X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie i łyżeczkowanie
Odpowiedz

Poronienie i łyżeczkowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agata23 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 września 2023, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poroniłam w 12 tc samoistnie w domu ale niestety zostały resztki i miałam trzy tygodnie temu zabieg po zabiegu miałam plamienia i w czwartek byłam u swojego gin na kontroli i powiedział że po lewej stronie mam jeszcze resztki albo jakiegoś krwiaka przepisał antybiotyk sumamed i dał mi skierowanie do szpitala. Więc wczoraj poszłam do szpitala i tam mnie lekarz zbadał i powiedział że on nic nie widzi że wszytko jest w porządku i dodał że widzi w prawym jajniku pęcherzyk owulacyjny a palmiarnia mogą być aż do miesiączki pierwszej. Ale od wczoraj wieczora zaczęłam krwawić i bolał mnie brzuch dołem i dziś również krwawię intensywniej. Co robić czy jechać na IP czy któraś może miała podobnie

    Agata
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ