Krakowianq, cholernie mi przykro 😔 to jest tak na maxa niesprawiedliwe… trzymam mocno kciuki, żeby słoneczko zaświeciło dla was jak najszybciej 🤞🏻🫂
Axana, jesteś mega dzielna. Zamknęłaś pewien etap, teraz każdego dnia będzie coraz łatwiej. Za was również mocno trzymam kciuki! 🤞🏻🫂
To ja, tak jak Dysia, podzielę się dobrymi wiadomościami i liczę, że zostawię odrobinę nadziei. Nasza krewetka ma już prawie 1,5 cm i mocno bijące serduszko! 🥹 bardzo mocno wierzę, że niedługo każda z was podzieli się podobnymi wiadomościami 🤞🏻🍀
_Dysia_, Daisy1 lubią tę wiadomość
👩❤️👨 ‘92 & ‘89
06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)
26.05.26 ⏸️
27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
Szczęściu trwaj ❤️🌈
🔸 G20210A hetero
🔸 MTHFR C677T hetero
🔸 PAI-1 4G/4G homo

_Dysia_, Daisy1 lubią tę wiadomość
👩❤️👨 ‘92 & ‘89
06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)
26.05.26 ⏸️
27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
Szczęściu trwaj ❤️🌈
🔸 G20210A hetero
🔸 MTHFR C677T hetero
🔸 PAI-1 4G/4G homo
