych testów. Miałam też jedna straconą ciążę z TR 18. Po 1 prenatalnych genetyk powiedziała że ryzyka są niskie i nie muszę robić testu NiPT. Jeśli na jakimkolwiek etapie lekarz coś by sugerował to na pewno bym zrobiła. Póki co dziecko jest odpowiednich rozmiarów i rozwija się prawidłowo.
ms.paranoya lubi tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
ms.paranoya wrote:Przychodzę z apdejtem - wizyta wczoraj, wszystkie wyniki w normie (trochę obniżona hemoglobina i hematokryt, ferrytyna ponad 50, więc ogólnie dobrze). Poza tym 1,73 cm cukiereczka 🍬, serducho bije ❤️ mam już skierowanie na prenatalne - nadal do mnie nie dociera, że to się dzieje 🥹 zostawiam wiruski, bierzcie i korzystajcie 🦠🦠🦠🦠🦠
Chciałam Was jeszcze zapytać o NIFTY/SANCO - polecacie ? Warto ? Robić w podobnym czasie co prenatalne czy wcześniej/później, np jak na prenatalnych coś wyjdzie ?
Gratuluję
Ja robiłam w ciąży z córką nifty PRO tak wycelowałam że wynik przyszedł na 2 dni przed prenatalnymi
Teraz jeśli byłabym w ciąży zrobiłabym felia test, i też tak żeby było przed prenatalnymi żebym była spokojnaOna: 36l
Amh: 4,26
Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
Fsh: 4,19
Lh:6,67
Prl: 15.85
Jajowody drozne (hsg maj 2022)
Monitoring owulacji okey
Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)
On: 39l
Testosteron: 4,33
Fsh: 2,68
Lh: 3,74
Slabe parametry nasienia
Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
Ruch postepowy 18% > 32%
Ruchome 40.71% > 40%
Morfologia 4.95% > 4%
Żywotność 60,81% > 60
Kariotypy oboje ok
12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
11pobranych -> 7 do zaplodnienia
05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞
Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby
8dpt 60.8
11 dpt 126
13 dpt 330
18 dpt 1796
07.25 FET 5.2.1. ❌
02.2026 FET 4.3.1.
7dpt 29.7
9dpt 93.4
11dpt 185.8
14dpt 997.5
04.2026 aspiracja prozniowa

-
Daisy, dr J jest immuno, Endo i andro. Mamy w planach online we dwoje ale musimy ustrzelić termin popołudniowy a grafiku jeszcze nie ma. Ta dr ma swoje normy na hormony i mimo że dzisiejsze wyniki mam w „swojej normie” to i tak czuję że coś może być nie tak i będzie chciała zbijać estradiol
choć powszechne źródła mówią że jest książkowy 🤪
Dorzucę sobie chyba znowu biosteron by trochę podnieść DHEA bo zjechał nieco;) ale to może po wizycie, sama 🤷♀️
Prolaktyna w środku normy, może zerknę jeszcze w 21-23DC.
Staram się nie być już zakładniczką tych wyników badań
Ale ale, dostałam zgodnie z prośbą receptę na tańszy wariant accofilu bo opakowanie na 7 ampułek - polecam, wtedy wychodzi za ampulke 34zl a nie 71…🤑
Powodzenia dla nas - będę Cię obserwować 👀! 🙆♀️
Też masz owulki koło 13-14 dnia?
Ms paranoya, mega wieści - jak się czujesz? 🌱💪🥳👩❤️💋👨 29 starania od końca 24
08.24 histeroskopia✅
1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB
💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1
PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
B12, ferrytyna 🔜🆙
MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
CD138 ✨✅
💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard
🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
hormony - dolna granica, D3 🔜🆙
06.26 🩸📋
07.26 wizyta 🪂 -
Dumna_Mama wrote:Kurczę no właśnie noszę bardzo Luźne ubrania.
Uderzyć się na pewno nie uderzyłam, bardzo na siebie uważam. Jedyne co to Córka przyszła do mnie w nocy, ale wątpię, żeby tak mnie uderzyła.
Biorę acard i frexiparine.
Martwią mnie też też " kawowe " plamienia 😞
Jeśli nie ma czystej krwi, takiej wiesz, typowo czerwonej, to bym się nie martwiła. Możliwe, że podrażniasz śluzówkę przy aplikacji proga, a wiem jak potrafi być nieraz trudno zaaplikować (ja np. nieraz mam mega ciasno). Moja znajoma z pracy plamiła tak prawie cały 1 trymestr i lekarz nie znalazł przyczyny 🤷🏻♀️ a plamienia ustały👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
💉 Acard, Clexane, Cyclogest
2026r. ⏳
👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
biocenoza/posiew 🧫 🆗
🔜biopsja?
22.05.2026r. ⏸️ 🌈
29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
08.06 - jest 💗
Zostań z nami maluchu! 🍀

07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.
✨23.08.2022r. F 🩵 🌈
2021r. - 2x 5tc 💔 -



