X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie po cyklu stymulowanym
Odpowiedz

Poronienie po cyklu stymulowanym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Po pierwsze - z góry przepraszam, jeśli ten wątek już gdzieś kiedyś był. Skrupulatnie przeszukałam forum, ale nie udało mi się tego tematu znaleźć.

    Chciałam Was zapytać, czy miałyście jakieś doświadczenia z poronieniem po cyklu stymulowanym. No i potem doświadczenia z powrotem do starań po takim poronieniu.

    U mnie niestety od czasu odstawienia antykoncepcji (sierpień 2013) nic nie działo się naturalnie: miesiączka wywoływana sztucznie, owulacja stymulowana (clo, menopur, gonal, pregnyl), endometrium długo nie było w ogóle. Aż w końcu cudem udało się zajść w ciążę, oczywiście w cyklu po stymulacji. Ale niestety poroniłam… I teraz strasznie się boję, jak to dalej będzie.

    Czy może byłyście w takiej sytuacji i zdarzyło Wam się, że po poronieniu cykl zadziałał naturalnie? A jeśli nie, jeśli okresu naturalnie nie było, to jak szybko mogłyście wrócić do stymulacji?

    Strasznie się boję, że jeśli cykle nie działają naturalnie, to ten okres do odczekania będzie dłuższy. Nie wyobrażam sobie czekania. Jestem zrozpaczona stratą ciąży. Jedyne, co może mnie odbudować, to ponowne szybkie działanie.

    Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia, jeśli takowe macie. Pozdrawiam mocno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 23:03

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • kiniusia00 Ekspertka
    Postów: 220 110

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa forumowiczke :) Moj cykl tez byl stymulowany i poronilam , okresu dostalam po 34 dniach u mnie to calkiem normalna dlugosc cyklu.

    U mnie zarowno cykle naturalne i stymulowane "zadzialaly" tylko ze koncza sie poronieniem. Mozliwe ze Twoja plodnosc teraz wroci do normy. Pamietam jak dlugo nie moglam zajsc w ciaze a pozniej jak zaszlam i poronilam to w dra msce pozniej znowu ujrzalam dwie kreski.

    1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniusia, bardzo dziękuję za odpowiedź.
    Ogromnie bym chciała, żeby po tym wszystkim przytrafiła mi się przynajmniej taka "nagroda", jak naturalny okres i naturalny cykl. Ale wezmę wszystko, co los da, byle tylko udało się spełnić nasze marzenie.

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annak ja biorąc tabletki anty zaszłam w ciążę ale to była biochemiczna. Później się staraliśmy rok cykle były regularne. @ spóźniala się 6 tygodni ale testy negatywne. Po wizycie we wrześniu 2013 r u gina dostałam luteine na wywołanie @. 2 dni po wizycie pojawiła się blada kreska. Niestety 3 dni później @.
    Miesiączki się rozregulowaly. W październiku było plamienie w listopadzie grudniu cisza.testy negatywne. Do tego alergia i zastrzyki. 3.01.14 test pozytywny. 8.01 mały Pęcherzyk 5 mm bez zarodka. Czekanie.
    22.01 poronilam. Od tygodnia plamienia przy luteine i Duphaston ie.
    Przyczyna- środki na alergie.
    Później clo i Pregnyl. W czerwcu kolejne poronienie 5 tydz bez pęcherzyka i zarodka.
    znowu clo i Pregnyl. W sierpniu test pozytywny beta w dniu @ 14. 48 h później 3.
    Badania u genetyka analiza cyklu temperatur.
    Diagnoza - zbyt długie cykle, nieregularne, krótka faza lutearna, zbyt pozna owulacja.

    Odstawiłam wszystko. Przestałam szukać przyczyny. Zainwestowała 18 zl w zioła castangnusa. Kuracja trwa 90 dni.
    na ulotce pisze- regulują cykle, pierwszy cykl może się przesunąć i wydłużyć. Później będą co 28 dni.
    zaczęłam 17 października. 23 listopada owulacja. Dodam że od 10 września zakaz ♡ bo byłam po wypalaniu nadzerki.
    23.11 śluz jakiego nie miałam od lat. Zaryzykowalismy. To był nasz jedyny raz w ciągu 2 miesięcy. Od tego dnia brałam dopochwowo luteine i kwas foliowy lykalam.
    Od 2 dnia po wzrost tem do 37,5.
    10 dpo test pozytywny. 12 dpo mega mocny.
    14 dpo usg nic nie widać.
    Dziś 10 tydzień i maluch ma się świetnie.

    Genetyk- specjalista ginekolog i leczenie niepłodności powiedział mi tak . Stymuluje się kobiety które w ogóle nie są zdolne do wytwarzania komórki jajowej. U tych kobiet gdzie jest to ale zaburzone powstaje Pęcherzyk często kilka. Jeden pęknie ale reszta sobie czeka do następnego cyklu. I nagle dochodzi do zapłodnienia Pęcherzyk jest przenośne ty i juz stary. Organizm zreformować komórki nie przyjmuje i dochodzi do poronienia.
    i to chyba jest najbardziej trafiona diagnoza.
    spróbujcie tych ziół nie zaszkodzą a wiele kobiet zaszło w pierwszym cyklu starań z nim w ciążę.
    Powodzenia.

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ