X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie chybione
Odpowiedz

Poronienie chybione

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • 910608 Autorytet
    Postów: 581 627

    Wysłany: 15 września 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak długo czekać na samoistne poronienie jest sens?

    U mnie sytuacja wygląda tak, że 2.09 dostałam plamień, stwierdzono poronienie chybione. Lekarz wypisała mnie do domu i kazała wrócić na izbę przyjęć w niedzielę 5.09. Wtedy inna lekarz stwierdziła, że już po wszystkim, że nastąpiło poronienie samoistne.
    ALE! Na wizycie kontrolnej u ginekologa (prywatnie) inna lekarz stwierdziła, że w tym wypisie są głupoty, bo jeszcze jajo płodowe jest w szyjce macicy i pokazała mi to nawet. Powiedziała, żeby jeszcze poczekać i dać wykazać się naturze.

    Teraz, na 2 tygodnie po stwierdzeniu obumarcia ciąży, nadal nie miałam silnych skurczy i obfitego krwawienia, jedynie plamienie. Jak długo jest sens czekać? Proszę, pomóżcie!

    rMQJp2.png

    05/2021 - 💔
    02/09/21 - 💔
    27/10/21 - ⏸ 🤯 beta 484 ⏩ 6677🙏 (2️⃣5️⃣cs)
    23/11/21 - USG ⏩ 1 cm 👶
    23/12/21 - I prenatalne ⏩ 58 mm człowieka, pomiary w normie 👌
    15/02/22 - połówkowe ⏩ 346 g dziewczynki, w USG PRUV 😔
    14/07/22 - Inka 🎀, 2730g, 48 cm

    ⚠️ zaburzenia odżywiania ⚠️ depresja

    📍Warszawa
  • lisek35 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 20 września 2021, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 00:00

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 20 września 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie wszystko podziało się samo. Z plamienia mi wylądowałam na IP a n drugi dzień wieczorem było po wszystkim, bez ingerencji leków i be łyżeczkowania. Dziś mija 2 tygodnie i pojawia się jeszcze sporadycznie lekkie plamienie.
    Podobnie jak lisek chodziłam z moim zmarłym maleństwem około 3/4 tyg, ale podobno zarodek się obkurcza, więc ciężko stwierdzić kiedy się to dokładnie stało .. 😥

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • 910608 Autorytet
    Postów: 581 627

    Wysłany: 20 września 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za Wasze odpowiedzi! U mnie nadal nic, tylko małe plamienie. Jutro idę na wizytę kontrolną do ginekologa i mam nadzieję, że będzie po wszystkim. Bez potrzeby lądowania w szpitalu :(

    rMQJp2.png

    05/2021 - 💔
    02/09/21 - 💔
    27/10/21 - ⏸ 🤯 beta 484 ⏩ 6677🙏 (2️⃣5️⃣cs)
    23/11/21 - USG ⏩ 1 cm 👶
    23/12/21 - I prenatalne ⏩ 58 mm człowieka, pomiary w normie 👌
    15/02/22 - połówkowe ⏩ 346 g dziewczynki, w USG PRUV 😔
    14/07/22 - Inka 🎀, 2730g, 48 cm

    ⚠️ zaburzenia odżywiania ⚠️ depresja

    📍Warszawa
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ