X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Paraliżujący strach przed kolejnymi staraniami...
Odpowiedz

Paraliżujący strach przed kolejnymi staraniami...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię Myszko, że się boisz. Ja też się boję bardzo, boję się tego, ze znowu coś będzie nie tak, że się nie uda. Ale już bardzo chcę spróbować, bo tylko w taki sposób się można przekonać, czy się uda.
    Mój mąż jednak jest przerażony, tak samo jak Ty. On wciąż się boi, że się nie uda, że znowu skończy się źle. Mówi, ze na samą myśl o dziecku paraliżuje go ogromny strach. Że on nie przeżyje następnej straty. Że nie wyobraża sobie iść ze mną na usg i zobaczyć, że coś się złego dzieje...
    I ja to rozumiem, bo każdy przeżywa inaczej.. nie naciskam i czekam, chociaż jest ciężkie dla mnie to czekanie.
    Mogę Ci tylko powiedzieć to samo, co mówię mojemu mężowi: nie będzie łatwo. Strach zostanie już do porodu następnego dziecka, ale aby do tego porodu doszło, to trzeba spróbować. I życzę Ci kochana wiary i siły, ze się uda. Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz. Przytulam.

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ