Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 386 475

    Wysłany: Dzisiaj, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Przychodzę z apdejtem - wizyta wczoraj, wszystkie wyniki w normie (trochę obniżona hemoglobina i hematokryt, ferrytyna ponad 50, więc ogólnie dobrze). Poza tym 1,73 cm cukiereczka 🍬, serducho bije ❤️ mam już skierowanie na prenatalne - nadal do mnie nie dociera, że to się dzieje 🥹 zostawiam wiruski, bierzcie i korzystajcie 🦠🦠🦠🦠🦠

    Chciałam Was jeszcze zapytać o NIFTY/SANCO - polecacie ? Warto ? Robić w podobnym czasie co prenatalne czy wcześniej/później, np jak na prenatalnych coś wyjdzie ?

    Ja wyszłam z założenia że jeśli coś zaniepokoi lekarza na prenatalnych to wtedy zrobię. Mam 2 dzieci i kiedyś nie robiło się tych testów. Miałam też jedna straconą ciążę z TR 18. Po 1 prenatalnych genetyk powiedziała że ryzyka są niskie i nie muszę robić testu NiPT. Jeśli na jakimkolwiek etapie lekarz coś by sugerował to na pewno bym zrobiła. Póki co dziecko jest odpowiednich rozmiarów i rozwija się prawidłowo.

    ms.paranoya lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: Dzisiaj, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Przychodzę z apdejtem - wizyta wczoraj, wszystkie wyniki w normie (trochę obniżona hemoglobina i hematokryt, ferrytyna ponad 50, więc ogólnie dobrze). Poza tym 1,73 cm cukiereczka 🍬, serducho bije ❤️ mam już skierowanie na prenatalne - nadal do mnie nie dociera, że to się dzieje 🥹 zostawiam wiruski, bierzcie i korzystajcie 🦠🦠🦠🦠🦠

    Chciałam Was jeszcze zapytać o NIFTY/SANCO - polecacie ? Warto ? Robić w podobnym czasie co prenatalne czy wcześniej/później, np jak na prenatalnych coś wyjdzie ?

    Gratuluję

    Ja robiłam w ciąży z córką nifty PRO tak wycelowałam że wynik przyszedł na 2 dni przed prenatalnymi
    Teraz jeśli byłabym w ciąży zrobiłabym felia test, i też tak żeby było przed prenatalnymi żebym była spokojna

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 397 360

    Wysłany: Dzisiaj, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, dr J jest immuno, Endo i andro. Mamy w planach online we dwoje ale musimy ustrzelić termin popołudniowy a grafiku jeszcze nie ma. Ta dr ma swoje normy na hormony i mimo że dzisiejsze wyniki mam w „swojej normie” to i tak czuję że coś może być nie tak i będzie chciała zbijać estradiol ;D choć powszechne źródła mówią że jest książkowy 🤪
    Dorzucę sobie chyba znowu biosteron by trochę podnieść DHEA bo zjechał nieco;) ale to może po wizycie, sama 🤷‍♀️
    Prolaktyna w środku normy, może zerknę jeszcze w 21-23DC.
    Staram się nie być już zakładniczką tych wyników badań ;)


    Ale ale, dostałam zgodnie z prośbą receptę na tańszy wariant accofilu bo opakowanie na 7 ampułek - polecam, wtedy wychodzi za ampulke 34zl a nie 71…🤑

    Powodzenia dla nas - będę Cię obserwować 👀! 🙆‍♀️
    Też masz owulki koło 13-14 dnia? ;)

    Ms paranoya, mega wieści - jak się czujesz? 🌱💪🥳

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2113 2160

    Wysłany: Dzisiaj, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Kurczę no właśnie noszę bardzo Luźne ubrania.

    Uderzyć się na pewno nie uderzyłam, bardzo na siebie uważam. Jedyne co to Córka przyszła do mnie w nocy, ale wątpię, żeby tak mnie uderzyła.
    Biorę acard i frexiparine.

    Martwią mnie też też " kawowe " plamienia 😞

    Jeśli nie ma czystej krwi, takiej wiesz, typowo czerwonej, to bym się nie martwiła. Możliwe, że podrażniasz śluzówkę przy aplikacji proga, a wiem jak potrafi być nieraz trudno zaaplikować (ja np. nieraz mam mega ciasno). Moja znajoma z pracy plamiła tak prawie cały 1 trymestr i lekarz nie znalazł przyczyny 🤷🏻‍♀️ a plamienia ustały

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
‹‹ 284 285 286 287 288
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ