Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie?
Odpowiedz

Poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Zrobiłam test ciążowy w czwartek - wynik pozytywny.
    Wczoraj byłam na becie : 90,89.
    Dzisiaj od 8 rano wystąpiło u mnie plamienie.
    Czy to poronienie?
    Od rana to były 4 krople jasnobrązowej krwi.
    Dzisiaj jest chyba termin miesiączki (ostatnio miałam nieregularny okres).
    Czy ktoś tak mial? Czy to zawsze znak, ze to poronienie?
    Jestem załamana. Wizyta u lekarza dopiero w środę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może być poronienie, lub wcale nie poronienie. Właściwie na tym etapie możesz tylko czekać. Może też to być ciąża biochemiczna (beta wyszła pozytywna, ale na usg jeszcze nic nie widać) i właśnie się kończy. Trzymam kciuki za to, by to nie było poronienie! Sporo dziewczyn plami, a ciążę się rozwijają.

  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze byc po prostu plamienie bo masz np za niski progesteron. Spokojnie.

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaraj się uspokoić, a sama poczujesz że organizm autentycznie daje Ci sygnały że coś jest nie tak. Z własnego doświadczenia: w pierwszej ciąży plamiłam, brzuch polał, ale mój organizm nie był zaniepokojony. W terminie okresu, po miesiącu ciąży, miałam plamienie, prawie miesiączkowe, troszkę skromniejsze, zabarwienie inne. W ciąży drugiej, tuż przed poronieniem mój organizm dał mi sygnał nim ja mogłam zaobserwować pierwsze symptomy. Nagły stres, wręcz trzęsłam się ze stresu (nie rozumiałam tego), godzinę później pojawił się ból brzucha, wiedziałam że jest źle. Ból narastał, po kilku godzinach zaczęłam bardzo krwawić. Dwa przykłady. W obu przypadkach krwawienie, jednak podpowiedź organizmu całkiem inna.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ