X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie i nagła ciąża ????
Odpowiedz

Poronienie i nagła ciąża ????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Marta88 Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 17 listopada 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    W mojej opini beta ok:) kwas foliowy i witamina d3 jak najbardziej:) magnes jako lek A nie jako suplement, więc ten aspargin ok. 3mam kciuki i jakieś witaminy prenatalne bym brała:)
    Dziękuje bardzo za wysłuchanie i zacne rady 🥰

  • Marta88 Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 18 listopada 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejne badanie beta wyszło 55,77
    Czyli zmniejsza się bo było 58

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 13:35

    Wiewioora lubi tę wiadomość

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 18 listopada 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta88 wrote:
    Kolejne badanie beta wyszło 55,77
    Czyli zmniejsza się bo było 58
    Przykro mi;( 3maj się ciepło

    Marta88 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ