X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie
Odpowiedz

Poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lotopałanka Autorytet
    Postów: 1459 923

    Wysłany: 25 października 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dziś wypisali mnie ze szpitala i sami nie wiedzą Ci mi jest...może ciąża biochemiczna, może poronienie, a może baaaardzo wczesna ciąża jeśli mi się coś poprzestawialo...

    Wczoraj zglosilam się na ip...w weekend pozytywny test ciążowy...potem w kolejne dni kolejne pozytywne testy a wczoraj lekkie bóle podbrzusza i krwawienie...w szpitalu badania i wyszła beta 27 (bardzo mała biorąc pod uwagę że wg miesiączki byłby to przełom 6/7 tygodnia) na usg wykryli płyn w zatoce Douglasa i żadnych śladów ciąży...

    Dziś na obchodzie powiedzieli że wysyłają mnie do domu mam jeszcze badać bete bo wszystko możliwe...wszystko zależy czy będzie wzrastać czy spadać...

    Mam jednak do Was pytanie ile po poronieniu utrzymywały się u Was jeszcze objawy ciążowe? Raczej pogodzilam się już z faktem ze to koniec i trzeba będzie zacząć od Nowa starania ale gdzieś ta iskierka nadziei się jeszcze tli...i pogłębiają ja te objawy ciążowe utrzymujące się i fakt że przy poprzednim poronieniu wszystko wyglądało inaczej

    3i49cwa1y1soayfp.png
    atdcanli4g0f7t2i.png

    Aniołki:
    Wrzesień 2014 6tc
    Październik 2017 6tc
  • marcela123 Autorytet
    Postów: 1221 658

    Wysłany: 25 października 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie objawy ustapily jakieś 2-3 przed poronieniem. Nie było ich dużo bo tylko brak apetytu, senność i ból piersi. Kilka dni po poronieniu piersi były tylko większe, ale nie bolały. U mnie beta dzień przed poronieniem w 7 tyg 5d wynosiła 6 tyś. Po czterech dniach po stracie spadła już do 1300. Niestety u mnie był pusty pecherzyk.

    Aniołek 17.10.2017- 8t5d
    tb739vvjdr6gsxwh.png

    3i49hdgew2fq6tag.png
  • Lotopałanka Autorytet
    Postów: 1459 923

    Wysłany: 25 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ciągle męczą mdłości, senność i jakieś zmęczenie...no i ta beta jakas taka dziwna...nie pasuje do niczego

    3i49cwa1y1soayfp.png
    atdcanli4g0f7t2i.png

    Aniołki:
    Wrzesień 2014 6tc
    Październik 2017 6tc
  • AdaEva Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 25 października 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jest B ciężko...
    Podjęłam walkę z brytyjska służba zdrowia.
    Zafundowali mi piekiełko na ten trudny czas Plus kilka zaniedban medycznych.
    Zastanawiam się czy dalej próbować czy wrócić do tematu adopcji :(

    Eva

    25f0dfb132.png[/url]

    Aniolek 05.03.15 [*]
    Aniolek 15.10.15 [*]
    Aniołek 23.10.17 [*]
  • AdaEva Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 25 października 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chomiczka wrote:
    26 dni temu lekarz stwierdzil pusty pecherzyk w 7tc i do tej pory krwawienie jeszcze się nie pojawiło i już sama nie wiem ile jeszczs mam czekac :/
    Chomiczko kochana,jak Ty tyle prób przezylas?
    Nisko chylę czoła

    Eva

    25f0dfb132.png[/url]

    Aniolek 05.03.15 [*]
    Aniolek 15.10.15 [*]
    Aniołek 23.10.17 [*]
  • ole_86 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 listopada 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długo miałyście silne krwawienie i ból po poronieniu?

    Moja pierwsza ciąża skończyła się w 8 tygodniu obumarciem miałam podany w szpitalu citotex, ale poronienie było niekompletne i miałam łyżeczkowanie. Krwawienie po zabiegu było lekkie,a ból umiarkowany.

    30 października (był to planowany termin porodu mojej pierwszej ciąży :() doszło do poronienia mojej drugiej ciaży, w szpitalu okazało się, że poronienienie było kompletne i niepotrzebny jest zabieg. Natomiast od tego czasu cały czas mam silne bóle oraz mocne krwawienie. Czy powinnam sie niepokoić? Zastanawiam się czy faktycznie poronienie było kompletne, czy poprostu taki stan jest normalny.

  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 1 listopada 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam silne bóle i krwawienie (już niezbyt obfite) i to dopiero po wyjściu ze szpitala, na 3 dzień po zabiegu. Przestraszyłam się, że coś jest nie tak. Byłam akurat po wypis ze szpitala i poprosiłam o konsultacje z ginekologiem. Uspokoił mnie, że to normalne i przez 2 tygodnie mogę jeszcze krwawić/plamić i może utrzymywać się ból. Kazał brać nospę i coś przeciwbólowego w razie potrzeby. Na szczęście po kilku dniach przeszło, a lekkie plamienie pojawiało się czasami do 2 tygodni po zabiegu.

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 1 listopada 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdaEva wrote:
    Chomiczko kochana,jak Ty tyle prób przezylas?
    Nisko chylę czoła
    Z perspektywy czasu sama nie wiem... teraz jest mi trochę lżej bo mam już córeczkę.

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • NinkaDx3 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!
    http://girlinneed.com/

    NinkaDx3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ