X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie samoistne
Odpowiedz

Poronienie samoistne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Natka 24 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 16 lipca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja beta wynosi 644,5 . Opadam z sił juz nie wiem co robic . Niby poroniłam a tu wzrost bety.
    Ciągle krwawię , szyjka macicy zamknięta, mdłości i pobolewania brzucha
    Ide jutro do innego gin moze on cos wypatrzy bo chyba zwariuje

  • kasiulka169 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale jestem załamana... ostatnia @ 27 luty, 17 marca przytulanki z mężem test ovu był poztywny :) 29 marca test ciazowy negatywny 2 dni przed spodziewana @, poźniej 02 kwietnia lekkie bóle i brązowe krwawienie trwające 3-4 dni, następnie bardzo delikatne bóle, takie raczej napięcie i brązowe plamienia cały czas do teraz juz 15 dni licząc od pseudo @! 13 kwietnia popołudniu zrobiłam test, poztywny bladzioch, 14 kwietnia z porannego mocniejszy pozytyw, dziś zrobiłam test całkiem niedawno, piękna ciemna krecha. Byłam o 8 rano u gina, nic nie widział, nie zobaczył nawet pęcherzyka, stwierdził, że najprawdopodobniej poroniłam, kazał tylko zrobić bete 2 razy i przyjść za tydzień... ja tak bardzo czekałam na to dziecko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja poronilam 23 maja i szczerze jestem ciemna co dalej... widzialam jak maluszek ze mnie wyszedl i wpadl do wc potem 3 dni mega skrzepów... bolalo strasznie dzisiaj cisza leci leciutko jakby maly okres ... rano mialam bol podbrzusza ale czytalam ze to efekt tego iż macica sie skraca.
    Mieszkam w UK ogolnie o braku serduszka dowiedzialam sie na pierwszym USG 12tydz+5 dni kazali czekac tydzien czy sama poronie ... na 24 maja bylam zapisana na zabieg jesli by samo sie nie ruszylo ale 23 maja rano zaczelam krwawic i poszlo....
    Lekarz mówił że od dnia poronienia mam za 3 tyg zrobic test ciążowy i jesli bedzie negatywny bedzie oznaczac że wszystko sie samo oczysciło a jesli wyjdzie pozytyw wtedy do szpitala na usg i zabieg na oczyszczenie.
    Osobiscie mamy zamiar starac sie od pazdziernika... boje sie wczesniej, boje sie ze moj organizm nie zregeneruje sie na tyle aby udzwignac w pierwszym cyklu kolejna ciaze jesli taka mialaby byc.
    Do czasu starań chce zaczac brac Ovarin a mężowi chce zakupic FertilMan na poprawe jakosci plemniczków liczac na to że może tym razem nasz maluszek bedzie zdrowy i silny.
    Mamy już dwójkię dzieci... synek ma 4 latka w sierpniu a córeczke 2 w czerwcu konczy i to miał byc nasz 3 skarb ale niestety nie było nam dane go przytulic....
    Powiedzcie mi czy po za tymi tabletkami moge brac osobno jeszcze jakas witamine D i kwas foliowy ? Czy nie wolno dokładać nic ?
    Ogólnie z zajsciem w ciaze nie miałam problemów w żadnej ciąży ale jednak wiek też robi swoje i mój mąż pali wiec możliwe że jego nasienie nie jest już takie jakie powinno dlatego chcialabym nas przed staraniami troszke podreperować.

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti :( nawet nie wiesz jak mi przykro, że podzieliłas mój los. Mi nic nie kazali robić po, tylko do kontroli najlepiej po okresie, byłam u ginekologa i teraz czekam spokojnie aż będę mogła wznowić starania. Co do tabletek to spójrz na skład, jeżeli zawiera wystarczajaca ilość witamin i minerałów to chyba nic więcej brać nie musisz

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 5 września 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale pytanko do dziewczyn, które poronily samoistnie. Czy trzeba się po tym jakoś oszczędzać, odpoczywać? Wiem jakie zalecenia po lyzeczkowaniu, ale nie wiem jak to z poronieniem samoistnym :/

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ