X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie zatrzymane i zabieg
Odpowiedz

Poronienie zatrzymane i zabieg

Oceń ten wątek:
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę zestaw witamin i minerałów swansona tam jest kwas foliowy. Zbadaj też ilość kwasu foliowego i Wit d. Ja kwasu foliowego mam w normie ale niedobr Wit d. Więc biorę 5000 jednostek przez 2 tyg później znowu badania czy stan się Wit d podwyższył.

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Patka1 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred czy masz może namiar na tego profesora drews ???? Bardzo bym cię o ten namiar prosiła czekam na onformacje

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tutaj jest link do kliniki do której chodzę http://ivita.eu/?gclid=Cj0KCQiA-onjBRDSARIsAEZXcKYcFFjUYjyZResn1maapAIpQpti--ULKjp7Y_BAczlOKR2xS0xgVCEaAtgCEALw_wcB zapytaj o wizytę do prof Drewsa

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Patka1 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziękuję bardzo. A powiedz jak u ciebie z dalszymi staraniami ???

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za tydzień idę do szpitala na badania na tromboffilie, przeciw ciała, wymazy i toksoplazmoza i cytomegalie. Dostanę wyniki to mam zgłosić się do Prof. Czekam też na wyniki kariotypow. Ogólnie to mogę po 3 miesiączkach od poronienia znowu się starać. Jestem w trakcie drugiej. Ale nie chce bez wyników i planu od lekarza na następna ciążę się starać. Zresztą myślę z e w marcu pod koniec będę już wszystko wiedzieć. A jak u Ciebie ?

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Patka1 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 lutego 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuje się dodzwonić do tego profesora. Dzisiaj ma być niby aktywny ale nadal czekam na sygnał w słuchawce. Ja muszę zrobić wyniki na mutacje no i też chce słuchać się lekarzy. A ten profesor fajkę pewnie listę swoich wyników do zrobienia ?? Też chcemy się starać ale tylko i wyłącznie z ustalonym planem. I zastanawiam się czy tym razem od razu nie poddamy się inseminacji. U nas takie wogole założenie było ale udało się zajść naturalnie a teraz boje się totalnie wszystkiego.

  • Patka1 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 lutego 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit. W końcu się tam dodzwoniłam. Na koniec lutego wizyta i zobaczymy co dalej.

  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 18 lutego 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie wiem czy to dobry wątek na moje pytanie ale spróbujmy. 4 tyg temu miałam lyzeczkowanie w związku z poronieniem chybionym. Dwa tyg po zabiegu poszłam na kontrolę do ginekologa po krwawieniu. Wszystko było ok endometrium 5 mm bez wskazań że owulacja nastąpi. Po 3 dniach od usg dostałam słabego krwawienia około 3 dni. I dziś po 4 tyg od lyzeczkowania a 9 dni od tego plamienia byłam znowu na usg. I wyszło że endometrium ma 7.5 mm i jest na lewym jajniku pęcherzyk 17 mm. Robiłam też w piątek bhcg i wynosiła 18 a w sobotę 14. Lekarz mówi że to normalne że może ta miesiączka po zabiegu przyjść wcześniej że może być slaba i że mimo że bhcg jeszcze trochę jest we krwi to cykl może być już w miarę normalny. I tu moje pytanie czy któraś z Was tak miała? Że okres tak szybko. I że owulacja się zbliża mimo że bhcg jeszcze trochę jest we krwi. W ogóle jak dla mnie pęcherzyk w 9dc 17 mm to jest cud bo ja zawsze miałam owulacje na stymulacji.

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 18 lutego 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym tygodniu poroniłas ? Ja nigdy tak nie mialam. Okres przychodzil 30 dni po zabiegu. może cię źle wylezyczkowali i coś zostało dlatego ta beta wysoka. Powinna spaść do zera. Nie jestem ginekologiem więc pewnie się mylę. Jeśli nie ufasz swojemu lekarzowi to może pójdziesz do innego jak ta sytuacja cię martwi. Oby wszystko szybko wróciło do normy.

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam usg i wszystko jest wyczyszczone. Powiedział że bhcg nie spadnie tak gwałtownie z dnia na dzień. Ufam mu chciałam porównać czy ktoś miał podobnie :). Idę do lekarza od nieplodnosci jeszcze za tydzień to się zapytam

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża zatrzymała się na 6 tyg

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Patka1 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 lutego 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po zabiegu łyżeczkowania dostałam okres po ok. 9 dniach. Przed pierwsze 5 dni małe i większe plamienie a teraz normalne krwawienie. W wtorek mam wizytę u profesora drewsa. Od swojej ginekolog dostałam wyniki do zrobienia 3 mutacji. Wczoraj zrobiłam te testy genetyczne i do wtorku mają być wyniki. Mam nadzieje, że nic mi nie wyjdzie w nich.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ