🌱 Nowy początek 🌱
-
WIADOMOŚĆ
-
Wiedziałam, że tak będzie. Ja się też zraziłam do luxmedowego ginekologa, i tez więcej nie pójdę. Za dużo nerwów.May-girl wrote:U mnie update jest taki, że więcej nie pójdę do medicoveru. Nie wytrzymałam i poszłam do innego lekarza z dobrym sprzętem (do czwartku zniosłabym jajo). Nie dość, że serce bije całkiem dobrze na pierwszy rzut oka, to bejbik ma nie 12 mm, jak powiedziała pani rano, a 18, które powinien dziś mieć… mam dobre zdjęcia, a w medicoverze widziałam na monitorze plamę. Moja kieszeń jest lżejsza, ale za to głowa też.
Z innej beczki- koleżanka kiedyś opowiadała mi, jak na połówkowych powiedzieli jej w luxmedzie, że w sercu nie ma zastawki. Płakała trzy dni, a później zastawka się magicznie pojawiła na lepszym sprzęcie.
Ważne, że z kropeczkiem wszystko dobrze 🫂👩💼91' 🧑💼80' + 🐕
01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
08.03.2026 - ⏸️
28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
04.04.2026 - 0.51cm 💔
10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼
🌈jeszcze będzie pięknie 🤞 -
Axana wrote:Skończyło się zabiegiem o północy. Niestety 3 dawki nic nie dały, po 4 dopiero coś bardziej zaczęłam krwawić, ale i tak bez szału. Lekarz zasugerował, że lepiej jeśli zrobią zabieg bo ciąża już duża i może nic nie ruszyć, a w nocy leków nie dają. Ostatecznie dobrze się stało, bo po zabiegu jak się obudziłam poczułam taką dziwną.... ulgę.
Nie było to takie straszne doświadczenie, 30 minut spałam, wybudziłam się zaraz po wracając na salę.
💐 Axana, jesteś dzielna! Organizm zdecydował, że tak będzie lepiej. Teraz pozwól sobie na wypoczynek. 🫂
Ogród mojego serca:
• W ramionach pachnący Kwiat 💐 (2024)
• W sercu na zawsze Aniołek ☁️ (06.2026) -
Axana wrote:Skończyło się zabiegiem o północy. Niestety 3 dawki nic nie dały, po 4 dopiero coś bardziej zaczęłam krwawić, ale i tak bez szału. Lekarz zasugerował, że lepiej jeśli zrobią zabieg bo ciąża już duża i może nic nie ruszyć, a w nocy leków nie dają. Ostatecznie dobrze się stało, bo po zabiegu jak się obudziłam poczułam taką dziwną.... ulgę.
Nie było to takie straszne doświadczenie, 30 minut spałam, wybudziłam się zaraz po wracając na salę.
Dobrze, że jesteś już po, Axana🫂 to pozwoli zamknąć stary etap i przygotować się na nowy. Jednak co szpital, to obyczaj- ja byłam przyjęta wręcz na noc z zapowiedzią, że jeśli nocne dawki nic nie ruszą, to rano będzie zabieg.
Trzymaj się, odpoczywaj i teraz bądź już tylko dobrej myśli!🥰👧86
👨84
3 cs naturals
3.02. pozytywny test
4.02. Beta 236
6.02. Beta 615
19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1
20.05 pozytywny test
23.05 beta 103
25.05 beta 266
27.05 beta 766
30.05 beta 2627
3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3 -
aszin wrote:Krakowianko, właśnie zauważyłam stopke, tak bardzo mi przykro 🥺 To wszystko jest takie niesprawiedliwe. Mam nadzieje, że jakoś się trzymasz 😞
Dziękuję. Niestety. Nie wiem zupełnie co dalej. Nie widzę sensu w robieniu teraz kolejnego transferu bo będzie to samo, a został nam 1 zarodek.Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 08:32
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -



