X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie - plamienie ?
Odpowiedz

Poronienie - plamienie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jesica Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam w ciąży 8 tyg, niestety ciąża zatrzymała się na etapie 6 tydz i pare dni i trzeba było wywołać poronienie. Dostałam Arthrotec i po 3 dniach krwotok, potem dwa dni krwawień, później kontrola i nie widać pęcherzyka, dalej Arthrotec bo zostało 9 mm endometrium, dwa dni krwawień i potem plamienie, znów kontrola ( równo po tyg od pierwszej wizyty w szpitalu ) i informacja że wszystko już okej, że ładnie się oczyściło i że teraz mogę trochę plamić i niedługo okres, wizyta kontrolna po okresie i zielone światło na starania.
    I było tak że już dwa dni po wizycie tej ostatniej brak plamień, 5 dni zwykły gęsty czysty śluz, wzięłam dwa dni z rzędu lactovaginal w celu unormowania tam wszystkiego i nagle od wczoraj plamię na brązowo ( z wydaje mi się delikatnymi plamkami krwi ? ), nie plamię dużo, głównie podczas np sikania , wystarcza wkładka higieniczna. Ale moje pytanie czy to normalne ? Czy jeśli na te 5 dni był zwykły śluz i nagle znów plamienie to mam się czym martwić ? Od poronienia ( tego jak dostałam krwotok ) minęło 11 dni.
    Bardzo się martwię, a nic nie mogę znaleźć na temat plamień po wywoływanym farmakologicznie poronieniu, jedynie znalazłam po łyżeczkowaniu a to mnie na szczęście nie dotyczy. Jestem zielona w temacie bo była to moja pierwsza ciąża.
    Z góry wam bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź :)

  • annA Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 17 maja 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się. Ja poronilam późniejszą ciążę co prawda, ale prawie nie krwawilam. Za to plamilam prawie dwa tygodnie. Później dostałam normalnie okres. Niestety do tej pory przed okresem zawsze mam plamienia... No ale wszystko jest okej

    LaBellePerle lubi tę wiadomość

  • annA Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 17 maja 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że też tak miałam. Czysty śluz a później znów coś tam się pojawiało...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ