X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie owulacja po poronieniu samoistnym
Odpowiedz

owulacja po poronieniu samoistnym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sue135 Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, czytalam nawet o dziewczynach , ktore zaszly w ciaze jeszcze przed pierwsza miesiaczka po poronieniu :)

    Adas 4.9.12 r.
    Aniolek... 2.06.2015 - 16 tydzien...
    Kubus 18.06.16r.
  • hellishangel Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem po poronieniu. Poroniłam w 11 tygodniu ciąży. Ciąża obumarła prawdopodobnie w 6 tygodniu. Nie miałam robionego zabiegu ponieważ pęcherzyk poroniłam sama. Niestety pozostały niewielkie resztki w macicy po poronieniu, ale trzech lekarzy w szpitalu zadecydowało że obejdzie się bez zabiegu, a resztki powinny wyjść w czasie pierwszego okresu. Niestety okresu ani widu, ani słychu. To już 62 dzień po poronieniu gdy nie mam okresu. Miałam tylko plamienia w międzyczasie, a pięć dni temu również zaczęły się plamienia. Byłam u ginekologa. Podejrzewał ciążę i nawet dał mi duphaston na jej podtrzymanie (oczywiście jak bym była w ciąży). Niestety to raczej nie ciąża, chociaż jutro zrobię jeszcze test. To czekanie na okres już mnie wykańcza psychicznie, zwłaszcza jak czytam, że inne kobiety po poronieniu dostają okres w ciągu 3-6 tygodni. Niestety, jak się wszystko wali to się wali na całego ;-(.

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała 232 wrote:
    Hej dziewczyny ja niestety straciłam swoje maleństwo jakoś w 5 tygodniu, wszystko się samo oczyściło i w sumie wyglądało jak normalny okres (zawsze wydawało mi sie ,że to jakieś mega duże krwawienie)ale gin mówił ,ze u mnie nie było w ogóle jaja płodowego widać na usg i dlatego tak to wszystko sie działo.Ale wracając do tematu w 15dc(zawsze miałam 28 dniowy cykl) pojawiła sie chyba owu czym sie bardzo zdziwiłam (wszystkie symptomy bo to akurat u mnie książkowo)czy to możliwe ,że zaraz po poronieniu mój organizm wrócił na "właściwy tor"?Czekam teraz na @ ciekawe czy przyjdzie o czasie ...

    Też straciłam tak wczesną ciążę - okres spóźnił się 10 dni a owulacja potwierdzona monitoringiem była od razu w następnym cyklu...teraz czekam na efekty...

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • sue135 Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem wlasnie po pierwszej miesiaczce... tez sie niecierpliwilam ale organizm potrzebuje troche czasu zeby dojsc do siebie... ovu mialam w 61 dniu a okres dostalam w 75

    Adas 4.9.12 r.
    Aniolek... 2.06.2015 - 16 tydzien...
    Kubus 18.06.16r.
  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wygląda na to ,ze wszystko przebiegło normalnie bo @ dostałam równo 29 dni od poronienia czyli praktycznie jak miałam.Kupiłam tez testy owu i zobaczymy jak w tym cyklu sie ona pojawi(mam nadzieję ,że będzie)i działamy nie ma na co czekać.W końcu dziewczyny zachodziły nawet przed 1 @ od poronienia i było wszystko ok.

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 3 września 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poroniłam w 5/6 tygodniu, ledwo co krawawiłam przez 3 dni. Nawet 2 tygodnie nie minęły, a ja mam normalny śluz jak w każdym cyklu, dziś nawet zauważyłam rozciągliwy, ale test LH taki blaaaady okropnie. Jutro idę na kontrolę, żeby zobaczyć jak to tam wygląda. Mierzę temperaturę i strasznie skacze, nie mogę nic z tego wywnioskować, wahania nastrojów też mam okropne. Cała jestem taka zagubiona..

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ