Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 314 408

    Wysłany: Dzisiaj, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    U mnie update jest taki, że więcej nie pójdę do medicoveru. Nie wytrzymałam i poszłam do innego lekarza z dobrym sprzętem (do czwartku zniosłabym jajo). Nie dość, że serce bije całkiem dobrze na pierwszy rzut oka, to bejbik ma nie 12 mm, jak powiedziała pani rano, a 18, które powinien dziś mieć… mam dobre zdjęcia, a w medicoverze widziałam na monitorze plamę. Moja kieszeń jest lżejsza, ale za to głowa też.

    Z innej beczki- koleżanka kiedyś opowiadała mi, jak na połówkowych powiedzieli jej w luxmedzie, że w sercu nie ma zastawki. Płakała trzy dni, a później zastawka się magicznie pojawiła na lepszym sprzęcie.
    Wiedziałam, że tak będzie. Ja się też zraziłam do luxmedowego ginekologa, i tez więcej nie pójdę. Za dużo nerwów.
    Ważne, że z kropeczkiem wszystko dobrze 🫂

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Szept_Flory Przyjaciółka
    Postów: 74 134

    Wysłany: Dzisiaj, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axana wrote:
    Skończyło się zabiegiem o północy. Niestety 3 dawki nic nie dały, po 4 dopiero coś bardziej zaczęłam krwawić, ale i tak bez szału. Lekarz zasugerował, że lepiej jeśli zrobią zabieg bo ciąża już duża i może nic nie ruszyć, a w nocy leków nie dają. Ostatecznie dobrze się stało, bo po zabiegu jak się obudziłam poczułam taką dziwną.... ulgę.
    Nie było to takie straszne doświadczenie, 30 minut spałam, wybudziłam się zaraz po wracając na salę.

    💐 Axana, jesteś dzielna! Organizm zdecydował, że tak będzie lepiej. Teraz pozwól sobie na wypoczynek. 🫂

    Ogród mojego serca:
    • W ramionach pachnący Kwiat 💐 (2024)
    • W sercu na zawsze Aniołek ☁️ (06.2026)
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 72 190

    Wysłany: Dzisiaj, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axana wrote:
    Skończyło się zabiegiem o północy. Niestety 3 dawki nic nie dały, po 4 dopiero coś bardziej zaczęłam krwawić, ale i tak bez szału. Lekarz zasugerował, że lepiej jeśli zrobią zabieg bo ciąża już duża i może nic nie ruszyć, a w nocy leków nie dają. Ostatecznie dobrze się stało, bo po zabiegu jak się obudziłam poczułam taką dziwną.... ulgę.
    Nie było to takie straszne doświadczenie, 30 minut spałam, wybudziłam się zaraz po wracając na salę.

    Dobrze, że jesteś już po, Axana🫂 to pozwoli zamknąć stary etap i przygotować się na nowy. Jednak co szpital, to obyczaj- ja byłam przyjęta wręcz na noc z zapowiedzią, że jeśli nocne dawki nic nie ruszą, to rano będzie zabieg.
    Trzymaj się, odpoczywaj i teraz bądź już tylko dobrej myśli!🥰

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 350 281

    Wysłany: Dzisiaj, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Axana najważniejsze że już po. Wypisują Cię pewnie już teraz do domu? Odpoczywaj i dbaj o siebie 😘

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2424 4287

    Wysłany: Dzisiaj, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Krakowianko, właśnie zauważyłam stopke, tak bardzo mi przykro 🥺 To wszystko jest takie niesprawiedliwe. Mam nadzieje, że jakoś się trzymasz 😞

    Dziękuję. Niestety. Nie wiem zupełnie co dalej. Nie widzę sensu w robieniu teraz kolejnego transferu bo będzie to samo, a został nam 1 zarodek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 08:32

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
‹‹ 281 282 283 284 285
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ