🌱 Nowy początek 🌱
-
WIADOMOŚĆ
-
Gratulacje, yecikowa 🩷🥰💚💚💚yecikowa wrote:Ja też pozwolę sobie na mały update z mojej strony.
Jakoś zawsze pojawiała się we mnie nadzieja, jsk po stracie czytałam tutaj dobre informacje.
My dziś byliśmy na pierwszych prenatalnych i wszystko wygląda na to, że jest w porządku. Maluch ma juz ponad 7cm i pięknie bijące serduszko. Z badań nifty wiemy, że czekamy na córeczkę🩷
Bardzo mnie rozczulony to dzisiejsze badanie, strasznie się go bałam, a samo badanie przepłakałam, jak zobaczyłam, że mała się rusza i serduszko dalej bije.
Wiadomo głowa dalej robi czasami psikusa i napędza złe myśli, ale powoli zaczynam wierzyć, że tym razem jednak będzie dobrze.
Wierzę też, że w końcu dla każdej z Was zaświeci słońce.
I dziękuję Wam za Wasze wsparcie, w momencie, gdy było ono potrzebne 💚
yecikowa lubi tę wiadomość
👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5% -
Jutro idę na usg żeby oficjalnie potwierdzić zatrzymanie ciąży. Zaraz po tej wizycie wybieram się do Pepco kupić kilka niemowlęcych ubranek...
Mój kot ma niedługo operację i będzie chodził w takim ubranku żeby nie rozdrapał szwów. Mimo wszystko, jest to okropna ironia losu. Nie wiem czy się tam nie poryczę przy kasie. Wolę to sama zrobić niż kazać mężowi bo dla niego to też trudna sprawa.Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:13
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
🌿Dysia 🌿Yecikowa 🌿Jusia piękne wieści u Was. ❤️ i niech tak już zostanie
🌿Krakowianq przykro mi bardzo i przytulam. ☹️
yecikowa lubi tę wiadomość
-
@krakowianq, co za ironia i przewrotność losu… przytulam Cię mocno, ta gra jeszcze nie jest skończona!👧86
👨84
3 cs naturals
3.02. pozytywny test
4.02. Beta 236
6.02. Beta 615
19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1
20.05 pozytywny test
23.05 beta 103
25.05 beta 266
27.05 beta 766
30.05 beta 2627
3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3 -
Ja dziewczyny jutro wracam do pracy. Wczoraj minęło 10 dni od poronienia. Nie czuję się gotowa i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzę.
Wiem o skróconym macierzyńskim, jednak sytuacje mam taką, że skorzystać nie mogę. Ogromnie się boję jutrzejszego dnia. 😞[/QUOTE]
Pamiętaj, że to jest tylko Twoja sytuacja i będziesz mówić i tłumaczyć komukolwiek cokolwiek tylko wtedy, jeśli uznasz to za stosowne. A wszelkie niechciane konwersacje możesz zbywać jakimś “aaa, nie ma co gadać…”. Ja wróciłam do pracy po kilku dniach od szpitala, a ze ze względów finansowych musiałam powiedzieć o ciąży dwa tygodnie wcześniej i kilka osób już wiedziało, później musiałam zawracać tego konia po powrocie i na pytania “i co, kiedy odchodzisz na dłużej?” Odpowiadać, że na razie się nie kroi… Teraz, nauczona doświadczeniem, milczę jak grób do czasu, aż nie nabiorę jakiejś pewności…
Pamiętaj, że dużo strachu jest tylko w naszej głowie. Trzymam kciuki, żeby nie było tak źle 🫂👧86
👨84
3 cs naturals
3.02. pozytywny test
4.02. Beta 236
6.02. Beta 615
19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1
20.05 pozytywny test
23.05 beta 103
25.05 beta 266
27.05 beta 766
30.05 beta 2627
3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3 -
Ja już zaciskam kciuki 🤞🤞☘️☘️☘️Awokado30 wrote:Ja jestem już umówiona na punkcje trzymajcie kciuki w piątek ❤️🩹🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚
Dziewczyny, w temacie ivf jestem kompletnie zielona. Ale z natury lubię mieć w głowie plan A, B, C i D 😄 powiedzcie plis, z Waszych obserwacji, czy zamrożenie jajeczek obniża mocno ich późniejszy potencjał i skuteczność takiej procedury? Chodzi mi po głowie pomysł, żeby może zabezpieczyć się w przyszłym roku, na wypadek gdyby naturalne starania nam nie wychodziły przez dłuższy czas, z różnych powodów.👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5% -
Ja czekałam z ogłoszeniem ciąży w pracy, a później znikałam nagle na l4 będąc w szpitalu. Każdy się oczywiście martwił czy to coś poważnego, bo w zasadzie nigdy nie choruję i nie znikam z dnia na dzień itp. Niby nie pytali później wprost co się stało ale szef i tak na okrętkę dopytywał jak się czuję, czy muszę brać leki itp. Nie chciałam mówić o prawdziwym powodzie, więc dla świętego spokoju powiedziałam o problemach z nerkami, że był mi potrzebny nagle antybiotyk. A akurat wiem jaki to jest okropny ból bo kolka nerkowa już mnie kiedyś dopadła i nie da się z nią funkcjonować 🙈 dzięki temu zaspokoiłam ich ciekawość ludzi, wróciłam do pracy i szybko skończył się temat mojego zdrowia 💁🏼♀️Szept_Flory wrote:💐ABK, wracam do biura niestety. 😞
💐 Axana, nie chce wchodzić w szczegóły. Powiedzmy, że w dłuższej perspektywie lepiej będzie jeśli tę całą sytuację zachowam dla sobie. W pracy będą wiedzieli tylko tyle, że byłam w szpitalu i potrzebowałam czas na rekonwalescencję.
Jednak nadal boję się tych wścibskich pytań: „a co się stało?” itp.
Pomyśl sobie dziś na spokojnie co będzie najlepsze dla Ciebie i przygotuj sobie w głowie "w razie w" co odpowiedzieć na niezręczne pytania 🫂👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5% -
Daisy1 wrote:Ja już zaciskam kciuki 🤞🤞☘️☘️☘️
Dziewczyny, w temacie ivf jestem kompletnie zielona. Ale z natury lubię mieć w głowie plan A, B, C i D 😄 powiedzcie plis, z Waszych obserwacji, czy zamrożenie jajeczek obniża mocno ich późniejszy potencjał i skuteczność takiej procedury? Chodzi mi po głowie pomysł, żeby może zabezpieczyć się w przyszłym roku, na wypadek gdyby naturalne starania nam nie wychodziły przez dłuższy czas, z różnych powodów.
Nie znam statystyk w tym temacie. Krążą plotki, że zamrażanie komórek jajowych w jakimś stopniu obniża ich potencjał ale z kolei słyszałam też, że jest to ostatnio dementowane. W wielu przypadkach dawstwa komórek jajowych otrzymuje się właśnie mrożone komórki i rodzi się z tego wiele dzieci
Najistotniejsze jest na pewno to, że z wiekiem spada ich jakość i to na pewno ma większe znaczenie niż dyskusyjny efekt samego mrożenia.
Moim zdaniem jest to bardzo rozsądny i dojrzały pomysł. Sama żałuję, że z tego nie skorzystałam. Jeśli miałabyś pytania na temat samej stymulacji, punkcji itd. daj znać
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:59
Daisy1 lubi tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -




